Bądźmy w kontakcie!

TVP 2

The Voice Kids: ostatnie przesłuchania w ciemno!

W sobotę zobaczyliśmy, kto będzie rywalizować w następnym etapie: Bitwach. Kto podbił serca: Cleo, Dawida Kwiatkowskiego, Tomsona i Barona w “The Voice Kids”?

Dawid Propolis

Opublikowano

.

The Voice of Kids 2 - jury

W sobotę zobaczyliśmy, kto będzie rywalizować w następnym etapie: Bitwach. Kto podbił serca: Cleo, Dawida Kwiatkowskiego, Tomsona i Barona w “The Voice Kids”?

Dawid do Cleo: Uwielbiam z Tobą walczyć

Takimi słowami Dawid Kwiatkowski skomentował wybór Mai Czepczyńskiej, o którą rywalizował wspólnie z Cleo. W sobotnim odcinku „The Voice Kids” dziewczynka zaśpiewała „Always On My Mind” z repertuaru Elvisa Presleya i wprowadziła magiczną atmosferę do studia. Tym występem chwyciła za serce Cleo i sprawiła, że Trenerka nie powstrzymała emocji.  – Ja miałam łzy w oczach. To jest bardzo ważna dla wokalisty umiejętność chwycenia za serce. Ty mnie totalnie ujęłaś – powiedziała wzruszona. Po tym, jak uczestniczka została poproszona o wykonanie dodatkowego utworu i zaczęła śpiewać „Treat You Better” Shawna Mendesa, Dawid od razu pobiegł na scenę, by jej towarzyszyć.  – Wprowadziłaś do studia taką magię, tak wszyscy byli wsłuchani w ciebie. Tak bardzo nie chciałem żebyś kończyła śpiewać, chciałem słuchać i słuchać – czarował zaraz po występie. W efekcie to Kwiatkowski zgarnął Maję do swojej drużyny, co wyraźnie zasmuciło Cleo. – Zabrałeś mi taką perełkę – powiedziała zawiedziona. Czy na ostatniej prostej Dawid da większe fory Cleo w zdobywaniu uczestników do swojej drużyny?

The Voice Kids 2 - Maja Czepczyńska

The Voice Kids 2 – Maja Czepczyńska

 

Baron przedrzeźnia Dawida Kwiatkowskiego

Swoją nieśmiałość postanowiła przełamać w programie „The Voice Kids” Ola Pasek. W rodzinie Oli nikt nie śpiewa, nie wiadomo więc skąd odziedziczyła swój niezwykły talent. Może dlatego trochę brakuje jej pewności siebie. W sobotnim odcinku uczestniczka zaśpiewała „Księżniczkę” Sylwii Grzeszczak. Trenerzy do ostatniej chwili ćwiczyli jej cierpliwość, bo w ostatnim momencie Dawid Kwiatkowski oraz Tomson i Baron nacisnęli przycisk „Chcę Ciebie”. – Niech nasza bajka trwa w tym programie. Z Cleo rozmawialiśmy, że Ty się bawisz, wchodzisz sobie na falsecik zaraz wracasz na pełny głos. Fajna jest ta Twoja swoboda – zaczął Kwiatkowski. Za wygraną nie dawał Tomson, który stwierdził: będę szczery. Było bardzo dobrze. Baron chcąc przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę pobiegł na scenę i zaczął przekomarzać się z Dawidem udając głos Oli i mówiąc, że wybiera drużynę Afro. Chwyt Barona zdał egzamin na szóstkę, bo uczestniczka zdecydowała, że dołączy do ekipy chłopaków.

The Voice Kids 2 - Ola Pasek

The Voice Kids 2 – Ola Pasek

 

Dawid i jego sztuczki

W programie „The Voice Kids” Dawid Kwiatkowski wielokrotnie ucieka się do różnych sposobów, by przekonać uczestników do swojej drużyny. Najczęściej w ruch idą wspólne tańce, opowiadanie bajek i śpiewanie piosenek, co niejednokrotnie drażni Cleo. Trenerka nazwała już Dawida Księciem Czarusiem, a w sobotnim odcinku poprosiła go, by pożyczył jej odrobinę uroku. Powodem całego zajścia był świetny występ Darii Dormitrz, która wystąpiła w jednym z największych utworów Beyonce „Listen”. Jako pierwszy na jej piękny głos zareagował Kwiatkowski. Swoje fotele odwrócili także pozostali Trenerzy – Cleo oraz Tomson i Baron. – Jesteś genialna. Tak naprawdę to Ty jesteś głównym bohaterem tego show i tylko nas cieszy, że swoją obecnością podnosisz jakość artystyczną tego programu – pochwalił Baron. Dawid nie pozostawał dłużny i postanowił specjalnie dla Darii zaśpiewać piosenkę „Jesteś”. – No nie, znowu zaczyna czarować. Nie daj się – zażartowała Cleo. Ostatecznie dziewczynka posłuchała głosu serca i dołączyła do drużyny Dawida.

The Voice Kids 2 - Daria Domitrz

The Voice Kids 2 – Daria Domitrz

 

Cleo interesuje się malarstwem?

W programie „The Voice Kids” mogliśmy poznać kilka interesujących faktów na temat Cleo. W sobotnim odcinku wyszło na jaw, że piosenkarka oprócz muzyki interesuje się również malarstwem. Zaraz po tym jak Krystian Koronka zaśpiewał „MAMA” Jonas Blue ft. William Singe i trafił do drużyny Cleo między Trenerką a uczestnikiem wywiązała się rozmowa. Gdy chłopiec wyznał, że interesuje się robieniem makijażu zaskoczona Cleo powiedziała: nie mogłeś lepiej trafić, ponieważ ja oprócz tego, że śpiewam, to również maluję. Malowanie obrazu to jest troszeczkę jak śpiewanie. I tak naprawdę każda sfera artystyczna daje nam pełne pole do popisu. Jeszcze bardziej cieszę się, że się odwróciłam, ponieważ mam kolejną duszę artystyczną w drużynie. Co jeszcze piosenkarka zdradzi o sobie w programie?

The Voice Kids 2 - Krystian Koronka

The Voice Kids 2 – Krystian Koronka

 

Tomson i Baron zmieniają zamiłowania muzyczne?

Furorę w sobotnim odcinku zrobiła również Gabrysia Grzyb – przyszły śpiewający przewodnik wycieczek. W programie „The Voice Kids” zaśpiewała piosenkę Anny Jantar „Nie wierz mi, nie ufaj mi” i swoim niezwykle czystym i delikatnym głosem zaczarowała wszystkich Trenerów. Po tym występie nawet Tomek Kammel przyznał, że jest to dorosłe śpiewanie, Baron ułożył jej krótki wierszyk, a Tomson przyznał, że Gabrysia zmieniła jego sposób odbierania poezji śpiewanej. O tę uczestniczkę zaciekle walczył Dawid Kwiatkowski. – Jak zaczęłaś śpiewać to wysłałaś mi bańkę i czułem się w niej błogo. Jestem w stanie ci obiecać, że jak wybierzesz moją drużynę to też poczujesz się bezpiecznie i zostaniesz zauważona – obiecywał. Ostatecznie jednak Gabrysia zdecydowała się dołączyć do teamu chłopaków. – Nas zaczarować poezją śpiewaną? – nie dowierzali zwolennicy rockowych klimatów. Czy to oznacza, że chłopaki zmienią teraz swoje muzyczne zamiłowania?

The Voice Kids 2 - Gabrysia Grzyb

The Voice Kids 2 – Gabrysia Grzyb

Kim jest Carla Fernandes?

Z sobotnich przesłuchań wszyscy na pewno zapamiętają 15-letnią Carlę Fernandes. Ta dziewczyna śpiewa jak anioł i wygląda jak anioł. Swoją urodę zawdzięcza tacie, który jest w połowie Hiszpanem, a w Połowie Portugalczykiem. Uczestniczka wystąpiła w balladzie Eda Sheerana „Thinking Out Loud”, rozbiła bank i obróciła wszystkie trzy fotele. Wszyscy Trenerzy zachwycali się jej melizmatami i ozdobnikami. Choć wybór był bardzo trudny, to Carla zdecydowała, że dalej będzie walczyła w drużynie Dawida Kwiatkowskiego. Jak się później okazało, oryginalny wygląd Carli nie umknął uwadze Dawida Kwiatkowskiego, który chcąc wręczyć chustkę stwierdził: ona jest jeszcze ładniejsza z bliska! Jak potoczą się dalsze losy uczestniczki w programie?

The Voice Kids 2 - Carla Fernandes

The Voice Kids 2 – Carla Fernandes

 

Po co Dawid zadzwonił do Natalii Schroeder?

W ostatnich „Przesłuchaniach w Ciemno” wzięła również udział Julka Borowik, której największą pasją jest gra na saksofonie oraz pływanie. Choć jest zamknięta w sobie, to otwiera się dopiero wtedy, gdy śpiewa. Na scenie „The Voice Kids” wystąpiła w przeboju „Lustra” Natalii Schroeder i spowodowała, że wszyscy Trenerzy nacisnęli przycisk „Chcę Ciebie”. – Bardzo podobało mi się twoje wykonanie. Wiem, jak śpiewa to Natalia w oryginale, Ty zmieniłaś całą piosenkę, zrobiłaś to po swojemu i wyszło to bardzo dobrze – powiedział Dawid Kwiatkowski. Chwilę później zadzwonił do Natalii Schroeder, by artystka posłuchała, jak pięknie uczestniczka wykonuje jej przebój. – Przy Natalii jeszcze lepiej niż wcześniej – zauważył Tomson. Z kolei Cleo dodała: to, że zmieniłaś tę piosenkę sprawiło, że włożyłaś w nią siebie, nie odśpiewałaś jej, tylko zbudowałaś ją od nowa. Choć Dawid dał z siebie wszystko i wydzwaniał po znajomych, to ostatecznie Julka zdecydowała, że dalej będzie śpiewać w drużynie Cleo.

The Voice Kids 2 - Julia Borowik

The Voice Kids 2 – Julia Borowik

 

Jasmina Szymańska i perfekcyjne vibrato

Pasją Jasminy są podróże, te małe i te duże. Jak sama przyznaje, uwielbia poznawać nowe kultury i języki, a w przyszłości marzy o tym, by mieć pracę w które pozwoli jej, by mogła zwiedzać świat. Oprócz odkrywania kolejnych zakątków ziemi, uwielbia również śpiewać. Przed Trenerami zdecyduje się zaśpiewać „I Wanna Know What Love Is” z repertuaru Foreigner. Wybór piosenki w połączeniu z głosem Jasminy okazał się strzałem w dziesiątkę. Jako pierwsza swój fotel odwróciła Cleo, a w ślad za nią poszedł Dawid. – Przykułaś moją uwagę swoim perfekcyjnym vibrato. Niesamowicie wykańczasz te wszystkie frazy – zachwycała się Cleo. Trenerka tak bardzo chciała mieć ją w drużynie, że oprócz pomocy szlifowaniu wokalu zaoferowała jej również swój trenerski fotel. Ten argument był nie do zbicia, bo Jasmina do etapu Bitew poszła z Cleo.

The Voice Kids 2 - Jasmina Szymańska

The Voice Kids 2 – Jasmina Szymańska

 

Mały, wielki Stasiek Kukulski

W programie „The Voice Kids” pojawił się również 11-letni Staś Kukulski. Ten uczestnik jeszcze przed występem zapowiadał, że rozwali scenę. Jak powiedział, tak zrobił – utworem Mroza „100 m nad ziemią” odwrócił wszystkie fotele. – Fajne refreny i fajne flow w zwrotkach. Jesteś uroczy i każdy z nas chce mieć Cię w swojej drużynie – zaczął Dawid. Z kolei Tomson dodał: z takich głosów przeważnie rodzą się wielkie, męskie wokale. Skalę już masz, nawet bardzo mocno postawione, wysokie dźwięki nie piszczą w uszach. Koniec końców to komplementy Tomsona najbardziej przekonały Staśka, bo to z nim i z Baronem zdecydował pójść dalej.

The Voice Kids 2 - Stasiek Kukulski

The Voice Kids 2 – Stasiek Kukulski

 

Dawid Kwiatkowski miał dredy?

Ostatni występ tegorocznych „Przesłuchań w Ciemno” na długo zapadnie wszystkim w pamięć, a to wszystko za sprawą 11-letniego Pawła. Ten uczestnik zanim jeszcze zaczął mówić, nucił wszelkie usłyszane melodie. Rodzice szybko wyłapali, że to zdolniacha i zapisali go na naukę śpiewu.  W sobotę zaskoczył i zmylił wszystkich swoją raperską aparycją. Na scenie „The Voice Kids” zaśpiewał piosenkę Whitney Houston „I Have Nothing”. Tym występem rozbił bank, zgarnął owacje na stojąco i zachwyty publiczności. To właśnie do niego Tomson powiedział: No wreszcie jesteś! Ile można było na Ciebie czekać! Z kolei Dawid Kwiatkowski przyznał: niesamowity był ten moment, kiedy czekaliśmy na refren i doczekaliśmy się jeszcze wyższego dźwięku niż ten którego się spodziewaliśmy. W tym odcinku Paweł jeszcze raz rzucił wszystkich na kolana rapując kolejny utwór i udowadniając, że luzackie ciuchy nie są tylko na pokaz. Po tym występie okazało się, że Cleo śpiewała kiedyś z raperami, a Dawid miał dredy. Ostatecznie po zaciętej walce Paweł zdecydował się dołączyć do drużyny Dawida. Co jeszcze Trenerzy wyjawią o sobie w programie?

The Voice Kids 2 - Paweł Szymański

The Voice Kids 2 – Paweł Szymański

 

Pierwsze „Bitwy” w „The Voice Kids” w sobotę 2 lutego o 20:05 w TVP 2

Od niedawna w redakcji tvdzis.pl. Uwielbia wszystko co związane z nowymi technologiami. W telewizji lubi reality show oraz programy rozrywkowe.

TVP 2

The Voice Senior: ruszyły nagrania [dużo zdjęć!]

Już w grudniu, na antenie TVP 2, będziemy mogli oglądać pierwszą polską edycję programu “The Voice Senior”. Poznajcie trenerów i prowadzących muzyczny show. 

Dawid Propolis

Opublikowano

.

Postacie w studio telewizyjnym
fot. Natasza Młudzik / TVP

Już w grudniu, na antenie TVP 2, będziemy mogli oglądać pierwszą polską edycję programu “The Voice Senior”. Poznajcie trenerów i prowadzących muzyczny show. 

Po wielu medialnych spekulacjach wiadomo już, kto będzie oceniał występy uczestników w „The Voice Senior”. W programie zobaczymy legendy polskiej muzyki – Urszulę Dudziak, Alicję Majewską, Marka Piekarczyka oraz Andrzeja Piasecznego. Program poprowadzą Tomasz Kammel i uwielbiana przez miliony Polaków Marta Manowska.

W sieci pojawiają się pierwsze zakulisowe relacje a my mamy dla was galerię zdjęć z pierwszego dnia nagraniowego, który na antenie Telewizyjnej Dwójki będzie można oglądać pod koniec roku.

W nowym programie, będącym modyfikacją cieszącego się w Polsce ogromną popularnością „The Voice of Poland”, wystąpią muzykalne osoby po 60. roku życia. Seria składać się będzie z czterech odcinków. W trakcie dwóch pierwszych – „Przesłuchań w ciemno”, trenerzy będą kompletować 4-osobowe drużny. W trzecim, półfinałowym odcinku, uczestnicy zmierzą się w formule „Sing off”. Spośród 16 osób zostanie wyłonionych osiem, które zaśpiewają w wielkim finale. Zwycięzcę pierwszej polskiej edycji „The Voice Senior” wybiorą widzowie.

Zobacz stronę “The Voice Senior” na VOD.TVP!

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

The Voice Kids: Wszystko czego nie wiesz o Cleo

Czytaj dalej. Kliknij!

Seriale

M jak miłość: ostatni odcinek sezonu!

Przed nami finał 19 sezonu „M jak Miłość”… Co wydarzy się w dwóch ostatnich odcinkach serialu?

Magdalena Pełek

Opublikowano

.

"M jak miłość" finał 19. sezonu (fot. MTL MaxFilm)
fot. MTL MaxFilm

Przed nami finał 19 sezonu „M jak Miłość”… Co wydarzy się w dwóch ostatnich odcinkach serialu?

