Bądźmy w kontakcie!

TVP 2

The Voice Kids: Bitwy Tomsona i Barona

Za nami pierwsze bitwy w “Voice Kids” w drużynie Tomsona i Barona. Komu dopisało szczęście i przeszedł do następnego etapu?

Dawid Propolis

Opublikowano

.

The Voice of Kids 2 (fot. TVP)P)ids 2 (fot. TVP)

Za nami pierwsze bitwy w “Voice Kids” w drużynie Tomsona i Barona. Komu dopisało szczęście i przeszedł do następnego etapu?

Baron: życzę każdemu tak zacząć Bitwy!

Pierwsze „Bitwy” 2. edycji „The Voice Kids” rozpoczęło dziewczęce trio w składzie Wiktoria Gabor, Marysia Nowak i Oliwia Tomczyk. Uczestniczki zmierzyły się w piosence „Problem” Ariany Grande i – jak zapowiedziały przed występem – rozwaliły scenę. – Ja się wachluję dziewczyny, to było tak gorące! Będziecie mieli bardzo duży problem – zwróciła się do chłopaków Cleo. Chłoapki z Afro byli byli zachwyceni perfekcyjnym wykonaniem, mocnymi głosami uczestniczek, a także doskonałym rozpoczęciem Bitew. – Wjechałyście z buta, a raczej z sześciu butów i to tak porządnie. Było wszystko, było sięgnięcie po wokalne szczyty. Było troszeczkę walki, ale walka na ringu musi być. Bardzo się cieszę, że mogłem z Wami pracować – skomentował Tomson. Choć decyzja była bardzo trudna, to chłopaki zdecydowali, że do etapu „Sing Off” zabierają Wiktorię Gabor. – Ale dałyście czadu. Zamknęłyście temat na wejściu – skomentował na zakończenie Tomson.

The Voice Kids 2 - Bitwa - Oliwia Tomczyk, Maria Nowak, Wiktoria Gabor

The Voice Kids 2 – Bitwa – Oliwia Tomczyk, Maria Nowak, Wiktoria Gabor

Trójka uczestników w utworze z musicalu „Metro”

Kto nie zna „Wieży Babel”? Atmosferę musicalu „Metro”, który wzrusza zarówno małych jak i dużych w sobotnim odcinku przywołało rozśpiewane trio z ekipy Tomsona i Barona. I choć Amelia Jaworowska, Gabrysia Grzyb i Mateusz Subocz na próbach mieli problem z rozluźnieniem się, to podczas „Bitew” pokazali na czym polega sceniczny luz i odkryli swoje liryczne dusze. – Ja wierzę, że będziecie gwiazdami i całe życie spędzicie na scenie, bo macie do tego predyspozycje. Uwierzyłem Wam, wkręciłem się i mogę słuchać Was godzinami. Kto najlepszy? Nie mam pojęcia – skomentował Dawid. Z kolei Cleo dodała: wasze występy mi smakowały i wszystko to, co chcieliście przekazać miało smak i było pyszne. – Był duży ładunek prawdy i szczerości. Jesteście prawdziwi na scenie. Piosenka była progresywna i cały czas szliśmy do przodu, a tak naprawdę do góry. I tego Wam życzę, do samych gwiazd! – chwalili chłopaki. Dla Tomsona i Barona to była jedna z najtrudniejszych decyzji, szczególnie, że żaden z Trenerów nie pomógł im w wyborze faworyta. Ostatecznie chłopaki z Afro zdecydowali się zabrać ze sobą dalej Amelię.

The Voice Kids 2 - Bitwa - Mateusz Subocz, Gabriela Grzyb, Amelia Jaworowska

The Voice Kids 2 – Bitwa – Mateusz Subocz, Gabriela Grzyb, Amelia Jaworowska 

The Voice Kids: Ostatnie „Przesłuchania w Ciemno”

Co wcisnęło Cleo w fotel?

