Bądźmy w kontakcie!

Polecamy

The Voice of Poland 9: Zakochany Cugowski, były rywal Hyżego i Markowska we łzach!

W programie „The Voice of Poland” Trenerzy skompletowali drużyny i zakończyli etap „Przesłuchań w Ciemno”. W tym tygodniu kandydatów do tytułu „Najlepszego Głosu w Polsce” poszukiwali w Warszawie i Krakowie. Kto znalazł się w szczęśliwej trzynastce w drużynach Patrycji Markowskiej, Michała Szpaka, Grzegorza Hyżego i Piotra Cugowskiego?

Magdalena Pełek

Opublikowano

.

The Voice of Poland - Wojciech Ezzat

W programie „The Voice of Poland” Trenerzy skompletowali drużyny i zakończyli etap „Przesłuchań w Ciemno”. W tym tygodniu kandydatów do tytułu „Najlepszego Głosu w Polsce” poszukiwali w Warszawie i Krakowie. Kto znalazł się w szczęśliwej trzynastce w drużynach Patrycji Markowskiej, Michała Szpaka, Grzegorza Hyżego i Piotra Cugowskiego?

Połączyło ich wspólne pochodzenie

Ostatni w tej edycji odcinek „Przesłuchań w Ciemno” rozpoczął się od występu 36-letniego Pawła Szutty. Ten uczestnik profesjonalnie muzyką zajmuje się od 17 lat, od kiedy powstał zespół „Paranormal”, którego był wokalistą. Choć zespół po pewnym czasie rozpadł się, on nie zapomniał o muzyce, wciąż komponuje, śpiewa i gra w zespole „SHUTTUP”. Zamiast na muzyczną emeryturę udał się do programu „The Voice of Poland”.  Przed Trenerami zaśpiewał i zagrał na gitarze punkrockowy utwór „Basket Case” z repertuaru Green Day. Tym występem obrócił fotele Patrycji i Piotra. – Czasami słyszę wielkich wokalistów z wielkimi głosami, którzy jak mają zaśpiewać rock’n’rollowy numer, to mnie bolą zęby, bo tego się nie da nauczyć. Ty po prostu wyglądasz tak, jak powinieneś, grasz tak, jak powinieneś i śpiewasz tak, jak powinieneś. Wszedłeś tutaj i tak jak Mick Jagger, rozsadzasz energią pomieszczenia – zachwycała się Markowska. Po tym jak wykonał własną piosenkę, Piotr nie mógł oprzeć się wrażeniu, że już kiedyś słyszał ten utwór. – Przecież ja znam ten numer! Musiałem na niego trafić – powiedział. Ostatecznie lubelskie korzenie połączyły Pawła z Piotrem, ponieważ uczestnik zdecydował, że w „Bitwach” zawalczy pod skrzydłami Cugowskiego.

The Voice of Poland - Paweł Szutta

The Voice of Poland – Paweł Szutta

 

Markowska do Cugowskiego: Piotrek, jak mogłeś mi to zrobić?

Atmosferę w studio podgrzał występ 24-letniej Diany Ciecierskiej. Uczestniczka z rockowym pazurem wykonała utwór „All Right Now” i obróciła fotele Patrycji, Piotra i Michała. Jako jedyny nie nacisnął przycisku Grzegorz, który stwierdził, że zrobił to tylko dlatego, by Cugowski ponownie nie zbroczył jego koszulę łzami. – Byłaś petardą i o to chodzi, bo na scenie trzeba rządzić. Ja bym chciała pójść na Twój koncert. Masz naprawdę bardzo fajną barwę, którą się zapamiętuje – zaczęła Markowska. – Ja zaniemówiłem, bo jak niektórzy się domyślają, na tego typu muzyce się wychowałem. Jestem wzruszony. Dzięki! – dodał Cugowski, po czym zaprosił ją do wspólnego duetu.  Widząc co się dzieje, Markowska skomentowała: Piotrek, jak mogłeś mi to zrobić? To prawda, brzmieliście pięknie, ale to nic nie znaczy. Jestem Tobą totalnie zauroczona, weź to pod uwagę. Błagalny ton Patrycji nie przekonał Diany, ponieważ wspólny występ z Piotrem upewnił ją, że chce śpiewać dalej w rockowej drużynie Cugowskiego.

