Cleo - The Voice Kids 2
Cleo - The Voice Kids 2
Główna » The Voice Kids: Wszystko czego nie wiesz o Cleo
TVP 2 Polecamy Telewizja The Voice Kids

The Voice Kids: Wszystko czego nie wiesz o Cleo

Z wykształcenia architekt krajobrazu, piosenkarka i autorka tekstów, która w wolnych chwilach projektuje ubrania, maluje… i siedzi za sterami własnego helikoptera! Sprawdźcie, co jeszcze skrywa przed nami Cleo, współczesna kobieta renesansu i Trenerka w programie The Voice Kids.

Artystyczna dusza

Jak sama podkreśla, od wczesnych lat dziecięcych bardziej interesowały ją artystyczne zajęcia takie jak malarstwo, taniec czy muzyka. I każde z nich odegrało w życiu Cleo ważną rolę. Jaką? Jeszcze przed początkiem kariery muzycznej, artystka kierowana zamiłowaniem do malarstwa zdecydowała się na studia z architektury krajobrazu na SGGW. Ta pasja pozostaje niezmiennie obecna w życiu Cleo. Przed kilkoma laty na specjalne życzenie fanów artystka pochwaliła się talentem malarskim. Na serwisach społecznościowych opublikowała obraz własnego autorstwa, czym wzbudziła duże poruszenie i podziw. W programie „The Voice Kids” przyznała: malowanie obrazu to jest troszeczkę jak śpiewanie. I tak naprawdę każda sfera artystyczna daje nam pełne pole do popisu. Jak widać obie pasje udaje jej się doskonale ze sobą łączyć.

Cleo - The Voice of Kids 2
Cleo – The Voice of Kids 2

Cleo Śpiewała z raperami

Przede wszystkim Cleo to wokalistka i autorka tekstów, co pochłania jej obecnie najwięcej czasu. Dwa autorskie albumy piosenkarki pokryły się platyną. Jednak nie każdy wie, że w drodze na szczyt wokalistka pierwsze muzyczne kroki stawiała w chórze gospel o nazwie Soul Connection. Co ciekawe w jednym z odcinków „The Voice Kids” przyznała również, że kiedyś śpiewała z raperami. Udzielała się przede wszystkim w chórkach, śpiewając refreny w ich utworach. Choć nie pasowała do hip-hopowego świata, to raperzy cieszyli się, że mogła dodać kobiecy „czarny” wokal do swoich nagrań.

The Voice Kids: Bitwy Tomsona i Barona

Cleo-Lot zawsze w gotowości

Pomimo licznych artystycznych zdolności, jak prawdziwa kobieta renesansu wciąż nie przestaje zadziwiać. Ciągłe przemieszczanie pomiędzy planem zdjęciowym „The Voice Kids” a koncertami sprawiło, że piosenkarka, by zaoszczędzić na czasie, wybrała podróże samolotem. To był początek prawdziwej pasji, który skłonił później artystkę do zakupu własnego helikoptera – Cleo-Lotu. Co więcej, ostatnio jurorka pochwaliła się także licencją pilota helikoptera, a swoje podniebne umiejętności zaprezentowała w klipie do utworu „Pali Się!” Singiel promuje ostatnią płytę o tytule „Bastet”, która niedawno pokryła się podwójną platyną.

„Bitwy” i „Sing Off” w drużynie Cleo już w najbliższą sobotę 9 lutego o godz. 20:05 na antenie TVP 2.

Powiązane artykuły

Zobaczcie, jak się bawi setka jurorów na planie „Śpiewajmy Razem. All Together Now”!

Dawid Propolis

Zazdrość, strach i prawy sierpowy!

Magdalena Pełek

Zawadzka i Kołeczek życzą Wesołych Świąt!

Dawid Propolis
%d bloggers like this: