w

„Dzień Dobry TVN”: Nowi prowadzący już w czwartek!

Paulina Krupińska-Karpiel i Damian Michałowski "Dzień dobry TVN" (fot. TVN)

Paulina Krupińska-Karpiel i Damian Michałowski zadebiutują na antenie jako prowadzący „Dzień dobry TVN”.

Sprawdzone duety

Od marca DDTVN startuje codziennie o godzinie 8:00 rano. Prowadzący Dzień Dobry TVN witają widzów codziennie już od niemal 15 lat.  Wiosną do Doroty Wellman i Marcina Prokopa, Anny Kalczyńskiej i Andrzeja Sołtysika, Kingi Rusin i Piotra Kraśko oraz Małgorzaty Ohme i Filipa Chajzera dołączą Paulina Krupińska-Karpiel i Damian Michałowski. Swoją przygodę z programem rozpoczną już w czwartek, 5 marca, zgodnie z nowymi godzinami emisji programu – od 8:00 rano.

Nowe cykle

To jednak nie koniec nowości, jakie czekają na widzów. Niedawno do DDTVN dołączyła także nowa prezenterka pogody – Diana Kautz. W Dzień Dobry TVN pojawią się także nowe formaty cykli tematycznych!
W cyklu „Raz, dwa, trzy – piękna Ty” będzie można zobaczyć efekty pracy stylistów, makijażystów i fryzjerów, którzy odmienią wizerunek widzek. Do udziału w metamorfozach wciąż można zgłaszać się za pośrednictwem strony internetowej programu.
„Co z tego wyrośnie?” to także nowość w Dzień Dobry TVN. Program będzie miał swoją własną działkę, na której wiosną posadzone zostaną nasiona, a jesienią zebrane plony. W cyklu ogrodniczym widzowie dowiedzą się więcej o pielęgnacji roślin oraz jak prowadzić własny „warzywniak”.
Z kolei „Sama to ogarniesz!” to cykl, kierowany do kobiet, które mają dryg do domowych napraw i nie boją się używać młotka czy śrubokrętu. Dwie prowadzące pokażą w nim, jak naprawić różne sprzęty w domu, jak korzystać z różnych narzędzi oraz jak samemu i bez wydawania dużych pieniędzy zaaranżować mieszkanie, zrobić proste ozdoby czy przeprowadzić nieskomplikowane remonty.
W każdy weekend będzie można również poznać sposoby na spędzanie czasu z dzieckiem. Nad  ciekawymi pomysłami pochyli się cykl  „Świat według Tadka”.

Co myślisz?

Napisane przez Dawid Propolis

Fan Netflixa. Uwielbia wszystko co związane z nowymi technologiami. W telewizji lubi reality show oraz programy rozrywkowe.

M jak miłość: Dwa pierścionki – dwa dramaty?

Anna Mucha kontra Ida Nowakowska! Potężne spięcie między jurorkami „DANCE DANCE DANCE”