The Voice of Poland - Diana Ciecierska

The Voice of Poland – Diana Ciecierska

 

Z góralskim akcentem

Z sobotniego odcinka z pewnością zapamiętamy występ 18-letniej Martyny Kasprzyckiej. Prawdziwa góralka, która gra na skrzypcach i marzy, by w przyszłości studiować jazz na Akademii Muzycznej. Wspierana przez rodzinę, stanęła na scenie „The Voice of Poland” i wykonała kultowy numer „Stand by me” Bena Kinga. Jej liryczne wykonanie zachwyciło Michała Szpaka, który mimo kilku niedociągnięć, postanowił się odwrócić i podarować Martynie szansę na spełnienie marzeń.  – To było coś naprawdę osobliwego. Nigdy w życiu nie słyszałem takiej aranżacji tej piosenki. Ściągnąłbym trochę tych melizmatów, ale masz piękną barwę – skomentował.

The Voice of Poland - Martyna Kasprzycka

The Voice of Poland – Martyna Kasprzycka

 

Kto zawrócił w głowie Piotrowi Cugowskiemu?

Gdy na scenie „The Voice of Poland” pojawiła się 25-letnia Izabella Szafrańska niejednemu mężczyźnie mocniej zabiło serce. Nie dość, że pięknie śpiewa, to do tego wygląda jak prawdziwa modelka. Uczestniczka zaśpiewała „Flashlight” z reperturau Jessie J i sprawiła, że wszyscy Trenerzy nacisnęli przycisk „Chcę Ciebie”. Były owacje na stojąco, a Piotr Cugowski tak bardzo zauroczył się piękną wokalistką, że jako jedyny bił brawo jeszcze długo po zakończeniu występu. – Wow, masz technikę absolutnie gwiazdorską. Piękne prowadzenie dźwięków, perfekcja! – zachwycał się Michał Szpak.  – I uroda i głos! Chce się Ciebie słuchać, jeśli chciałabyś dołączyć do moje drużyny to naprawdę będę zaszczycona – dodała Markowska. – To był naprawdę niezwykły występ, bardzo silny wokal, ale urzekło mnie, jak i operowałaś swoim głosem. Nie bałaś się zaryzykować – wychwalał występ Grzegorz Hyży. – Ale już do takiego głosu takie długie nogi to przesada! – wtrąciła Markowska. Jako jedyny nie skomentował występu Piotr, który jedynie wpatrywał się w uczestniczkę maślanymi oczami. Po tym, jak Iza zdecydowała, że dołączy do drużyny Michała Szpaka, powiedział wyraźnie zauroczony: Wszystko dostała ta dziewczyna. Ale piękna, Wow! Swoim zachowaniem dał do zrozumienia, że wokalistka wpadła mu w oko, co nie umknęło uwadze Patrycji Markowskiej. Ale czy Piotr zdecyduje się ukraść Izę na etapie „Bitew”?

The Voice of Poland - Izabela Szafrańska

The Voice of Poland – Izabela Szafrańska

 

