“MasterChef Junior”: Finał 5. edycji!

Czas na finał 5. edycji show “MasterChef Junior” w telewizji TVN. Kto zostanie zwycięzcą?
Finaliści 5. edycji “MasterChef Junior” (fot. TVN/Newspix)

Czas na finał 5. edycji show “MasterChef Junior” w telewizji TVN. Kto zostanie zwycięzcą?

Najlepszy z trójki

Wielki finał „MasterChefa Juniora” to starcie trzech najlepiej gotujących dzieci w Polsce. O główną nagrodę walczyć będą 12-letnia Sonia Rudolf z Warszawy, 9-letnia Gaja Suchocka z Sanoka oraz 12-letni Franek Lorenc z Krakowa.

Mini jurorzy!

Zanim poznamy zwycięzcę 5. edycji programu, ponownie spotkamy się z uczestnikami, którzy odpadli we wcześniejszych odcinkach. Stworzą oni 3 zespoły na czele z jurorami show. Każda drużyna zaprezentuje swoją popisową potrawę. Czerwoni wraz z Anią Starmach postawią na polędwicę wołową z warzywami i ryżem jaśminowym, niebiescy z Michelem wybiorą polędwiczkę wieprzową marynowaną w soi, z batatem, groszkiem i gruszką, zaś zieloni z Mateuszem Gesslerem przygotują strogonow. Kto zachwyci nowy skład jurorski? W tej niecodziennej roli zobaczymy trójkę byłych uczestników, która przebierze się za “starych jurorów”.  

Najlepszy młody kucharz w Polsce

W drugiej części odcinka, każdy z finalistów przygotuje menu degustacyjne składające się z 3 dań – przystawki, dania głównego oraz deseru. Potrawy muszą podbić serca jurorów, bo to właśnie oni zdecydują o tym, kto zostanie V polskim MasterChefem Juniorem i otrzyma nagrody – statuetkę, czek w wysokości 15 tys. zł oraz bon na wakacje marzeń o wartości 40 tys. zł. Presja upływającego czasu i stres będą tylko utrudniać gotowanie. Finaliści muszą trzymać nerwy na wodzy, działać zgodnie z planem i panować nad emocjami. Który z kucharzy ostatecznie wygra tę walkę i zostanie nowym MasterChefem Juniorem?

https://player.pl/programy-online/masterchef-junior-odcinki,4306/odcinek-2,S05E02,168406

powiązane posty