• Główna
  • Seriale
  • To już 9. sezon „Rodzinki.pl”. Tomasz Karolak: Powinniśmy sobie powiedzieć do widzenia… (VIDEO)
Seriale TVP 2 VIDEO

To już 9. sezon „Rodzinki.pl”. Tomasz Karolak: Powinniśmy sobie powiedzieć do widzenia… (VIDEO)

Tomasz Karolak

Ostatni weekend Tomasz Karolak spędził we Wrocławiu, gdzie bawił się na festiwalu Capital of Rock organizowanym w ramach Europejskiej Stolicy Kultury Wrocław 2016. W przerwie między koncertami opowiedział o pracy nad 9. sezonem serialu „Rodzinka.pl”. To już 9. sezon „Rodzinki.pl”. Właściwie powinniśmy sobie pomachać i powiedzieć „pa pa!”, a tu nagle okazuje się, że mamy całkiem nowy potencjał!

Już w maju tego roku zapadła decyzja o produkcji kolejnego sezonu „Rodzinka.pl”, w którym oglądać możemy m.in. Małgorzatę Kożuchowską i Tomaszem Karolaka. Wydawałoby się, że w tym serialu wszystko zostało już pokazane i nie da się wymyślić nic więcej. Tymczasem…

Tomasz Karolak
Tomasz Karolak

9. sezon, który teraz kręcimy i będziemy kończyć w październiku, piszą Polacy. To już nie jest format kanadyjski przenoszony na polskie warunki. Serial jest pisany w całości przez Patricka Yokę i Karola Klementewicza. Okazuje się, że mają takie wyczucie, że niektóre sceny są lepsze niż w oryginale… – ekscytuje się Karolak.

Wiemy już, że Natalia (Małgorzata Kożuchowska) i Ludwik (Tomasz Karolak) przeprowadzą się do mieszkania w Warszawie, a najstarsi synowie (Maciej Musiał, Adam Zdrójkowski) wyfruną z rodzinnego gniazda. Jak zdradza Karolak, choć chłopaki dorośli wciąż będą przysparzać problemów rodzicom i jednocześnie obiecuje, że będzie się z czego pośmiać. Kręcimy dalej. Jest fajnie! Jest moc! Jest śmiesznie! – dodaje.

W 9 sezonie „Rodzinki.pl” trafi na antenę TVP2 już we wrześniu 2016.

Powiązane artykuły

Na dobre i na złe powraca! (foto+video)

Magdalena Pełek

Paulina Chruściel gwiazdą “Niani w wielkim mieście” [ZDJĘCIA]

Dawid Propolis

“Korona królów”: Czy Gabija przeżyje?

Robert Wróbel