Runda trzecia w sobotnim odcinku „The Voice Kids” to „Bitwa” trzech muzycznych gigantek: Julii Kozik, Oli Pasek i Dominiki Stec. Uczestniczki wystąpiły w utworze „Unconditionally”, który w oryginale wykonuje Katy Perry i udowodniły, że nieprzypadkowo znalazły się w programie. Dawid przyznał, że dziewczyny są fenomenalne, a Cleo stwierdziła: Drogi Tomsonie, czy możesz pomoc mi odkleić się, bo wcisnęło mnie trochę w fotel. Przepięknie sobie poradziłyście!  Chłopaki nie kryli swojej radości. – Dla mnie największą satysfakcją i frajdą z bycia po raz kolejny Trenerem tego programu jest to, że kiedy ludzie wybiorą Cię parę tygodni wcześniej, później stają na scenie i reprezentują siebie w taki sposób, że jesteś z nich dumny. I to był taki występ – przyznał Baron. Ostatecznie to głos Julki skradł ich serca, bo to ją postanowili zabrać do etapu „Sing Off”.

The Voice Kids 2 - Bitwa - Ola Pasek, Julia Kozik, Dominika Stec

The Voice Kids 2 – Bitwa – Ola Pasek, Julia Kozik, Dominika Stec

 

Tomson i Baron stają się liryczni?

– Mówią o nas harpagany i szarpidruty, a teraz mamy szansę udowodnić, że została w nas iskra delikatności i wrażliwości – takimi słowami Tomson zapowiedział Bitwę Nandi Lewandowskiej, Poli Deptuły i Michała Szczurka. Ta trójka zaprezentowała się w spokojnym utworze Margaret „Byle jak” i chwyciła wszystkich za serce. – Chciałbym Wam podziękować za ten klimat, który wprowadziliście do studia. Byle jak nie było – komplementował Dawid. Z kolei Cleo zauważyła, że wszyscy uczestnicy doskonale panują nad swoim głosem i potrafią wchodzić na najwyższe rejestry. Pola, Nandi i Michał postawili na współpracę, co zostało zauważone przez Tomsona. – Była harmonia na scenie i w dźwiękach. To było bardzo przyjemne w odbiorze – przyznał. Choć decyzja była trudna, to chłopaki postanowili, że zwycięzcą tej Bitwy został Michał Szczurek.  

The Voice Kids 2 - Bitwa - Pola Deptuła, Michał Szczurek, Nandi Lewandowska

The Voice Kids 2 – Bitwa – Pola Deptuła, Michał Szczurek, Nandi Lewandowska

 

Z kim Dawid wybrałby się na randkę?

Przedostatni pojedynek tej edycji należał do Mateusza Golickiego, Sebastiana Radzimskiego i Łucji Kani, którzy wystąpili w przeboju „Iris” Goo Goo Dolls. Choć każdy z nich jest inny i reprezentuje inna stylistykę, to Tomson i Baron znaleźli klucz, który scalił te trzy wolne ptaki. Kluczem do sukcesu okazała się piosenka „Iris” Goo Goo Dolls. – Pokazaliście siebie, jesteście już indywidualnie do rozpoznania. Nawet z grupy trzech osób można Was wyróżnić kto jest od czego, czyj głos jest czyj i kto w tym momencie może mnie zaskoczyć.To już jest identyfikacja na scenie i zazdroszczę Wam tego w tym wieku – skomentował Tomson. Podpowiedzi Trenerów w tym przypadku były podzielone. Dawid stwierdził, że wybrałby się na randkę z Łucją, a Cleo przyznała, że najbardziej w oko wpadł jej Mateusz. Decyzją Trenerów do dalszego etapu przeszła Łucja Kania. – Łucja miała największy wygar w tym trio. Poza tym śpiewała piosenkę męską i jako jedyna nie musiała kombinować, żeby zrobić sobie łatwiej – podsumował Baron.

The Voice Kids 2 - Bitwa - Mateusz Golicki, Łucja Kania, Sebastian Radzimski

The Voice Kids 2 – Bitwa – Mateusz Golicki, Łucja Kania, Sebastian Radzimski

Najsłodsze trio edycji

Wisienką na muzycznym torcie sobotniego odcinka „The Voice Kids” okazał się występ najmłodszego i najsłodszego tria tej edycji. Na scenie pojawili się Lenka Marzec, Elenka Jakubiec i Staś Kukulski, którzy nawet zawiązali swój zespół o nazwie „Trio Czaders”. Ta trójka już na próbach udowodniła, że nie ma dla nich rzeczy niemożliwych, dlatego  od początku było wiadomo, że ten tercet nie może się nie udać. Po wykonaniu piosenki „ABC” The Jackson 5 Cleo przyznała, że to był najsmaczniejszy deser jaki kiedykolwiek ktoś jej zaserwował, a Baron stwierdził, że nie będzie pił kawy, bo ten występ dał mu porządną dawkę energii. Trenerzy przez długi czas nie mogli podjąć decyzji. Ostatecznie to Lenka Marzec otrzymała szansę, by zaśpiewać w etapie „Sing Off”.

