Trzecia połowa fot. Marzena Stokłosa
Trzecia połowa fot. Marzena Stokłosa
tvdzis.pl » „Trzecia połowa” nowy serial w TVP 1
Seriale TVP 1 Polecamy

„Trzecia połowa” nowy serial w TVP 1

Już  jutro przed transmisją meczu piłki nożnej Polska – Nigeria, telewizyjna Jedynka zaprasza na pierwszy odcinek nowego serialu komediowego „Trzecia połowa” o męskim świecie bohaterów, których największą pasją jest piłka nożna i kibicowanie ukochanemu zespołowi.  

Bohaterowie, na co dzień zakochani w swoich partnerkach, ciężko pracujący, zmagający się z życiowymi problemami, raz w tygodniu stają się prawdziwymi wojownikami. Stosując przeróżne fortele wyrywają się z domu, żeby w pobliskim pubie wspólnie obejrzeć mecz. Największe emocje wzbudzają zbliżające się Mistrzostwa Świata w Rosji. Wierni kibice już teraz przeżywają przyszły występ biało-czerwonych i ich całkiem realną szansę na sukces – wszyscy wierzą w polską drużynę. Emocje sportowe, rywalizacja, trzymanie kciuków za polską jedenastkę – to wszystko łączy prawdziwych pasjonatów piłki nożnej, w których role wcielą się ulubieńcy polskich widzów: Piotr Adamczyk, Tomasz Karolak, Cezary Pazura,  Wojciech Mecwaldowski i inni.

W męskim świecie nie zabraknie oczywiście kobiet, które na piłkę patrzą z dystansem (Weronika Książkiewicz, Hanna Konarowska). Przed meczem narzekają, że jest sto ważniejszych rzeczy: cieknący kran, wizyta u teściowej itp. Choć narzekają, że ich partnerzy poświęcają zbyt wiele czasu 22. spoconym mężczyznom, biegającym po boisku, to w głębi duszy są dumne widząc, jak ich partnerzy, pod wpływem piłkarskich emocji, przeistaczają się w prawdziwych wojowników.

Obsada: Weronika Książkiewicz, Piotr Adamczyk, Cezary Pazura, Tomasz Karolak, Wojciech Mecwaldowski, Hanna Konarowska i inni

Premiera „Trzecia połowa”:

odc. 1 ­­– 23 marca (piątek) o godz. 20:10 w TVP1 przed meczem Polska – Nigeria

odc. 2 – 27 marca (wtorek) o godz. 20:10 w TVP1 przed meczem Polska – Korea Płd.

Powiązane artykuły

Za tydzień premiera “Powiedz TAK!” (ZWIASTUN)

Dawid Propolis

Wielki finał Krajowych Eliminacji Eurowizja 2018 w TVP1

Robert Wróbel

Weronika Książkiewicz nie poddałaby się zabiegom chirurgii plastycznej dla ukochanego mężczyzny

Dawid Propolis
%d bloggers like this: