Tomasz Karolak w SNL Polska
Tomasz Karolak w SNL Polska
Główna » Tomasz Karolak i Grzegorz Hyży w SNL Polska!
Polecamy Showmax SNL Polska

Tomasz Karolak i Grzegorz Hyży w SNL Polska!

Już w najbliższą sobotę kolejny odcinek SNL Polska poprowadzi gwiazda największych komediowych hitów ostatnich lat, Tomasz Karolak. Muzycznym gościem odcinka będzie Grzegorz Hyży, autor i wykonawca takich utworów, jak „Pod wiatr”, „Noc i Dzień” czy „O Pani!”.

Po czarującej Joannie Krupie na scenę SNL Polska wkracza jedna z wyjątkowo charakterystycznych gwiazd. Tomasz Karolak to najbardziej rozchwytywany aktor ostatniej dekady. Swoim doświadczeniem z pewnością zawstydziłby niejednego kolegę po fachu. Mimo to wystąpienie w charakterze prowadzącego programu o tak dynamicznej strukturze jak SNL Polska będzie dla niego czymś zupełnie nowym. O tym, w jakie role tym razem wcieli się Karolak przekonamy się już w sobotę o 21:00 tylko na Showmax.

Tomasz Karolak – aktor z napędem na cztery koła – oddany ojciec, miłośnik motoryzacji, aktor filmowy i teatralny. Karierę na wielkim ekranie rozpoczął od roli złodziejaszka w filmie “Ciało” w 2003 r. Od tamtego momentu jego kariera nabrała tempa, a Tomek stał się jedną z twarzy polskich komediowych produkcji kinowych, choć jego prawdziwą miłością zawsze pozostawała scena teatralna. Założyciel i dyrektor Teatru Imka w Warszawie, odznaczony Brązowym Medalem „Zasłużony Kulturze Gloria Artis”. Ojciec najpopularniejszej polskiej rodzinki, profesjonalny Święty Mikołaj i rock’n’rollowy prawie 40-latek w jednej osobie.

Grzegorz Hyży – wokalista, założyciel i lider zespołu Grzegorz Hyży & Band. Miłość do muzyki zaszczepiła w nim rodzina, która od małego zachęcała go do gry na gitarze, dudach i akordeonie. Po występie w programie „X-Factor” w 2013 r. jego muzyczna kariera eksplodowała, a debiutancki singiel „Na chwilę” dotarł na szczyt radiowych list przebojów. Pierwsza wydana przez Grzegorza płyta „Z całych sił” zdobyła status złotej i podbiła serca fanów muzyki pop. W 2017 r. ukazał się drugi w karierze muzyka album „Momenty”, który, jak sam przyznaje, oznacza dla niego rozpoczęcie zupełnie nowego etapu.

Powiązane artykuły

Walentynkowi „Milionerzy” z udziałem gwiazd!

Robert Wróbel

Ucho Prezesa: Wraca Pani Basia, debiutuje Hanna Śleszyńska.

Robert Wróbel

Ucho Prezesa 3 w Showmax

Dawid Propolis
%d bloggers like this: