“Mam Talent” w TVN startuje pełen EMOCJI!

Mam Talent (fot. TVN/Mirosław Sosnowski)

Do TVN powraca “Mam Talent”! Agnieszka Chylińska, Małgorzata Foremniak i Agustin Egurrola przyniosą emocje, na które widzowie czekali cały rok.

Kto pojawi się w 1. odcinku?

Wśród uczestników pierwszego castingu znalazł się zespół “Na górze”. Powstała w Domu Pomocy Społecznej w Rzadkowie grupa wydała już sześć płyt. Gościnnie w ich utworach pojawił się między innymi Czesław Mozil.  Ich muzyka bywa określana jako free rock, punk’n’roll lub neo punk. Im samym najbardziej podoba się określenie ogniskowy i piosenkowy punk. Za najważniejszą nagrodę, jaką dostali uważają Złotego Gołębia, przechodnią statuetkę Organizacji Narodów Zjednoczonych, którą otrzymali w 2016 roku. Wyróżnienie otrzymują tam osoby i grupy, które zwracają publiczną uwagę na podstawowe prawa godności i szacunku dla każdego człowieka. „Na górze” grają razem od 1994 roku. Określają się jako „grupa półsprawna” – w ich zespole znajdują się zarówno „osoby, które przez wyrozumiałe społeczeństwo są uznawane za niepełnosprawne”, jak i muzycy pełnosprawni. Nigdy nie brali udziału w żadnym talent-show. W „Mam talent!” mają zamiar świętować swoje 25-lecie kariery. Czy uda im się podbić serca jurorów i wygrać 300 tysięcy złotych?

Całe spektrum talentów

W premierowym odcinku nowej edycji wystąpią także 12-letni Axel Drop (wokalista), Cyrk Partolini (kabaret), Maciej Kulhawik (iluzja), Mateusz Bielecki (rap), Katarzyna Świech (pole dance), Tomasz Baran (baseball freestyle), Ana Andrzejewska (wokalistka), Marysia i Julian (duet akrobatyczny) oraz Kapela Polandia (zespół wokalno-instrumentalny). Po raz pierwszy widzowie zobaczą także show rżnięcia drewna na czas przygotowany przez Team Timber.

Gdzie i kiedy oglądać show “Mam Talent” TVN?

Emisja 1 odcinka już w sobotę 7 września o godz. 20:00 w TVN. Program możesz zobaczyć również bezpłatnie na platformie player.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

powiązane posty