Bądźmy w kontakcie!

TVP 2

The Voice of Poland zacięta walka w 6. odcinku!

Za nami kolejny odcinek „Przesłuchań w Ciemno”. W tym tygodniu do walki o tytuł „Najlepszego Głosu w Polsce” stanęli wokaliści z Opolszczyzny i Śląska. Komu udało się przejść do kolejnego etapu programu, a kogo Trenerzy odesłali do domu? Co jeszcze wydarzyło się w programie?

Magdalena Pełek

Opublikowano

.

The Voice of Poland - Mariusz Szaban

Za nami kolejny odcinek „Przesłuchań w Ciemno”. W tym tygodniu do walki o tytuł „Najlepszego Głosu w Polsce” stanęli wokaliści z Opolszczyzny i Śląska. Komu udało się przejść do kolejnego etapu programu, a kogo Trenerzy odesłali do domu? Co jeszcze wydarzyło się w programie?

Ukraińska siostra Patrycji Markowskiej

Jako pierwsza na scenie „The Voice of Poland” pojawiła się pochodząca z Ukrainy 21-letnia Albina Mruchko. Uczestniczka wykonała utwór „Only Love Can Hurt Like This” Palomy Faith i urzekła nim Patrycję Markowską. Po zakończonym występie Trenerka stwierdziła, że odnalazła swoją siostrę. Czy rzeczywiście Albina i Patrycja to pokrewne dusze? Jak daleko zajdą razem w programie? Dowiemy się już na etapie „Bitew”.

 

Skromny chłopak z wielkim talentem

Na scenie pojawił się także 22-letni Kacper Hartung, którego największą pasją jest śpiewanie. Jak sam przyznał, gdy tylko ma taką możliwość, przesiaduje w studiu nagraniowym, w którym tworzy swoje autorskie piosenki. W programie zaśpiewał kultowy numer „Stand By Me” wykonywany w oryginale przez Bena E Kinga i odwrócił fotele Michała Szpaka, Piotra Cugowskiego i Grzegorza Hyżego. – Było z charakterem, była chrypka, był feeling. Było wszystko, co potrzebne, by znaleźć się w najlepszej drużynie tej edycji. – komplementował Hyży. – Czyli mojej – podjęła walkę Markowska. Z kolei Michał Szpak odwołał się do swojego zwycięstwa w 8. edycji talent show i zaproponował uczestnikowi wspólną walkę o statuetkę: Jeśli po zwycięstwo to tylko do mnie. Myślę, że nie będzie gorzej niż w poprzedniej edycji, a przypominam Ci, że ją wygrałem. Ostatecznie jednak uczestnik zasilił team Grzegorza Hyżego.

The Voice of Poland - Kacper Hartung

The Voice of Poland – Kacper Hartun

The Voice of Poland - Kacper Hartung

The Voice of Poland – Kacper Hartung

Piotr Cugowski: To nie jest Top Model

To, że programie „The Voice Of Poland” liczą się najlepsze głosy jest jasne, jak to, że ziemia kręci się wokół słońca. Potwierdzeniem tej teorii są dwie przepiękne uczestniczki, które wystąpiły w sobotnich „Przesłuchaniach w Ciemno”. Choć dziewczyny porwały publiczność zgromadzoną w studiu, to nie przekonały jednak Trenerów. – Mamy żałować, tak publiczność mówi – powiedział Grzegorz Hyży. – Ale uroda to nie wszystko – dodał Michał Szpak. Z kolei Piotr Cugowski podsumował: To nie Top Model. Tomek Kammel też jest ładny, a nie śpiewa.

 

