w

Lego Masters 2 od 5 listopada w TVN

czeka nas również odcinek świąteczny!

Ola Mirecka, Kamil Bednarek i Marcin Prokop (fot. TVN)

Miliony klocków LEGO, dwoje jurorów, jeden prowadzący i sześć par uczestników. Tak przedstawia się sprawdzony pomysł na program rozrywkowy dla całej rodziny!

2. sezon rywalizacji

Drugi sezon LEGO MASTERS już od piątku 5 listopada na antenie TVN! LEGO MASTERS to nie tylko rywalizacja o wygraną. To szansa, by swoją pasją do tworzenia zarazić miliony widzów w całej Polsce. Uczestnicy show w każdym odcinku staną przed nowym wyzwaniem, przekraczając granice własnej wyobraźni.

Kamil Bednarek w jury

W drugim sezonie nie zabraknie niespodzianek. Do jury dołączy Kamil Bednarek Wspólnie z Olą Mirecką będą oceniać dokonania uczestników. Która para zaimponuje im umiejętnościami technicznymi i pomysłami na konstrukcje z najpopularniejszych klocków na świecie? Stawka jest wysoka. Nagrodą główną w programie jest tytuł mistrza LEGO, 100 tysięcy złotych oraz zestawy klocków o wartości 10 000 zł.

Kto zostanie mistrzem Lego?

W sześciu odcinkach pary uczestników otrzymają zadania, od wykonania których będzie zależało przejście do kolejnego etapu rywalizacji. Jedynym ograniczeniem dla ich wyobraźni będzie czas. Która para najlepiej wcieli się w role architektów i budowniczych? To będzie prawdziwy test ich umiejętności, ale przede wszystkim fantastyczna przygoda i doskonała zabawa. Na koniec widzowie będą mogli poczuć niesamowitą atmosferę podczas dodatkowego odcinka świątecznego, pełnego wyjątkowych niespodzianek.

Premiera już w piątek 5 listopada o 20.00 na antenie TVN i player.pl

Ekipa Lego Masters sezon 2 (fot. TVN)

Co myślisz?

Napisane przez Daniel Pietrzykowski

współpracownik tvdzis.pl
Interesuje się fotografią, filmami oraz telewizją.
Jestem fanem House of Cards, Strangers Things, ER, Boston Legal i Modern Family.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

GIPHY App Key not set. Please check settings

    W lesie dziś nie zaśnie nikt 2 – zwiastun slashera!

    Głośny dokument o Britney Spears na Playerze!