Bridget Jones
tvdzis.pl » TVN Fabuła: Jesienne wieczory z Bridget Jones
TVN Fabuła Filmy w TV

TVN Fabuła: Jesienne wieczory z Bridget Jones

W listopadzie dni stają się coraz krótsze, po zmroku jest chłodno i nieprzyjemnie, a nastrój zdecydowanie się pogarsza. TVN Fabuła rozpoczyna walkę z jesiennym przygnębieniem, zapewniając widzom odpowiednie towarzystwo. Spotkanie z Bridget Jones –  najzabawniejszą trzydziestką z nadwagą, słabością do papierosów i drinków już 3 i 4 listopada „Dzienniku Bridget Jones”  i „Bridget Jones: w pogoni za rozumem”.

Ekranizacje bestsellerowych powieści Helen Fielding, z udziałem Renée Zellweger, Hugh Granta i Colina Firth, to najskuteczniejszy sposób na poprawę humoru! „Dziennik Bridget Jones” opowiada o życiu singielki po trzydziestce. Bridget wierzy, że wszystko się zmieni, gdy tylko zrzuci kilka kilogramów, przestanie palić, osiągnie wewnętrzną równowagę i pozna odpowiedzialnego mężczyznę. Jej droga do doskonałości jest niezwykle wyboista, zabawna i pełna nieoczekiwanych zwrotów akcji.

„Bridget Jones: w pogoni za rozumem” to powrót czarującej, autentycznej i bez końca poszukującej szczęścia bohaterki. Choć singielką już nie jest, nadal walczy z krągłościami, skłonnością do używek i przeciwnościami losu.

Bridget Jones to niewątpliwie symbol współczesnej kobiety, która nieustannie zmaga się z nadwagą, nałogami  i mężczyznami. Nikt tak jak ona nie potrafi wprowadzić każdego widza w dobry humor.

„Dziennik Bridget Jones”w TVN Fabuła już 3 listopada o 21:00.

„Bridget Jones: w pogoni za rozumem” 4 listopada o 21:00.

Powiązane artykuły

Karolina Korwin-Piotrowska: jeszcze się zadzieje!

Dawid Propolis

Discovery Communications przejmuje TVN

Dawid Propolis

Andrzej Chyra w TVN Fabuła

Magdalena Pełek
%d bloggers like this: