Ucho Prezesa sezon 3, fot. Showmax.com
Ucho Prezesa sezon 3, fot. Showmax.com
tvdzis.pl » Trzeci sezon Ucha Prezesa w Showmax
VOD Showmax

Trzeci sezon Ucha Prezesa w Showmax

Dokładnie w pierwsze urodziny serwisu, Showmax ogłasza datę premiery legendarnego już sitcomu Ucho Prezesa. Trzeci sezon “zrekonstruowanego” serialu zadebiutuje 15 marca w serwisie Showmax, w niedzielę 18 marca pojawi się w Telewizji WP, a na kanale YouTube w kolejny czwartek, czyli 22 marca. W sumie powstanie 14 odcinków, w tym dwa specjalne dostępne wyłącznie dla użytkowników Showmax.

Po noworocznych zmianach, zrekonstruowany rząd staje przed wieloma wyzwaniami. Politycy odsunięci od władzy muszą sobie jakoś poradzić w nowej sytuacji. Do nowych władz będzie należało zmierzenie się nie tylko z problemami poprzednich, lecz również z zupełnie nowymi kłopotami. W dodatku politycy, którzy zasiadają na stołkach za granicą, przypomną sobie o rządach w kraju… Zrekonstruowany rząd to także rekonstrukcja relacji pozapolitycznych, które mogą przynieść niespodziewane efekty. A nad tym wszystkim musi zapanować szeregowy Prezes, zewsząd otoczony przez wrogów.

Ucho Prezesa sezon 3, fot. Showmax.com
Ucho Prezesa sezon 3, fot. Showmax.com

Twórcą produkcji oryginalnej Showmax Ucho Prezesa są Robert Górski i Mikołaj Cieślak z Kabaretu Moralnego Niepokoju. Średnia oglądalność poszczególnych odcinków w serwisie YouTube to około 2 mln. Najpopularniejszy z nich zyskał prawie 10 mln wyświetleń. Zgodnie z danymi Google Trends „Rok 2017 w wyszukiwarce” Ucho Prezesa było także najczęściej wyszukiwanym hasłem w kategorii seriale. W ramówce Telewizji WP serial jest jedną z najchętniej oglądanych pozycji. 18 lutego Telewizja zacznie emitować odcinki drugiego sezonu.

Ucho Prezesa jest pierwszą Produkcją Oryginalną Showmax. Kolejne, które pojawiły się w serwisie w ciągu roku to: animacja dla dorosłych Egzorcysta, rozrywkowy show na żywo SNL Polska, serial Botoks Patryka Vegi, short Fanatyk z Piotrem Cyrwusem w roli głównej, jak również autorskie etiudy Patryka Vegi, Wojtka Smarzowskiego i Bartosza Kowalskiego.

Premiera Ucha Prezesa 3 w Showmax – czwartek 15 marca

Premiera w Telewizji WP – niedziela 18 marca

Premiera na kanale YouTube – czwartek 22 marca

Powiązane artykuły

Wrzesień w HBO GO: nowe filmy i seriale

Dawid Propolis

WIEDŹMIN – Kto zagra w serialu? Role Ciri i Yennefer obsadzone!

Daniel Pietrzykowski

Ucho Prezesa: Wraca Pani Basia, debiutuje Hanna Śleszyńska.

Robert Wróbel
%d bloggers like this: