The Voice of Poland - bitwa - Mariusz Szaban, Sebastian Wojtczak
The Voice of Poland - bitwa - Mariusz Szaban, Sebastian Wojtczak
Główna » The Voice of Poland: Sebastian Wojtczak i Mariusz Szaban: pojedynek [video]
TVP 2 Polecamy Telewizja The Voice of Poland VIDEO

The Voice of Poland: Sebastian Wojtczak i Mariusz Szaban: pojedynek [video]

W sobotnim odcinku „The Voice of Poland” widzowie Telewizyjnej Dwójki mogli zobaczyć nietuzinkowy duet Sebastiana Wojtczaka i Mariusza Szabana. Obaj muzycy walczyli o swój wielki powrót.

34-letni Sebastian z zawodu jest fryzjerem, chociaż scena towarzyszy mu od najmłodszych lat. W jednej z poprzednich edycji programu razem ze swoim kolegą doszedł do etapu „Bitew” w drużynie Tomsona i Barona. Niestety, z gry wyeliminowała go choroba, jednak teraz chce pokazać na co go stać. Mariusz Szaban to 44-letni muzyk, który popularność zdobył w 1997 roku i współpracował z muzykami takimi jak Ewa Bem, Piotr Cugowski, Robert Janowski czy Kuba Badach. Zdobył także nagrodę Polskiego Radia w kategorii “Debiuty” w Opolu; na festiwalu ponownie wystąpił w 2007 r. Swoich sił próbował także na scenie międzynarodowej, lecz złe wybory nie zapewniły mu sławy.

Teraz Sebastian i Mariusz zmierzyli się z soulowym utworem „End Of The Road” z repertuaru Boyz II Men i swoim wykonaniem poruszyli zarówno widzów, jak i Trenerów oraz zgarnęli owacje na stojąco. Patrycja Markowska uściskała Piotra za wyśmienity dobór piosenki i przyznała, że miała gęsią skórkę przez cały czas trwania występu, Michał Szpak określił ich wykonanie jako miażdżące, a Grzegorza Hyżego zaskoczył Sebastian, który do tej pory kojarzył mu się z muzyką rozrywkową. Trenerzy nie pomogli Piotrowi Cugowskiemu z podjęciem decyzji. Ani Patrycja, ani Michał nie potrafili wskazać potencjalnego zwycięzcy, tylko Grzegorz Hyży miał swój typ – Sebastian, nie spodziewałem się, że tak dobrze odnajdziesz się w soulowych klimatach. Natomiast to był świat Mariusza i moje serce poleciałoby w jego kierunku. – powiedział.

Decyzja o tym kto idzie dalej zapadła szybko, podjęta przez dumnego Trenera. To Mariusza Szabana zobaczymy w etapie „Nokautów” jako reprezentanta drużyny Piotra! To też nie koniec przygody Sebastiana, na którego kradzież ochotę mieli Patrycja i Michał. Drogę do finału Sebastian zdecydował się kontynuować ze zwycięzcą poprzedniej edycji – Michałem, tym samym z programem pożegnał się Wojciech Stefanowski.

Powiązane artykuły

Zobaczcie, jak się bawi setka jurorów na planie „Śpiewajmy Razem. All Together Now”!

Dawid Propolis

Zazdrość, strach i prawy sierpowy!

Magdalena Pełek

Zawadzka i Kołeczek życzą Wesołych Świąt!

Dawid Propolis