 

Czy Asia odnajdzie szczęście?

Asia (Barbara Kurdej-Szatan) rozpocznie w końcu nowy rozdział życia, tym razem u boku Leszka (Sławek Uniatowski). Najpierw wybierze się z biznesmenem za miasto – na rom

antyczny spacer. Później spędzi w ramionach Krajewskiego namiętną noc… Ale czy nowy ukochany sprawi, że będzie naprawdę szczęśliwa?

Tymczasem Grabina zacznie się szykować na ślub Uli (Iga Krefft) i Bartka (Arkadiusz Smoleński)! Natalia (Marcjanna Lelek) zrobi siostrze niespodziankę i przyleci z Australii, choć wcześniej zapowiedziała, że zobaczą się dopiero za kilka miesięcy.
– Boże! Natka? To naprawdę ty?!
– Miałam przegapić twój ślub? No proszę cię… nigdy w życiu!

 

Mateusz Mostowiak weźmie ślub!?

Do domu wróci także Mateusz (Krystian Domagał)… i od razu wda się w ostrą bójkę! Nastolatek odwiedzi Lilkę (Monika Mielnicka) i będzie świadkiem kolejnej awantury, którą wywoła Banach (January Brunov). A gdy mężczyzna zaatakuje swoją żonę, Mostowiak stanie w jej obronie. I później na ślub siostry pójdzie z podbitym okiem…
Junior zaskoczy też bliskich, bo postanowi zostać w Grabinie na dłużej – nawet wbrew woli Marka. I tuż po przyjeździe do domu poprosi o pomoc Barbarę (Teresa Lipowska).
– Chcę zostać… i tu, w Polsce zrobić maturę.
– Ale rodzice… jeszcze nic o tym nie wiedzą?
– Dziś im powiem! Babciu, pomożesz? Tylko ty możesz przekonać ojca… Wiesz, jaki tato jest…
Po kolejnej rozmowie z wnukiem, seniorka będzie bliska zawału. Bo chłopak wyzna w końcu, że… poprosił Lilkę o rękę!
– Wiem, babciu, że ty jedna mnie zrozumiesz… I że możemy na ciebie liczyć… Jak tylko skończę osiemnaście lat… żenię się z Lilką!
– Że co?…
– Chcemy wziąć ślub. To w naszym przypadku przemyślana i racjonalna decyzja!

Skalski ponownie atakuje!

W ostatnim odcinku – numer 1451 – nie wszystkich czeka jednak happy end…
Bo w Warszawie tego dnia odbędzie się pogrzeb wuja Artura. Skalski (Tomasz Ciachorowski) dostanie w końcu przepustkę ze szpitala i na uroczystość przyjedzie w asyście policji.
A oprócz tego na cmentarzu pojawi się… Kamil Gryc (Marcin Bosak)! Prawnik okaże się bliskim krewnym zmarłego i dłużnikiem całej rodziny. I przyjedzie, by podziękować Skalskim za to, że uratowali mu życie – płacąc za jego operację.
– Nigdy nie zapomnę tego, co wujek dla mnie zrobił… Wujek i Artur. Tylko dlatego tu jestem…

Symulant na pogrzebie…

Kilka godzin później Marcin (Mikołaj Roznerski) odbierze za to telefon od Jakuba (Krzysztof Kwiatkowski)… z informacją, że Artur znów jest na wolności! A życie Izy (Adriana Kalska) na nowo zmieni się w koszmar.
– Boże, ale… jak to się stało? Jak Artur mógł im uciec?!
– Zaraz po pogrzebie, jeszcze na cmentarzu, zasymulował omdlenie. Potem wiesz, zamieszanie, karetka…
– Nie wierzę… Nie wierzę, że to się dzieje naprawdę!

Zobacz serial legalnie, w TVP VOD

Czytaj dalej. Kliknij!

Seriale

Na dobre i na złe: ślub czy… porażka? FINAŁ SEZONU

Przed nami finał sezonu serialu “Na dobre i na złe”. Co wydarzy się w Leśnej Górze?

Dawid Propolis

Opublikowano

.

Na dobre i na złe odc. 745 (fot. Artrama)
fot. Artrama

Przed nami finał sezonu serialu “Na dobre i na złe”. Co wydarzy się w Leśnej Górze?

Profesor do ostatniej chwili będzie w pracy, a do tego zacznie kuleć – po kolejnym ataku bólu. I tuż przed uroczystością na nowo pokłóci się przez to z narzeczoną. Tak ostro, że młodą parę będą musieli rozdzielić w końcu świadkowie: Hania (Marta Żmuda Trzebiatowska) oraz Falkowicz (Michał Żebrowski). Doktor Sikorka sprytnie odwróci uwagę przyjaciółki:
– Masz fryzjera za pół godziny, zapomniałaś? Taksówka już czeka przed szpitalem!

Falkowicz odciągnie za to na bok Barta, choć kolega spróbuje stawiać opór.
– O co chodzi? Proszę mnie puścić!
– Zabezpieczam pana ślub swoimi pokładami entuzjazmu! Trochę zaufania do swojego świadka…
A chwilę później Bart trafi przed małe „sympozjum”…

 

Ślub zagrożony?

By postawić diagnozę, Falkowicz, Hania i Konica (Rafał Koszucki) zasypią chorego pytaniami.
– Typową przyczyną bólu nogi jest schorzenie kręgosłupa…
– Wykluczyłem to!
– Prostata?
W finale doktor Konica postanowi za to kolegę porządnie przebadać.
– Spodnie w dół, doktorze… Chyba, że chce pan syczeć z bólu całe wesele?
Na tym jednak problemy pana młodego się nie skończą…

Godzinę później Bart wciąż będzie w pracy – tym razem diagnozując nową pacjentkę z guzem mózgu.
– Więc tak: ma pani w głowie dwa nerwiakowłókniaki… Proszę się tak nie bać, to się bardzo dobrze operuje!
Tymczasem Julka – tuż przed ślubem – wpadnie w panikę…
– Utknął w szpitalu… Wiedziałam! Kiedyś pojechaliśmy na weekend nad morze. Zadzwonili, że pacjent potrzebuje pilnie operacji… Artur zostawił nas i zawrócił. Z nim zawsze tak jest!(…) Nigdy nie umie wyjść z pracy, zawsze ktoś potrzebuje jego pomocy… Cały kościół gości… Wystawi mnie!…
Zdenerwowana, panna młoda stanie w końcu samotnie przed ołtarzem – gotowa uroczystość odwołać.
– Na pewno państwo zauważyli, że godzina ślubu minęła, a pan młody jak dotąd nie dotarł… Z przykrością przyznaję, że nie jestem w stanie przewidzieć, czy w ogóle dotrze! Jak go znam, zapomniał jaki jest dzień, godzina, że bierze dziś ślub…

 

Czy Marcin zniszczy ślub Julki?

Po chwili, uśmiechając się na myśl o ukochanym, doktor Burska rzuci jednak:
– Życie z Arturem Bartem oznacza, że nie będzie normalnych weekendów, urlopu, świąt… bo zawsze zdarzy się wezwanie do pacjenta i on zawsze powie: „tak”. Jestem dziewczyną lekarza. I jestem pewna, że cokolwiek go zatrzymało, było ważne… Nie każe nam czekać z błahych powodów. Proszę państwa o jeszcze chwilę cierpliwości! Ja też czekam na mojego męża…
Sekundę później… do kościoła wpadnie w końcu pan młody! Spóźniony, ale za to pełen zapału. I od razu chwyci narzeczoną w ramiona…
– Jestem! Mówię na wszystko „tak”! Chcę ją wziąć za żonę! Już jestem!
– „Miłość wszystko znosi, wszystkiemu wierzy, we wszystkim pokłada nadzieję, wszystko przetrzyma… Miłość nigdy nie ustaje”
Czy te słowa przyniosą nowożeńcom szczęście?

I co wydarzy się, gdy na ślub Julki i Barta dotrze w końcu… Marcin (Filip Bobek)?

 

Zobacz serial w TVP VOD!

Czytaj dalej. Kliknij!

Subskrybuj powiadomienia!

Bądź na bieżąco!
Reklama

Facebook

Reklama

Popularne