Zacięta walka o emocjonalną duszę

Z sobotniego odcinka z pewnością zapamiętamy romantyczny występ Klaudii Sułat. Utworem „Nie chcę więcej” Michała Bajora odwróciła wszystkie cztery fotele. – Klaudia masz kawał głosu! To jest niebywałe! Masz nieznośną lekkość śpiewania – zachwycał się Piotr Cugowski. Z kolei Grzegorz Hyży docenił jej niesamowitą wrażliwość: Głos głosem, ale co dla mnie było najważniejsze, to emocje, które spowodowała Twoja niesamowita wrażliwość. Ty nie wyśpiewałaś tej piosenki, Ty byłaś częścią tej piosenki – skomentował. Z Grzegorzem zgodziła się Patrycja – Bardzo potrafisz stopniować emocje, zaczęłaś bardzo delikatnie, a potem to rosło i na końcu był wulkan. To właśnie ta uczestniczka zabrała Michała w refleksyjną podróż do przeszłości i przypomniała starą szkołę śpiewania.  – Pokazałaś nam starą szkołę śpiewania, emocje! Pokazałaś, że w Polsce są głosy, które mogą się liczyć i są na wysokim poziomie – skomentował Trener. Ten argument okazał się strzałem w dziesiątkę, ponieważ Klaudia zdecydowała się dołączyć do drużyny Michała Szpaka.

The Voice of Poland - Klaudia Sułat

The Voice of Poland – Klaudia Sułat

Z „The Voice Kids” do „The Voice of Poland”

W sobotnich „Przesłuchaniach w Ciemno” wzięła udział 16-letnia Natalia Zastępa. Tej uczestniczki nie trzeba nikomu przedstawiać, ponieważ widzom Telewizyjnej Dwójki nastolatka bardzo dobrze znana jest z programu „The Voice Kids”. Z odcinka na odcinek zadziwiała swoim niskim głosem, a pod opieką Edyty Górniak doszła aż do Finału. Podczas sobotnich Blindów Natalia zaśpiewała wymagający utwór „Skyfall” Adele i pokazała, że ma niezwykły talent. – To jest niezwykle ciężka piosenka, a Ty to zaśpiewałaś bardzo spokojnie. Myślę, że razem możemy robić niesamowite rzeczy. Bardzo kobiece i piękne! – przekonywała Patrycja Markowska. Z kolei odwrócony w ostatniej chwili Michał Szpak powiedział: To jest fantastyczne, że możesz się poruszać po dźwiękach z taką lekkością! Grzegorz Hyży postanowił wykorzystać swój urok i podszedł do Natalii, by osobiście się z nią przywitać. Widząc co się dzieje, szybko zareagował Michał: Dobra kochana, bo ten kolega robi tutaj jakieś dzikie pląsy niczym pyton nad Wisłą. Jak się później okazało, na nic zdały się próby przekonywania przez Trenerów, ponieważ Natalia od samego początku chciała dołączyć do drużyny Szpaka. – Chciałam pójść do osoby, na której koncercie byłam dwa razy i dwa razy wbiło mnie w fotel – podsumowała wskazując na Michała.

The Voice of Poland - Natalia Zastępa

The Voice of Poland – Natalia Zastępa

The Voice of Poland - Natalia Zastępa

The Voice of Poland – Natalia Zastępa

The Voice of Poland - Natalia Zastępa

The Voice of Poland – Natalia Zastępa

Wielki powrót w wielkim stylu

Szósty odcinek „The Voice of Poland” upłynął pod hasłem wielkich powrotów. Doskonałym tego przykładem jest historia Mariusza Szabana – popularnego w latach 90. wokalisty, który po latach zdecydował się spełnić swoje niespełnione muzyczne marzenia. Bez wątpienia opowieść jego życia jest świetnym scenariuszem na film – najpierw blask sławy, wydanie singla i debiutanckiej płyty, występy na deskach opolskiego amfiteatru, a później splot nieoczekiwanych zdarzeń, upadek, depresja i ciężka praca za chlebem w Anglii. Choć, jak sam przyznał, to przez muzykę rozsypało się jego życie, nie poddał się i po latach znów postanowił spróbować. Wrócił w wielkim stylu, dojrzalszy i bogatszy o nowe doświadczenia.  Podczas „Przesłuchań w Ciemno” zaśpiewał utwór „Home” Michaela Buble i rozłożył wszystkich w studio na łopatki. Po tym występie okazało się, że Trenerzy bardzo dobrze znają Mariusza: Ja słuchałem tego Pana 8 lat temu, kiedy zaczynałem śpiewać i grać, naprawdę! – przyznał Hyży. Piotr Cugowski nie krył zaskoczenia, gdy dowiedział się, że przed laty występował z wokalistą w duecie, po czym dodał: – Ja zaniemówiłem. Co ja mogę powiedzieć? Nie mam tutaj nic do dodania, to jest po prostu kompletny występ. Chciałbym z Tobą pomuzykować. Z kolei Patrycja Markowska przyznała zachwycona: Na takie momenty się czeka. Zaśpiewałeś to i zagrałeś, to było pełne. Ja bym nie dodała ani dźwięku, nic bym nie odjęła. Jesteś poruszający, ja tego szukam w muzyce. Podekscytowany Hyży poprosił o dawnego idola o wspólne wykonanie piosenki, a pozostali Trenerzy chętnie do nich dołączyli. – Jestem bardzo szczęśliwy, że miałeś odwagę. Myślę, że cała Twoja rodzina jest z Ciebie dumna. – dodał Cugowski. Ostatecznie Mariusz postanowił, że muzyczne marzenia będzie spełniał w drużynie Piotra. Czy jego historia zakończy się happy endem?

The Voice of Poland - Mariusz Szaban

The Voice of Poland – Mariusz Szaban

The Voice of Poland - Mariusz Szaban

The Voice of Poland – Mariusz Szaban

Córka muzyka z zespołu Piersi w „The Voice of Poland”!

W sobotnich „Przesłuchaniach w Ciemno” wzięła udział Natalia Kryjom, córka muzyka z zespołu Piersi, która również wystąpiła w teledysku grupy do piosenki „ROWEREK”. Jak sama przyznała, to tata zaraził ją miłością do muzyki, a ona sama konsekwentnie pracuje na tym, by swoim śpiewem dawać emocje innym. W programie postawiła na spokojny i melancholijny utwór Korteza „Dobry Moment”. Niestety wykonanie okazało się niewystarczająco dobre, by odwrócić fotele. Choć Trenerzy zgodnie przyznali, że utwór został zaśpiewany ładnie, to nad ich decyzją przeważył brak odpowiednio przekazanego tekstu. Jak zauważyła Patrycja Markowska, w takich utworach mniej znaczy więcej. Choć Natalia nie dostała się do programu, to jej nazwisko warto zapamiętać, bo o tej dziewczynie może być jeszcze głośno.

W szóstym odcinku „The Voice of Poland” o tytuł „Najlepszego Głosu w Polsce” walczyli utalentowani wokaliści ze Śląska i Opolszczyzny. Po emocjonujących występach i bitwach o uczestników w drużynie Grzegorza Hyżego znalazł się skromny i wrażliwy Kacper Hartung. Do drużyny Patrycji dołączyła utalentowana Albina Mruchko z Ukrainy. Na współpracę z Michałem postawiły kobiety z mocnym głosem: emocjonalna Klaudia Sułat i 16-letnia Natalia Zastępa. Drużynę Piotra Cugowskiego zasilił Mariusz Szaban.

Cześć jestem Magda. Od zawsze całą swoją wolną chwilę przeznaczam na moje ulubione seriale. Kocham "Przyjaciół". Nie pogardzę też dobrymi telewizyjnymi programami.

Kliknij, aby skomentować

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Seriale

M jak miłość: ostatni odcinek sezonu!

Przed nami finał 19 sezonu „M jak Miłość”… Co wydarzy się w dwóch ostatnich odcinkach serialu?

Magdalena Pełek

Opublikowano

.

"M jak miłość" finał 19. sezonu (fot. MTL MaxFilm)
fot. MTL MaxFilm

Przed nami finał 19 sezonu „M jak Miłość”… Co wydarzy się w dwóch ostatnich odcinkach serialu?

 

Czy Asia odnajdzie szczęście?

Asia (Barbara Kurdej-Szatan) rozpocznie w końcu nowy rozdział życia, tym razem u boku Leszka (Sławek Uniatowski). Najpierw wybierze się z biznesmenem za miasto – na rom

antyczny spacer. Później spędzi w ramionach Krajewskiego namiętną noc… Ale czy nowy ukochany sprawi, że będzie naprawdę szczęśliwa?

Tymczasem Grabina zacznie się szykować na ślub Uli (Iga Krefft) i Bartka (Arkadiusz Smoleński)! Natalia (Marcjanna Lelek) zrobi siostrze niespodziankę i przyleci z Australii, choć wcześniej zapowiedziała, że zobaczą się dopiero za kilka miesięcy.
– Boże! Natka? To naprawdę ty?!
– Miałam przegapić twój ślub? No proszę cię… nigdy w życiu!

