w

Mam Talent – śmiech, łzy i wzruszenie!

Agnieszka Chylińska, Jan Kliment, Małgorzata Foremniak Genowefa Kuruc Iza Demska Mam Talent, Fot. Mirosław Sosnowski/Tvn

Za nami pierwszy odcinek trzynastej edycji programu Mam Talent! Dostarczył on jurorom i widzom pełen wachlarz emocji od śmiechu i łez, po wzruszenie. Po tym starcie jesteśmy pewni jednego, pomimo tylu edycji produkcji, lista talentów nie została wyczerpana!

Już w pierwszym odcinku Małgorzata Foremnika wcisnęła złoty przycisk. Wielkie wzruszenie wywołał u niej występ Izy Demskiej “Owcy”, która zmierzyła się z utworem O.N.A. – “Kiedy powiem sobie dość”. Po występie dostała podziękowania od Agnieszki Chylińskiej i wystąpiła z nią w duecie na scenie! 

Iza Demska , Fot. Mirosław Sosnowski/Tvn

Energia i osobowość najstarszej uczestniczki programu na pewno zostanie zapamiętana! – Lubię tańcować, lubię ludzi pocieszać, trzeba się tym z ludźmi podzielić – mówiła 82-letnia Genoefa Kuruc, której talentem jest śpiew. 

Genowefa Kuruc Fot. Mirosław Sosnowski/Tvn

Kto w drugim odcinku zyska uznanie jury? Przed nami jedenaście fascynujących występów. Największa scena talentów już w sobotę, o godzinie 20.00, na antenie TVN i w Player.pl.

Co myślisz?

Napisane przez Daniel Pietrzykowski

współpracownik tvdzis.pl
Interesuje się fotografią, filmami oraz telewizją.
Jestem fanem House of Cards, Strangers Things, ER, Boston Legal i Modern Family.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

GIPHY App Key not set. Please check settings

    Jakimi dziećmi byli Egurrola, Antos i Kostrzewski? Wideo.

    Robert Janowski zwycięzcą 1. odcinka „Twoja Twarz Brzmi Znajomo 15”!