w

Ewa Farna w “Mieście kobiet”!

Ewa Farna w Mieście Kobiet (fot. TVN Style)

W najbliższym odcinku wśród gości pojawią się: Ewa Farna, Marianna Gierszewska, Zofia Rzepecka i Katarzyna Klimko – Damska oraz Marek Sekielski z Arturem Nowakiem.

Wizyta Ewy

Ewa Farna zadebiutowała już w pierwszym odcinku programu jako jeden z najbardziej inspirujących głosów młodego pokolenia. Prowadzące Marzena Rogalska, Aleksandra Kwaśniewska i Olga Legosz nie mogły doczekać się kiedy Ewa odwiedzi je w studio. Piosenkarka opowie im o początkach swojej kariery w wieku 13 lat oraz o nowej płycie. Ewa Farna zdradzi też z jakiego powodu ważna jest dla niej asertywność i sztuka mówienia “nie”. Dlaczego zdecydowała się pójść do psychologa i otwarcie o tym mówi? Prowadzące zapytają ją także jak radziła sobie z hejtem, kiedy czeskie media napisały o niej, że wygląda jak “dwa polskie tiry”. To będzie fantastyczna i inspirująca rozmowa.

Porady dla par

Terapeutka Zofia Rzepecka i seksuolożka Katarzyna Klimko – Damska są najlepszymi specjalistkami z którymi można porozmawiać o niedopasowaniu seksualnym. Na czym to polega? Jak sobie z tym radzić? Czy istnieją proste sposoby, żeby poprawić swoje współżycie z partnerem lub partnerką?

Jak pomóc w uzależnieniu?

Dziennikarz i producent Marek Sekielski oraz adwokat Artur Nowak opowiedzieli prowadzącym o wysokofunkcjonującym alkoholizmie. Kiedy wiadomo, że ktoś z rodziny ma problem z alkoholem? Co to znaczy “komfort picia”? Jak najlepiej pomóc osobie uzależnionej? Autorzy książki “Ogarnij się czyli jak wychodziliśmy z szamba” opowiedzą też kto częściej sięga po ich książkę i dlaczego. Odpowiedź może być zaskakująca.

Zapraszamy do “Miasta kobiet” już 23 października o godz. 12.30 i 22.15.

Co myślisz?

Napisane przez Magdalena Pełek

Cześć jestem Magda. Od zawsze całą swoją wolną chwilę przeznaczam na moje ulubione seriale. Kocham "Przyjaciół". Nie pogardzę też dobrymi telewizyjnymi programami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

GIPHY App Key not set. Please check settings

    Klara Williams debiutuje w serialu “Pierwsza Miłość”!

    Justyna Steczkowska rozpłakała się w „The Voice of Poland”.