 

Mateusz Mostowiak weźmie ślub!?

Do domu wróci także Mateusz (Krystian Domagał)… i od razu wda się w ostrą bójkę! Nastolatek odwiedzi Lilkę (Monika Mielnicka) i będzie świadkiem kolejnej awantury, którą wywoła Banach (January Brunov). A gdy mężczyzna zaatakuje swoją żonę, Mostowiak stanie w jej obronie. I później na ślub siostry pójdzie z podbitym okiem…
Junior zaskoczy też bliskich, bo postanowi zostać w Grabinie na dłużej – nawet wbrew woli Marka. I tuż po przyjeździe do domu poprosi o pomoc Barbarę (Teresa Lipowska).
– Chcę zostać… i tu, w Polsce zrobić maturę.
– Ale rodzice… jeszcze nic o tym nie wiedzą?
– Dziś im powiem! Babciu, pomożesz? Tylko ty możesz przekonać ojca… Wiesz, jaki tato jest…
Po kolejnej rozmowie z wnukiem, seniorka będzie bliska zawału. Bo chłopak wyzna w końcu, że… poprosił Lilkę o rękę!
– Wiem, babciu, że ty jedna mnie zrozumiesz… I że możemy na ciebie liczyć… Jak tylko skończę osiemnaście lat… żenię się z Lilką!
– Że co?…
– Chcemy wziąć ślub. To w naszym przypadku przemyślana i racjonalna decyzja!

Skalski ponownie atakuje!

W ostatnim odcinku – numer 1451 – nie wszystkich czeka jednak happy end…
Bo w Warszawie tego dnia odbędzie się pogrzeb wuja Artura. Skalski (Tomasz Ciachorowski) dostanie w końcu przepustkę ze szpitala i na uroczystość przyjedzie w asyście policji.
A oprócz tego na cmentarzu pojawi się… Kamil Gryc (Marcin Bosak)! Prawnik okaże się bliskim krewnym zmarłego i dłużnikiem całej rodziny. I przyjedzie, by podziękować Skalskim za to, że uratowali mu życie – płacąc za jego operację.
– Nigdy nie zapomnę tego, co wujek dla mnie zrobił… Wujek i Artur. Tylko dlatego tu jestem…

Symulant na pogrzebie…

Kilka godzin później Marcin (Mikołaj Roznerski) odbierze za to telefon od Jakuba (Krzysztof Kwiatkowski)… z informacją, że Artur znów jest na wolności! A życie Izy (Adriana Kalska) na nowo zmieni się w koszmar.
– Boże, ale… jak to się stało? Jak Artur mógł im uciec?!
– Zaraz po pogrzebie, jeszcze na cmentarzu, zasymulował omdlenie. Potem wiesz, zamieszanie, karetka…
– Nie wierzę… Nie wierzę, że to się dzieje naprawdę!

Zobacz serial legalnie, w TVP VOD

Czytaj dalej. Kliknij!

Seriale

Na dobre i na złe: ślub czy… porażka? FINAŁ SEZONU

Przed nami finał sezonu serialu “Na dobre i na złe”. Co wydarzy się w Leśnej Górze?

Dawid Propolis

Opublikowano

.

Na dobre i na złe odc. 745 (fot. Artrama)
fot. Artrama

Przed nami finał sezonu serialu “Na dobre i na złe”. Co wydarzy się w Leśnej Górze?

Profesor do ostatniej chwili będzie w pracy, a do tego zacznie kuleć – po kolejnym ataku bólu. I tuż przed uroczystością na nowo pokłóci się przez to z narzeczoną. Tak ostro, że młodą parę będą musieli rozdzielić w końcu świadkowie: Hania (Marta Żmuda Trzebiatowska) oraz Falkowicz (Michał Żebrowski). Doktor Sikorka sprytnie odwróci uwagę przyjaciółki:
– Masz fryzjera za pół godziny, zapomniałaś? Taksówka już czeka przed szpitalem!

