200. odcinek programu „Gogglebox. Przed telewizorem”

200 odcinek Googlebox (fot. TTV)

Już dziś jubileusz dwusetnego odcinka programu “Gogglebox. Przed telewizorem”. Co będzie się działo?

Na antenie od 2014 roku!

Format na antenie TTV zadebiutował we wrześniu 2014 roku i od tego momentu, zarówno jego widownia jak i rodzina komentujących, stale rośnie. Aktualnie w programie występuje 35 osób, które w poniedziałki umilają widzom wieczory, a prawie siedem lat tej przygody przełożyło się na ponad 945 obejrzanych programów. Co ciekawe, najczęściej bo ponad 35 razy – bohaterowie oglądali „Kuchenne rewolucje”.

Ulubieni komentatorzy!


Wśród uczestników, którzy komentują od pierwszego odcinka pierwszej serii są Iza Zeiske z synem Joachimem, seniorzy – Regina i Józek, Sylwia Bomba i Ewa Kozłowska-Mrozowska, a od końcówki pierwszego sezonu, popularne trio z Kielc – Big Boy, Morus i Nagana. Jednak niezależnie od stażu, wszystkich łączy miłość do telewizji i niepodrabialne poczucie humoru.

200 odcinek Googlebox (fot. TTV)

Okazja do świętowania

W jubileuszowym odcinku, zobaczymy bohaterów programu jak oglądają samych siebie w powtórkach dawnych sezonów. Zmian było wiele – niektórzy zrzucili parę kilogramów, a niektórzy przytyli. W tym czasie mogliśmy być też świadkami kilku metamorfoz. Nowe fryzury, inne kolory włosów – kto zmienił się najbardziej, a po kim upływu lat w ogóle nie widać? Nasi bohaterowie zawsze byli barwnymi postaciami, ale teraz są jeszcze bardziej kolorowi, gdyż na ich ciałach przybyło 47 tatuaży, w tej dziedzinie statystyki zdecydowanie zawyża Big Boy – Mateusz Borkowski, właściciel 40 dziar.

Wspomnień czar

Jedno jest pewne – to, jak wyglądali i co mówili kilka lat temu, wywoła burzę emocji i wspomnień. Jak się okaże, nasi bohaterowie programu są bardzo sentymentalni. Jakie pamiątki z ich początków w programie zachowali? Kto gościnnie pojawi się w tym odcinku? Emisja 200. odcinka „Gogglebox. Przed telewizorem” już dziś, w poniedziałek o godz. 22:00 w TTV.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Previous Article

The Voice Kids: czas na finalistów!

Next Article

M jak miłość 1580: Pożegnania i powroty

Related Posts