The Voice Kids 2 - Lenka Marzec, Elenka Jakubiec i Staś Kukulski

The Voice Kids 2 – Lenka Marzec, Elenka Jakubiec i Staś Kukulski

Sing Off – kto trafił do finału?

Sobotni odcinek „The Voice Kids” przyniósł mnóstwo emocji i trudnych decyzji. Podczas „Bitew” Tomson i Baron musieli pożegnać aż dwunastu swoich podopiecznych. Tylko sześć osób dostało się do kolejnego etapu, tzw. „Sing off”. Wśród uczestników walczących o miejsce w „Finale” znaleźli się: Lenka Marzec, Łucja Kania, Julka Kozik, Michał Szczurek, Wiktoria Gabor i Amelia Jaworowska. W tej części programu dzieciaki musiały zaśpiewać piosenki z „Przesłuchań w Ciemno”, które stały się dla nich paszportem do kolejnego etapu. Decyzją Trenerów do odcinka finałowego dostali się: Michał Szczurek, Lenka Marzec i Wiktoria Gabor. Jak będzie wyglądała ich dalsza podróż w programie?

Kolejny odcinek „The Voice Kids” już w sobotę 26 stycznia o godz. 20:05 w TVP 2

The Voice Kids: Carla Fernandes – z mikrofonem przez życie

Od niedawna w redakcji tvdzis.pl. Uwielbia wszystko co związane z nowymi technologiami. W telewizji lubi reality show oraz programy rozrywkowe.

TVP 2

The Voice Senior: ruszyły nagrania [dużo zdjęć!]

Już w grudniu, na antenie TVP 2, będziemy mogli oglądać pierwszą polską edycję programu “The Voice Senior”. Poznajcie trenerów i prowadzących muzyczny show. 

Dawid Propolis

Opublikowano

.

Postacie w studio telewizyjnym
fot. Natasza Młudzik / TVP

Już w grudniu, na antenie TVP 2, będziemy mogli oglądać pierwszą polską edycję programu “The Voice Senior”. Poznajcie trenerów i prowadzących muzyczny show. 

Po wielu medialnych spekulacjach wiadomo już, kto będzie oceniał występy uczestników w „The Voice Senior”. W programie zobaczymy legendy polskiej muzyki – Urszulę Dudziak, Alicję Majewską, Marka Piekarczyka oraz Andrzeja Piasecznego. Program poprowadzą Tomasz Kammel i uwielbiana przez miliony Polaków Marta Manowska.

W sieci pojawiają się pierwsze zakulisowe relacje a my mamy dla was galerię zdjęć z pierwszego dnia nagraniowego, który na antenie Telewizyjnej Dwójki będzie można oglądać pod koniec roku.

W nowym programie, będącym modyfikacją cieszącego się w Polsce ogromną popularnością „The Voice of Poland”, wystąpią muzykalne osoby po 60. roku życia. Seria składać się będzie z czterech odcinków. W trakcie dwóch pierwszych – „Przesłuchań w ciemno”, trenerzy będą kompletować 4-osobowe drużny. W trzecim, półfinałowym odcinku, uczestnicy zmierzą się w formule „Sing off”. Spośród 16 osób zostanie wyłonionych osiem, które zaśpiewają w wielkim finale. Zwycięzcę pierwszej polskiej edycji „The Voice Senior” wybiorą widzowie.

Zobacz stronę “The Voice Senior” na VOD.TVP!

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

The Voice Kids: Wszystko czego nie wiesz o Cleo

Czytaj dalej. Kliknij!

Seriale

M jak miłość: ostatni odcinek sezonu!

Przed nami finał 19 sezonu „M jak Miłość”… Co wydarzy się w dwóch ostatnich odcinkach serialu?

Magdalena Pełek

Opublikowano

.