Markowska we łzach

W ostatnim odcinku „Przesłuchań w ciemno” poznaliśmy 18-letniego Alka, który kocha deskorolkę i lawiruje między różnymi gatunkami muzyki. W piosence Piotra Domagały „Jestem tego wart” zachwycił Patrycję Markowską, Michała Szpaka i Piotra Cugowskiego. – Co Ci mogę powiedzieć? Wielki plus, zaśpiewałeś po polsku piosenkę. W tym co mogę Ci pomóc to dykcja! Patrząc na Ciebie widzę siebie sprzed kilku lat – szybko powiedział Cugowski. Podczas rozmów z Trenerami okazało się, że Alek jest bardzo dobrze znany Patrycji Markowskiej.  – Naprawdę się wzruszyłam. Jak zaczynałam śpiewać, to Alka mama była moją najcudowniejszą przyjaciółką. Przysięgam, nie wiedziałam, że to Ty – powiedziała ze łzami w oczach. Po chwili dodała: myślę, że z Piotrem moglibyście zrobić naprawdę fajne rzeczy, mimo, że bardzo chciałabym Cię mieć w swojej drużynie. Ten argument okazał się trafny, ponieważ uczestnik wybrał drużynę Cugowskiego.

The Voice of Poland - Alek Woźniak

The Voice of Poland – Alek Woźniak

 

Córka Lubaszenki i Groniec w „The Voice of Poland”!

Wyjątkowych emocji w sobotnim odcinku dostarczył występ Marianny Linde – córki Katarzyny Groniec i Olafa Lubaszenki. Choć uczy się w szkole teatralnej, to tak naprawdę jeszcze nie zdecydowała, czy chce zostać aktorką czy piosenkarką. W „The Voice of Poland” wystąpiła w wymagającym utworze Amy Winehouse „Love Is A Losing Game” i obróciła fotele Szpaka i Cugowskiego. Z programu widzowie Telewizyjnej Dwójki dowiedzieli się, że Michał i Marianna poznali się wiele lat temu, kiedy razem występowali na scenie. Dlatego przekonany o jej niezwykłych umiejętnościach Szpak poprosił, by wokalistka wykonała polską piosenkę. Linde zaśpiewała „Krakowski Spleen” Kory i wywołała salwę braw. – I to jest Marianka, którą znam! – powiedział zachwycony. Ta decyzja nie mogła być inna, ponieważ Marianna postanowiła, że dołączy do drużyny Michała. Czy stara znajomość zaowocuje nowymi sukcesami?

The Voice of Poland - Marianna Linde

The Voice of Poland – Marianna Linde

 

Były rywal Hyżego na „Przesłuchaniach w Ciemno”

Sporym zaskoczeniem okazał się występ Wojtka Ezzata, którego widzowie mogą kojarzyć z innego talent show. Wtedy konkurował o finał z Grzegorzem Hyżym, który ostatecznie wygrał program, a jego kariera nabrała dużego rozpędu. Jak widać Wojtek nie powiedział jeszcze ostatniego słowa i raz jeszcze postanowił zawalczyć o swoje marzenia. W programie zaśpiewał żywiołową piosenkę Shawna Mendesa „There’s Nothing Holdin’ Me Back” i w tanecznym rytmie obrócił wszystkie fotele. Jako pierwszy przycisk nacisnął Grzegorz Hyży, który tuż po zakończeniu występu powiedział radośnie: Nie wierzę! Cześć Wojtuś! Słuchajcie, ale historia! Ja z Wojtusiem dotarłem do finału pewnego programu, w którym byłem kiedyś! Jak ja się cieszę, że Cię widzę i że Ty śpiewasz! Nie da się ukryć, że Wojtek wpadł w oko Markowskiej, która przyznała, że uwielbia tak śpiewających i wyglądających mężczyzn. – Śpiewasz bardzo, bardzo zawodowo, natomiast jeszcze bardziej się cieszę, że się odwróciłam, kiedy Cię zobaczyłam. Masz ciekawą urodę. – zdążyła wykrztusić Patrycja, której na widok uczestnika zrobiło się gorąco. Na nic jednak zdały się zaloty Markowskiej, bo Wojtek zdecydował, że po starej znajomości pójdzie do drużyny Hyżego. – Bardzo dziękuję, że się wszyscy odwróciliście. Jest mi bardzo miło, ale krótka piłka. Idę z Grzechem – powiedział na zakończenie. Czy koleżeński sentyment okaże się przepisem na wygraną? O tym przekonamy się już niedługo.

The Voice of Poland - Wojciech Ezzat

The Voice of Poland – Wojciech Ezzat

 

Patrycja Markowska i złoty strzał

Ostatnie „Przesłuchania w Ciemno” przyniosły widzom mnóstwo emocji, a Trenerzy zrobili wszystko, by w ostatnim rzucie zgarnąć najlepsze głosy. Tak było w przypadku 32-letniego Marcina Sójki, muzycznego samouka, który w niezwykle ujmujący sposób zaśpiewał „Czas nas uczy pogody” z repertuaru Grażyny Łobaszewskiej. Jego wykonanie spodobało się wszystkim Trenerom, którzy po raz kolejny musieli walczyć o tego samego uczestnika. – Ty nie umiesz śpiewać nieczysto. Mógłbyś nie mieć żadnego odsłuchu i zaśpiewałbyś czysto, bo masz ogromny talent. Jesteś wielkim wokalistą – skomentował Cugowski. – Naprawdę bardzo się cieszę, że ludzie tak myślący o muzyce przychodzą do rozrywkowego programu – podziękowała Markowska. – Dla mnie jesteś absolutnym unikatem. To jest niesamowite posiadać taką barwę i taką skalę. Możesz zaśpiewać utwór rockowy, bo wyciągniesz każdy dźwięk, a równie dobrze poradzisz sobie z piosenką soulową czy R’n’B, bo słychać w Twoim głosie różne ozdobniki – zachwycał się Grzegorz. Tym występem Marcin przypomniał Michałowi czasy, kiedy on sam brał udział w talent show. – Dla mnie to jest podwójnie wzruszające, bo ja pamiętam, kiedy byłem w programie, tak jak Ty jesteś. Ja też śpiewałem ten numer i wróciły do mnie wspomnienia. Ty to zrobiłeś o niebo lepiej ode mnie. To był tak emocjonalny ładunek. Nie mam komentarza – powiedział wzruszony Szpak. Choć wybór był naprawdę trudny, to ostatecznie Marcin zdecydował, że dołączy do drużyny Patrycji Markowskiej. Czy doświadczenie Patrycji i niezwykłe umiejętności Marcina zaprowadzą ten duet na sam szczyt?

The Voice of Poland- Marcin Sójka

The Voice of Poland- Marcin Sójka

W dziewiątym i dziesiątym odcinku „The Voice of Poland”  o tytuł „Najlepszego Głosu w Polsce” walczyli utalentowani wokaliści z Krakowa i Warszawy. Po emocjonujących występach w drużynie Grzegorza Hyżego znalazł się Wojtek Ezzat. Do drużyny Piotra Cugowskiego postanowili dołączyć Paweł Szutta, Diana Ciecierska i Alek Woźniak. Na współpracę z Michałem Szpakiem postawiły Martyna Kasprzycka, Izabella Szafrańska i Marianna Linde. Zaś z Patrycją Markowską, muzyczną przygodę postanowił zacząć Marcin Sójka.

 

Już za tydzień pierwsze Bitwy w programie „The Voice of Poland”. Kto jako pierwszy zaśpiewa na muzycznym ringu? Jak Trenerzy połączą uczestników? Kto wygra muzyczne starcia, a kto zostanie skradziony? O tym przekonamy się 13 października o godz. 20:05 na antenie TVP 2.

Cześć jestem Magda. Od zawsze całą swoją wolną chwilę przeznaczam na moje ulubione seriale. Kocham "Przyjaciół". Nie pogardzę też dobrymi telewizyjnymi programami.

Kliknij, aby skomentować

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

TV Puls

Robert Janowski i “Gra Muzyka” w TV PULS. Znamy gwiazdy!

Lady Pank, Doda, Weekend, Piotr Cugowski, Kombii – to tylko niektóre gwiazdy i zespoły, które wystąpią w nowym rozrywkowym show Telewizji Puls i Media Corporation „Gra Muzyka”. W roli gospodarza programu – Robert Janowski.

