TVP 1 TVP Sport Sport w TV

Towarzyskie mecze reprezentacji Polski tylko w TVP

Robert Lewandowski

Telewizja Polska pokaże dwa najbliższe mecze towarzyskie piłkarskiej reprezentacji Polski: z Serbią w środę, 23 marca, i z Finlandią trzy dni później. Początek pierwszego spotkania o godz. 20:45. Transmisja w TVP1, TVP Sport, na stronie sport.tvp.pl oraz w TVP Stream.

Przed EURO 2016 reprezentacja Polski rozegra cztery mecze towarzyskie: dwa w marcu i dwa w czerwcu, tuż przed mistrzostwami Europy we Francji. Jednak właśnie po najbliższych spotkaniach powinna się wykrystalizować kadra na EURO 2016. Dlatego, na spotkania w Poznaniu z Serbią i we Wrocławiu z Finlandią, Adam Nawałka powołał wszystkich najlepszych piłkarzy, z Robertem Lewandowskim, Grzegorzem Krychowiakiem, Łukaszem Piszczkiem i Łukaszem Fabiańskim na czele.

Oba spotkania widzowie będą mogli zobaczyć tylko w Telewizji Polskiej. Początek studia w TVP Sport przed meczem z Serbią o godz. 20:15, a w TVP1 o godz. 20:25. Spotkanie będzie można także śledzić na stronie sport.tvp.pl oraz w aplikacji mobilnej TVP Stream.

Mecze z Poznania i Wrocławia skomentują: Dariusz Szpakowski i Marcin Żewłakow. Studio poprowadzi Jacek Kurowski. W roli reportera wystąpi Szymon Borczuch.

Plan transmisji:

23 marca TVP Sport, sport.tvp.pl, TVP Stream godz. 20:15 na żywo
TVP1 godz. 20:25 na żywo

  • Polska – Finlandia

26 marca TVP Sport, sport.tvp.pl, TVP Stream godz. 16:30 na żywo
TVP1 godz. 17:15 na żywo

Powiązane artykuły

Polska – Holandia w sport.tvp.pl z komentarzem „Izaka”

Dawid Propolis

Rewanżowe mecze Ligi Europejskiej w TVP Sport

Dawid Propolis

Żużlowy weekend w NC+: Walka o finał PGE Ekstraligi oraz Grand Prix Niemiec

Dawid Propolis