“MasterChef Junior” od niedzieli 7 marca w TVN!

Kuchnię MasterChefa już po raz szósty przejmą młodzi kucharze. Drzwi do świata kulinarnych przygód otworzą się dla siedemnastu szczęśliwców, których umiejętności ocenią: Ania Starmach, Michel Moran i Mateusz Gessler. W piekielnie trudnych konkurencjach wsparciem dla zawodników będą z kolei: Roksana Węgiel, Robert Makłowicz oraz Przemysław Klima. W „MasterChef Junior” nawet dorosły może poczuć się jak dziecko!

Mali profesjonaliści

Największą siłą nowej, czyli szóstej edycji Masterchefa Juniora są jego bohaterowie – dzieci. Jeszcze nigdy nie mieliśmy grupy tak zdolnych, odważnych, bezkompromisowych i otwartych na świat kucharzy. Fantastycznie się z nimi pracowało i na pewno będzie się ich świetnie oglądać. Oczywiście zachowują się tez jak “normalne” dzieci: strasznie rozrabiają, czasem się popłaczą, gdy im coś nie wychodzi, ale w jednej sekundzie potrafią się pozbierać, dokończyć potrawę i na koniec wygłosić do jurorów coś tak zaskakującego i mądrego, że… wszyscy przecieraliśmy oczy ze zdumienia!

-Ewa Leja, producent “MasterChef Junior”

Casting online

Choć przesłuchania do programu tym razem odbyły się drogą internetową, na castingi zgłosiła się rekordowa liczba kandydatów! Jurorzy spośród setek chętnych wybrali aż siedemnastu młodych kucharzy, którzy zmierzą się w walce o kulinarne marzenia i tytuł szóstego MasterChefa Juniora. To będzie pełna szalonych przygód rywalizacja po fascynujących smakach świata.

Pod okiem mistrzów

W kuchni MasterChefa Juniora nie zabraknie wizyt kulinarnych autorytetów. Robert Makłowicz wcieli się w przewodnika po najsmaczniejszych zakątkach świata, zaś zdobywca gwiazdki Michelina, Przemysław Klima, przeprowadzi popisowy masterclass z kuchni nowoczesnej. Pod okiem Beaty Śniechowskiej, zwyciężczyni 2. edycji „MasterChefa”, uczestnicy serwować będą steki, również w wersji wegetariańskiej. Niespodzianką okaże się wizyta Roksany Węgiel. Młoda wokalistka śpiewająco wesprze swoich rówieśników podczas przyrządzania bezy Pavlovej. Pojawią się także finaliści ostatniej edycji „MasterChefa”, czyli Ola Juszkiewicz, Sylwia Garska-Chmarycz i Rafał Fidyt. Zawodnicy w umiejętny sposób będą musieli przygotować potrawę surf&turf, łącząc mięso z rybą lub owocami morza.

Rywalizacja rozpoczęta

Natalia Paździor, Julia Cymbaluk, Bartosz Kwiecień, Paulina Foremny i Gaja Suchocka poznali już smak wygranej. Kto dołączy do tego wyjątkowego grona i zostanie szóstym najlepiej gotującym dzieckiem w Polsce?

Emisja 1. odcinka już w niedzielę 7 marca o godz. 20:00 w TVN

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Poprzedni artykuł

"Sobowtórka" Roksany Węgiel w "The Voice Kids". Wideo.

Następny artykuł

Krystian Gontarz wraca do „The Voice Kids”. Wideo.

powiązane posty