Dawid Propolis

Opublikowano

.

Robert Janowski - fot. AKPA
fot. TV Puls

Lady Pank, Doda, Weekend, Piotr Cugowski, Kombii – to tylko niektóre gwiazdy i zespoły, które wystąpią w nowym rozrywkowym show Telewizji Puls i Media Corporation „Gra Muzyka”. W roli gospodarza programu – Robert Janowski. Zdjęcia do projektu ruszają w lipcu. Premiera jesienią tylko w TV Puls!

Gra Muzyka to nowy muzyczny show, który łączy w sobie znakomitą rozrywkę, wielkie emocje i rywalizację o nagrody. Gospodarzem programu jest Robert Janowski, a producentem – firma Media Corporation.

W odcinkach pojawią się goście specjalni – gwiazdy polskiej muzyki, których utworów słucha cała Polska! Są to: Lady Pank, Doda, Weekend, Kombii, Future Folk, Varius Manx, Piotr Cugowski, Alicja Majewska i Włodzimierz Korcz, Pectus oraz Feel.

W każdym odcinku show będzie mnóstwo zagadek muzycznych, usłyszymy też największe polskie i zagraniczne hity muzyczne w wykonaniu między innymi Magdaleny Tul. O oprawę choreograficzną zadbają: Anna Głogowska, Agustin Egurrola i zespół taneczny Volt oraz artyści Teatru Rampa – Santi Bello Group.

Zobacz nas na Facebook

Czytaj dalej. Kliknij!

Polecamy

Joanna Liszowska wraca do muzyki. Posłuchaj!

Joanna Liszowska gwiazda serialu “Przyjaciółki” zaskoczyła fanów. Dziś w sieci pojawił się jej nowy singiel. Jak wypadł?

Dawid Propolis

Opublikowano

.

Joanna Liszowska - Into U (fot. Arek Wiedeński)

Joanna Liszowska gwiazda serialu “Przyjaciółki” zaskoczyła fanów. Dziś w sieci pojawił się jej nowy singiel. Jak wypadł?

Joanna Liszowska śpiewa od zawsze. Jej talent wokalny mogliśmy podziwiać w Polsacie w spektakularnym muzycznym show „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Od trzynastu sezonów Joanna Liszowska gra jedną z głównych ról w przebojowym serialu “Przyjaciółki” wcielając się w rolę Patrycji. Obecnie aktorka jest w zdjęciach do 14. sezonu hitu Polsatu. Na nowe odcinki “Przyjaciółek” fani Joanny Liszowskiej muszą poczekać do września. Już dzisiaj mogą jednak posłuchać i zobaczyć aktorkę w nowej muzycznej odsłonie.

Nowoczesne brzmienia

Do sieci trafił dziś premierowy singiel piosenki „Into U“ Joanny Liszowskiej, przygotowany ze słynnym szwedzkim teamem producenckim, odpowiedzialnym za wiele przebojów Eurowizji! Piosence towarzyszy premiera sensualnego teledysku, w którym kobieta to żywioł o ogromnych pokładach emocji.

Powrót do wielkiej pasji

Premierą piosenki i teledysku „Into U” Joanna Liszowska wraca do swojej pierwszej pasji – muzyki. Aktorka debiutowała na deskach Teatru Wielkiego-Opery Narodowej w spektaklu muzycznym “Siedem grzechów głównych” Kurta Weila w reż. Janusza Wiśniewskiego, a pierwsze sukcesy muzyczne zaczęła odnosić już jako studentka. Jej pozycję doskonale śpiewającej aktorki umocnił Brylantowy Mikrofon – główna nagroda w programie Polsatu pt. „Jak Oni śpiewają“ oraz występy w licznych spektaklach, festiwalach, koncertach, programach i widowiskach telewizyjnych, a także musicalach. Joanna Liszowska wcieliła się w pamiętne role, m.in. Roxie Hart w musicalu „Chicago”, w „Człowieku z La Manchy“, „Pannie Tutli Putli”, „Romeo czy Julia” i wielu innych. Jej wykonania przebojów Keitha Flinta, Demisa Roussosa, a przede wszystkim „Jaskółki” Stana Borysa w programie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” na długo zapadły w pamięć widzów.

