w

20. urodziny TVN24

Anita Werner TVN 24 (fot. TVN)

9 sierpnia 2001 roku wystartował pierwszy w Polsce całodobowy kanał informacyjny TVN24. Dokładnie w południe widzów przywitała Anita Werner, która poprowadziła pierwszy serwis. Swoje 20-lecie stacja świętuje od kilku miesięcy, ale 9 sierpnia, w dniu urodzin oraz w weekend poprzedzający rocznicę, ramówkę wypełnią specjalne programy, niezwykli goście i niespodzianki dla widzów.


Obchody jubileuszowe rozpoczną się już w sobotę, 7 sierpnia, programem #Nasze 20-lecie. Anna Jędrzejowska i Tomasz Sianecki razem ze swoimi gośćmi podsumują rok 2020.  


W niedzielę, 8 sierpnia stacja chce zaprosić do świętowania naszych widzów, z którymi dziennikarze będą rozmawiać w wielu miejscach w Polsce. Razem z nimi i z gośćmi w studio będą wspominać to, co było, komentować teraźniejszość i debatować o planach na przyszłość.


Również w niedzielę, specjalne wydanie „Loży Prasowej” z redaktorami naczelnymi największych polskich tytułów poprowadzi Małgorzata Łaszcz. Dziennikarka jest gospodynią „Loży” od września 2001 roku.


O godz. 20:00 TVN24 pokaże urodzinowe wydanie debaty „Zawód: dziennikarz” o sprawczej mocy dziennikarstwa. Debatę poprowadzi Anna Jędrzejowska. Wśród gości pojawią się zdobywcy najważniejszych dziennikarskich nagród w Polsce. Swoją pracą udowodnili, jak duży i realny wpływ na życie konkretnych osób, społeczeństw, instytucje oraz systemy polityczne i państwowe mają niezależni dziennikarze.

W dniu urodzin, w poniedziałek 9 sierpnia, antena TVN24 będzie miała od rana oprawę urodzinową. Anna Jędrzejowska i Tomasz Sianecki pokażą kulisy pracy stacji, oprowadzą po studiach i miejscach w redakcji, które nasi widzowie znają tylko z ekranu albo nie mieli okazji ich dotąd zobaczyć wcale. Będą rozmawiać z tymi, którzy występują przed kamerą, ale też z tymi, których na co dzień nie widać, a bez których telewizja by nie istniała.
O godzinie 12:00 – dokładnie jak 20 lat temu – specjalne wydanie serwisu poprowadzi Anita Werner.

Anita Werner (fot. TVN)


Będziemy świętować nie tylko w redakcji w Warszawie, ale też we wszystkich redakcjach regionalnych kanału.
W sobotę, niedzielę i poniedziałek w urodzinowej odsłonie „Szkła Kontaktowego” prowadzący razem z widzami będą wspominać wspólne 20 lat.

Internauci mogą także śledzić urodzinowe obchody stacji na dedykowanej podstronie portalu: tvn24.pl/nasze-20-lecie

Co myślisz?

Napisane przez Robert Wróbel

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

GIPHY App Key not set. Please check settings

    Wakacyjna Trasa Dwójki w Kielcach. Maryla Rodowicz gwiazdą

    Grupa Polsat Plus: Kulisy zmiany logotypów