"M jak miłość" finał 19. sezonu (fot. MTL MaxFilm)
fot. MTL MaxFilm

Przed nami finał 19 sezonu „M jak Miłość”… Co wydarzy się w dwóch ostatnich odcinkach serialu?

 

Czy Asia odnajdzie szczęście?

Asia (Barbara Kurdej-Szatan) rozpocznie w końcu nowy rozdział życia, tym razem u boku Leszka (Sławek Uniatowski). Najpierw wybierze się z biznesmenem za miasto – na rom

antyczny spacer. Później spędzi w ramionach Krajewskiego namiętną noc… Ale czy nowy ukochany sprawi, że będzie naprawdę szczęśliwa?

Tymczasem Grabina zacznie się szykować na ślub Uli (Iga Krefft) i Bartka (Arkadiusz Smoleński)! Natalia (Marcjanna Lelek) zrobi siostrze niespodziankę i przyleci z Australii, choć wcześniej zapowiedziała, że zobaczą się dopiero za kilka miesięcy.
– Boże! Natka? To naprawdę ty?!
– Miałam przegapić twój ślub? No proszę cię… nigdy w życiu!

 

Mateusz Mostowiak weźmie ślub!?

Do domu wróci także Mateusz (Krystian Domagał)… i od razu wda się w ostrą bójkę! Nastolatek odwiedzi Lilkę (Monika Mielnicka) i będzie świadkiem kolejnej awantury, którą wywoła Banach (January Brunov). A gdy mężczyzna zaatakuje swoją żonę, Mostowiak stanie w jej obronie. I później na ślub siostry pójdzie z podbitym okiem…
Junior zaskoczy też bliskich, bo postanowi zostać w Grabinie na dłużej – nawet wbrew woli Marka. I tuż po przyjeździe do domu poprosi o pomoc Barbarę (Teresa Lipowska).
– Chcę zostać… i tu, w Polsce zrobić maturę.
– Ale rodzice… jeszcze nic o tym nie wiedzą?
– Dziś im powiem! Babciu, pomożesz? Tylko ty możesz przekonać ojca… Wiesz, jaki tato jest…
Po kolejnej rozmowie z wnukiem, seniorka będzie bliska zawału. Bo chłopak wyzna w końcu, że… poprosił Lilkę o rękę!
– Wiem, babciu, że ty jedna mnie zrozumiesz… I że możemy na ciebie liczyć… Jak tylko skończę osiemnaście lat… żenię się z Lilką!
– Że co?…
– Chcemy wziąć ślub. To w naszym przypadku przemyślana i racjonalna decyzja!

Skalski ponownie atakuje!

W ostatnim odcinku – numer 1451 – nie wszystkich czeka jednak happy end…
Bo w Warszawie tego dnia odbędzie się pogrzeb wuja Artura. Skalski (Tomasz Ciachorowski) dostanie w końcu przepustkę ze szpitala i na uroczystość przyjedzie w asyście policji.
A oprócz tego na cmentarzu pojawi się… Kamil Gryc (Marcin Bosak)! Prawnik okaże się bliskim krewnym zmarłego i dłużnikiem całej rodziny. I przyjedzie, by podziękować Skalskim za to, że uratowali mu życie – płacąc za jego operację.
– Nigdy nie zapomnę tego, co wujek dla mnie zrobił… Wujek i Artur. Tylko dlatego tu jestem…

Symulant na pogrzebie…

Kilka godzin później Marcin (Mikołaj Roznerski) odbierze za to telefon od Jakuba (Krzysztof Kwiatkowski)… z informacją, że Artur znów jest na wolności! A życie Izy (Adriana Kalska) na nowo zmieni się w koszmar.
– Boże, ale… jak to się stało? Jak Artur mógł im uciec?!
– Zaraz po pogrzebie, jeszcze na cmentarzu, zasymulował omdlenie. Potem wiesz, zamieszanie, karetka…
– Nie wierzę… Nie wierzę, że to się dzieje naprawdę!

Zobacz serial legalnie, w TVP VOD

Czytaj dalej. Kliknij!

Seriale

Na dobre i na złe: ślub czy… porażka? FINAŁ SEZONU

Przed nami finał sezonu serialu “Na dobre i na złe”. Co wydarzy się w Leśnej Górze?

Dawid Propolis

Opublikowano

.

Na dobre i na złe odc. 745 (fot. Artrama)
fot. Artrama

Przed nami finał sezonu serialu “Na dobre i na złe”. Co wydarzy się w Leśnej Górze?

Profesor do ostatniej chwili będzie w pracy, a do tego zacznie kuleć – po kolejnym ataku bólu. I tuż przed uroczystością na nowo pokłóci się przez to z narzeczoną. Tak ostro, że młodą parę będą musieli rozdzielić w końcu świadkowie: Hania (Marta Żmuda Trzebiatowska) oraz Falkowicz (Michał Żebrowski). Doktor Sikorka sprytnie odwróci uwagę przyjaciółki:
– Masz fryzjera za pół godziny, zapomniałaś? Taksówka już czeka przed szpitalem!

Falkowicz odciągnie za to na bok Barta, choć kolega spróbuje stawiać opór.
– O co chodzi? Proszę mnie puścić!
– Zabezpieczam pana ślub swoimi pokładami entuzjazmu! Trochę zaufania do swojego świadka…
A chwilę później Bart trafi przed małe „sympozjum”…

 

Ślub zagrożony?

By postawić diagnozę, Falkowicz, Hania i Konica (Rafał Koszucki) zasypią chorego pytaniami.
– Typową przyczyną bólu nogi jest schorzenie kręgosłupa…
– Wykluczyłem to!
– Prostata?
W finale doktor Konica postanowi za to kolegę porządnie przebadać.
– Spodnie w dół, doktorze… Chyba, że chce pan syczeć z bólu całe wesele?
Na tym jednak problemy pana młodego się nie skończą…

Godzinę później Bart wciąż będzie w pracy – tym razem diagnozując nową pacjentkę z guzem mózgu.
– Więc tak: ma pani w głowie dwa nerwiakowłókniaki… Proszę się tak nie bać, to się bardzo dobrze operuje!
Tymczasem Julka – tuż przed ślubem – wpadnie w panikę…
– Utknął w szpitalu… Wiedziałam! Kiedyś pojechaliśmy na weekend nad morze. Zadzwonili, że pacjent potrzebuje pilnie operacji… Artur zostawił nas i zawrócił. Z nim zawsze tak jest!(…) Nigdy nie umie wyjść z pracy, zawsze ktoś potrzebuje jego pomocy… Cały kościół gości… Wystawi mnie!…
Zdenerwowana, panna młoda stanie w końcu samotnie przed ołtarzem – gotowa uroczystość odwołać.
– Na pewno państwo zauważyli, że godzina ślubu minęła, a pan młody jak dotąd nie dotarł… Z przykrością przyznaję, że nie jestem w stanie przewidzieć, czy w ogóle dotrze! Jak go znam, zapomniał jaki jest dzień, godzina, że bierze dziś ślub…

 

Czy Marcin zniszczy ślub Julki?

Po chwili, uśmiechając się na myśl o ukochanym, doktor Burska rzuci jednak:
– Życie z Arturem Bartem oznacza, że nie będzie normalnych weekendów, urlopu, świąt… bo zawsze zdarzy się wezwanie do pacjenta i on zawsze powie: „tak”. Jestem dziewczyną lekarza. I jestem pewna, że cokolwiek go zatrzymało, było ważne… Nie każe nam czekać z błahych powodów. Proszę państwa o jeszcze chwilę cierpliwości! Ja też czekam na mojego męża…
Sekundę później… do kościoła wpadnie w końcu pan młody! Spóźniony, ale za to pełen zapału. I od razu chwyci narzeczoną w ramiona…
– Jestem! Mówię na wszystko „tak”! Chcę ją wziąć za żonę! Już jestem!
– „Miłość wszystko znosi, wszystkiemu wierzy, we wszystkim pokłada nadzieję, wszystko przetrzyma… Miłość nigdy nie ustaje”
Czy te słowa przyniosą nowożeńcom szczęście?

I co wydarzy się, gdy na ślub Julki i Barta dotrze w końcu… Marcin (Filip Bobek)?

 

Zobacz serial w TVP VOD!

Czytaj dalej. Kliknij!

Subskrybuj powiadomienia!

Bądź na bieżąco!
Reklama

Facebook

Reklama

Popularne