Falkowicz odciągnie za to na bok Barta, choć kolega spróbuje stawiać opór.
– O co chodzi? Proszę mnie puścić!
– Zabezpieczam pana ślub swoimi pokładami entuzjazmu! Trochę zaufania do swojego świadka…
A chwilę później Bart trafi przed małe „sympozjum”…

 

Ślub zagrożony?

By postawić diagnozę, Falkowicz, Hania i Konica (Rafał Koszucki) zasypią chorego pytaniami.
– Typową przyczyną bólu nogi jest schorzenie kręgosłupa…
– Wykluczyłem to!
– Prostata?
W finale doktor Konica postanowi za to kolegę porządnie przebadać.
– Spodnie w dół, doktorze… Chyba, że chce pan syczeć z bólu całe wesele?
Na tym jednak problemy pana młodego się nie skończą…

Godzinę później Bart wciąż będzie w pracy – tym razem diagnozując nową pacjentkę z guzem mózgu.
– Więc tak: ma pani w głowie dwa nerwiakowłókniaki… Proszę się tak nie bać, to się bardzo dobrze operuje!
Tymczasem Julka – tuż przed ślubem – wpadnie w panikę…
– Utknął w szpitalu… Wiedziałam! Kiedyś pojechaliśmy na weekend nad morze. Zadzwonili, że pacjent potrzebuje pilnie operacji… Artur zostawił nas i zawrócił. Z nim zawsze tak jest!(…) Nigdy nie umie wyjść z pracy, zawsze ktoś potrzebuje jego pomocy… Cały kościół gości… Wystawi mnie!…
Zdenerwowana, panna młoda stanie w końcu samotnie przed ołtarzem – gotowa uroczystość odwołać.
– Na pewno państwo zauważyli, że godzina ślubu minęła, a pan młody jak dotąd nie dotarł… Z przykrością przyznaję, że nie jestem w stanie przewidzieć, czy w ogóle dotrze! Jak go znam, zapomniał jaki jest dzień, godzina, że bierze dziś ślub…

 

Czy Marcin zniszczy ślub Julki?

Po chwili, uśmiechając się na myśl o ukochanym, doktor Burska rzuci jednak:
– Życie z Arturem Bartem oznacza, że nie będzie normalnych weekendów, urlopu, świąt… bo zawsze zdarzy się wezwanie do pacjenta i on zawsze powie: „tak”. Jestem dziewczyną lekarza. I jestem pewna, że cokolwiek go zatrzymało, było ważne… Nie każe nam czekać z błahych powodów. Proszę państwa o jeszcze chwilę cierpliwości! Ja też czekam na mojego męża…
Sekundę później… do kościoła wpadnie w końcu pan młody! Spóźniony, ale za to pełen zapału. I od razu chwyci narzeczoną w ramiona…
– Jestem! Mówię na wszystko „tak”! Chcę ją wziąć za żonę! Już jestem!
– „Miłość wszystko znosi, wszystkiemu wierzy, we wszystkim pokłada nadzieję, wszystko przetrzyma… Miłość nigdy nie ustaje”
Czy te słowa przyniosą nowożeńcom szczęście?

I co wydarzy się, gdy na ślub Julki i Barta dotrze w końcu… Marcin (Filip Bobek)?

 

Zobacz serial w TVP VOD!

Czytaj dalej. Kliknij!

Seriale

Na dobre i na złe: Czy Jose zastąpi Adama u boku Wiki?

Już dziś wieczorem do Leśnej Góry przyjedzie z Hiszpanii doktor Jose Rodiquez Perez (w tej roli Marcin Krajewski).

Dawid Propolis

Opublikowano

.

Na dobre i na złe odcinek 744 fot. Artama
fot. Artrama

Już dziś wieczorem do Leśnej Góry przyjedzie z Hiszpanii doktor Jose Rodiquez Perez (w tej roli Marcin Krajewski).

Doktor Jose to przyjaciel Wiktorii (Katarzyna Dąbrowska), który na prośbę lekarki zgodził się zoperować Jędrka (Iwo Wiciński).

“Na dobre i na złe: czas na zmiany

Zobacz Na dobre i na złe online

Czytaj dalej. Kliknij!

Subskrybuj powiadomienia!

Bądź na bieżąco!
Reklama

Facebook

Reklama

Popularne