To nie koniec niespodzianek

Piosenka „Into U“ utrzymana w klimacie energetycznego pop-u została napisana specjalnie dla Joanny Liszowskiej. Autorami są szwedzki duet muzyczno-producencki – Dimitri Stassosa i Thomasa Karlssona. Utwór został w całości przygotowany w studio Dimitri Stassos Production.

Równolegle z premierą piosenki dziś na kanale Youtube Joanny Liszowskiej – na który będą trafiały kolejne single – ma premierę sensualny teledysk w reżyserii Alana Kępskiego, z którym Joanna Liszowska wspólnie stworzyła scenariusz.

–      Kobieta jest żywiołem… Są w niej ogromne pokłady emocji, pod wpływem których się nieustannie zmienia – mówi Joanna Liszowska. – Nie ma jednej twarzy, a wiele wcieleń, które składają się na ten jedyny, niepowtarzalny wzór kobiecości, o takim a nie innym temperamencie czy wrażliwości.  Delikatna, łagodna, silna, zmysłowa, tajemnicza, zmienna –  każda z nas jest inna. A przez to przecież tak wyjątkowa… – dodaje artystka.

 

Czytaj dalej. Kliknij!

TVN Style

Meksykańska przygoda Anny Orskiej w TVN Style

Anna Orska to artystka, który tworzy biżuterię, inspirując się przedmiotami codziennego użytku i wierzeniami kultur z najodleglejszych zakątków świata. Chęć wykorzystywania nietypowych komponentów do tworzenia ozdób co roku prowadzi ją w inne miejsce. Tym razem wspólnie z TVN Style wybrała się do Meksyku.

Dawid Propolis

Opublikowano

.

fot. TVN

Anna Orska to artystka, który tworzy biżuterię, inspirując się przedmiotami codziennego użytku i wierzeniami kultur z najodleglejszych zakątków świata. Chęć wykorzystywania nietypowych komponentów do tworzenia ozdób co roku prowadzi ją w inne miejsce. Tym razem wspólnie z TVN Style wybrała się do Meksyku.

Z wielkiej firmy do Meksyku

Projektantka postawiła wszystko na jedną kartę i zrezygnowała z pracy w wielkiej sieci jubilerskiej. Tworzenie biżuterii pod własnym nazwiskiem zaczęła od bransoletek zrobionych ze zużytych lin żeglarskich. Wzornictwo Anny Orskiej jest oryginalne, surowe i przeznaczone dla osób, które lubią podkreślać swój indywidualizm.

PRZECZYTAJ: Katarzyna Bosacka zwolniona z TVN STYLE

W poszukiwaniu lokalnych rzemieślników Orska pakuje plecak i podróżuje na drugi koniec świata. Przygotowywała już biżuterię wspólnie z twórcami z Katmandu, mieszkańcami jednej z balijskich wysp, oraz artystami z Wietnamu.

Przygoda pod okiem kamer

Wspólnie z ekipą TVN Style wybrała się do meksykańskiego miasteczka San Martin Tilcajete, które znane jest z tradycji rzeźbienia w drewnie kopalowym. Czy Annie uda się opanować sztukę malowania antycznych wzorów zapoteckich Indian? Czego jeszcze nauczy się od lokalnych rzemieślników? Jak będzie wyglądała biżuteria Orskiej zainspirowana wyjazdem do Meksyku? Przekonajcie się oglądając dokument „Warszaty świata – Orska w Meksyku” już 14 czerwca w TVN Style!

Zobacz nasz profil na Facebook

Czytaj dalej. Kliknij!

Subskrybuj powiadomienia!

Bądź na bieżąco!
Reklama

Facebook

Reklama

Popularne