Voice of Poland odcinek 5 i 6
Voice of Poland odcinek 5 i 6
tvdzis.pl » The Voice Kids: Prawdziwe zatrzęsienie talentów (video)
Polecamy Telewizja

The Voice Kids: Prawdziwe zatrzęsienie talentów (video)

Czerwone przyciski w gotowości, Trenerzy w fotelach, band Krzysztofa Pszony powoli rozgrzewa się do gry, a dzieciaki z niecierpliwością czekają na swoje występy.

Już w najbliższą sobotę widzowie Telewizyjnej Dwójki obejrzą kolejne występy młodych wokalistów. Przed nami 5 i 6 odcinek show.

Talenty nie z tej ziemi
To, że w programie „The Voice Kids” pojawiają się niesamowicie uzdolnione dzieciaki jest już niemal tak oczywiste, jak to, że ziemia kręci się wokół słońca. Nie inaczej będzie w najbliższym odcinku, ponieważ szykuje się prawdziwe zatrzęsienie talentów. Swoich sił spróbuje m.in. 13-letnia Julia, wiolonczelistka i wielbicielka piosenek Rihanny oraz nastoletni Michał, nieśmiały pasjonat gier komputerowych. Jego największym atutem okażą się nieprawdopodobnie wysokie falsety, którymi zaczaruje publiczność zgromadzoną w studio. Na scenie zobaczymy również Krystiana, młodego multiinstrumentalistę, który w wolnych chwilach pełni funkcję obrońcy nie tylko w meczach piłki nożnej, ale i w domu. Ten empatyczny chłopiec od kilku lat pomaga swojej chorej mamie, ale o tym opowie już sam w programie. Czy jego niezwykła wrażliwość sprawi, że Trenerzy obrócą swoje fotele?

Widzowie Telewizyjnej Dwójki zobaczą także 11-letnią Oliwkę, której bajkowy głos i magiczne wykonanie piosenki „Mam tę moc” sprawi, że wszyscy Trenerzy bardzo szybko nacisną czerwone przyciski. W tym samym odcinku „The Voice Kids” pojawi się 12-letnia Roksana, która zaskoczy Trenerów przepięknym wykonaniem piosenki Beyoncé „Halo”. O tę uczestniczkę walka będzie zacięta, a Dawid Kwiatkowski będzie wróżył jej finał. Co jeszcze czeka na widzów?

Voice of Poland odcinek 5 i 6
Voice of Poland odcinek 5 i 6
Voice of Poland odcinek 5 i 6
Voice of Poland odcinek 5 i 6
Voice of Poland odcinek 5 i 6
Voice of Poland odcinek 5 i 6

Jak zgarnąć „catch of the day”?
W sobotnim odcinku czwórka Trenerów zrobi wszystko, żeby to właśnie w ich drużynie znalazł się najlepszy dziecięcy głos. Walka na argumenty będzie ogromna. W tym ruch pójdą wspólne występy, zaproszenia na pizzę, a także specjalne strategie w naciskaniu czerwonych guzików. By uśpić czujność swoich przeciwników, Edyta Górniak, Dawid Kwiatkowski oraz Tomson i Baron będą odwracać się w ostatnich sekundach. Ale czy taka taktyka okaże się skuteczna i uda im się zgarnąć „catch of the day” do swojej drużyny? O tym przekonamy się już w najbliższą sobotę 13 stycznia o 20:05 w TVP2.

Powiązane artykuły

Zobaczcie, jak się bawi setka jurorów na planie „Śpiewajmy Razem. All Together Now”!

Dawid Propolis

Znamy trenerów „The Voice Kids”!

Dawid Propolis

Zazdrość, strach i prawy sierpowy!

Magdalena Pełek
%d bloggers like this: