“MasterChef” 100 odcinek w Polsce!

Michel Moran, Anna Starmach
“MasterChef” 100 odcinek

Już dziś będziemy świętować emisję setnego odcinka programu „MasterChef” TVN w Polsce!

Czar wspomnień

To niebywała okazja, żeby zobaczyć jak potoczyły się losy dotychczasowych laureatów tego programu. Następnie widzowie przeniosą się do baru mlecznego z czasów PRL! Czy zawodnikom uda się odtworzyć potrawy z tamtych lat?

Setna rywalizacja

Finałowa czternastka stanie do dalszej rywalizacji o zwycięstwo w programie. W setnym odcinku „MasterChefa” jurorzy przygotowali dla nich szereg niespodzianek. Najpierw będą mogli przekonać się, jak po udziale w programie radzą sobie laureaci wszystkich dotychczasowych edycji. O swoich kulinarnych przygodach opowiedzą Barbara Ritz, Beata Śniechowska, Dominika Wójciak, Damian Kordas, Magdalena Nowaczewska, Mateusz Zielonka oraz Ola Nguyen. Następnie, tegoroczni uczestnicy będą musieli wejść na wyżyny swoich możliwości i przygotować danie, które chcieliby serwować w swojej wymarzonej restauracji.

PRL-owska nostalgia

W drugiej części odcinka Magda Gessler, Anna Starmach i Michel Moran zabiorą zawodników w podróż do prawdziwego kuchennego koszmaru – baru mlecznego rodem z PRL-u! Czy kucharzom uda się odtworzyć dania z tamtego czasu w wersji ekskluzywnej?

Gdzie obejrzeć program “MasterChef”?

Program “MasterChef” możesz obejrzeć w niedzielę o 20.00 w telewizji TVN oraz online na platformie www.player.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Previous Article

"Taniec z gwiazdami": Rafał Szatan odpadł z show!

Next Article

Twoja Twarz Brzmi Znajomo: nieoczekiwany werdykt!

Related Posts