Top Chef. Gwiazdy od kuchni
Top Chef. Gwiazdy od kuchni
Główna » Top Chef. Gwiazdy od kuchni: Gwiazdy zdradzają, kto jest ich największym krytykiem kulinarnym
Polsat Telewizja

Top Chef. Gwiazdy od kuchni: Gwiazdy zdradzają, kto jest ich największym krytykiem kulinarnym

Narzeczony, dziecko, a może mama – gwiazdy programu „Top Chef. Gwiazdy od kuchni” zdradziły nam, kto jest ich największym krytykiem kulinarnym.

Co powiedzieli Anita Sokołowska, Edyta Pazura, Vienio i inni. Już w najbliższą środę uczestnicy programu „Top Chef. Gwiazdy od kuchni” przyrządzą swoje pierwsze dania, które oceni surowe jury: Ewa Wachowicz, Wojciech Modest Amaro i Maciej Nowak. Nam gwiazdy zdradziły, kto na co dzień ocenia ich kulinarne poczynania.

Oczywiście najbliższa mi osoba, czyli mój narzeczony. Zawsze dostaję od niego feedback, jeśli zrobiłam coś dobrze, no i jeśli coś spierniczyłam – zdradziła Anita Sokołowska.

Moim największym krytykiem kulinarnym jest moja córka, która jest niejadkiem i jest wybredna – powiedział Tomasz Oświeciński.

Oczywiście mój mąż i moje dzieci – dodała Edyta Pazura.

Zdecydowanie Ewa Wachowicz! Szanuję ją za delikatność, pomysłowość, ale też i konsekwencję – zaskoczył odpowiedzią wróżbita Maciej Skrzątek.

Moja dziewczyna Orina, dla której gotuję codziennie od dwóch lat. To właśnie ona testuje wszystkie moje rzeczy. Największym mentorem i jurorem jest też moja mama – zdradził Piotr „Vienio” Więcławski.

Jak dania uczestników ocenią jurorzy „Top Chef. Gwiazdy od kuchni”? Dowiecie się już w środę 7 września o godzinie 20:40 w Polsacie.

Top Chef. Gwiazdy od kuchniTop Chef. Gwiazdy od kuchniTop Chef. Gwiazdy od kuchniTop Chef. Gwiazdy od kuchniTop Chef. Gwiazdy od kuchni

Powiązane artykuły

Żużlowy weekend w NC+: Walka o finał PGE Ekstraligi oraz Grand Prix Niemiec

Dawid Propolis

Zuzanna Falzmann korespondentką TVP w Waszyngtonie

Dawid Propolis

Zosia Zborowska twarzą Polsat Cafe

Dawid Propolis