Story of my life. Basia i Rafał Szatan
Story of my life. Basia i Rafał Szatan
Główna » The Story Of My Life. Piękna podróż Basi i Rafała (dużo zdjęć)
Polsat Polecamy The Story Of My Life - Historia naszego życia

The Story Of My Life. Piękna podróż Basi i Rafała (dużo zdjęć)

Gośćmi trzeciego odcinka “The Story Of My Life. Historia naszego życia” byli Barbara Kurdej – Szatan i Rafał Szatan. Dzisiaj są jednym z najgorętszych małżeństw w polskim show-biznesie, a za sześćdziesiąt lat będą cudowną parą staruszków. Jak wyglądają po metamorfozach?

Basia i Rafał błyskawicznie podjęli decyzję o wspólnej przyszłości. A dzięki eksperymentowi w „The Story Of My Life” również ekspresowo razem przeszli przez życie i w towarzystwie Katarzyny Montgomery dożyli dziewięćdziesiątki. Jakie były ich reakcje, kiedy zobaczyli się po 30 i 60 latach i co wtedy poczuli?

– 30 lat minęło jak jeden dzień, jak parę godzin. Ja się stresuję, ja się cała trzęsę – mówiła Basia patrząc na swoje dłonie. Natomiast Rafał patrzył z podziwem na swoją Basię po sześćdziesiątce. Ona widziała miłość w jego oczach i bardzo się wzruszyła. Patrząc nawzajem na siebie już jako dziewięćdziesięciolatków, poczuli jakby naprawdę przeżyli ze sobą całe życie i stali się parą wesołych staruszków. – Jakim jesteś cudnym dziadziem. – Jaka babulinka – komentowali uśmiechając i trzymając się za ręce. – Takim dziadkiem chciałbym być, jeżeli będzie mi dane dożyć takiego wieku. – Będę musiała się dużo uśmiechać, żeby być taką miłą babcią – mówili patrząc w lustra. – Chyba będziemy szalonym dziadkami – podsumowała Basia.

Basia i Rafał 30 lat:

Basia 63 lata i Rafał 60 lat

Basia 93 lata i Rafał 90 lat

Powiązane artykuły

Zobaczcie, jak się bawi setka jurorów na planie „Śpiewajmy Razem. All Together Now”!

Dawid Propolis

Zobacz, co wydarzy się w drugim odcinku Kocham Cię, Polsko!

Dawid Propolis

Zobacz scenę Sylwestrowej Mocy Przebojów 2017 w pełnym oświetleniu!

Magdalena Pełek