w

„MasterChef Junior”: Startują castingi online do 6. edycji!

MasterrChef Junior 6 (fot. TVN)

TVN szuka kolejnego najlepszego MasterChefa Juniora w Polsce! Tym razem castingi do najpopularniejszego programu kulinarnego na świecie odbędą się wirtualnie.

Zgłoszenia dla wszystkich

Nowa formuła przesłuchań pozwoli jeszcze większej ilości osób na zaprezentowanie swojego talentu i możliwość udziału w nagraniach! To będzie kulinarne trzęsienie ziemi! 

Bezpiecznie – online

W tym roku ze względów bezpieczeństwa castingi nie mogą odbyć się, jak do tej pory, w największych miastach w Polsce. Wszyscy chętni do udziału w „MasterChefie Juniorze” mogą wypełnić formularz zgłoszeniowy na oficjalnej stronie internetowej www.masterchefjunior.tvn.pl. W ten sposób, nawet mimo dzielącej odległości, każdy będzie mieć szansę zaprezentować swój kulinarny talent! W castingach wziąć mogą udział młodzi kucharze w wieku od 8 do 13 lat (3.12.2020 wymagane jest ukończone 8 lat lub jeszcze nie skończone 13 lat). Zgłoszenia przyjmowane będą jedynie do 17 listopada!

Kto zostanie mistrzem?

Natalia Paździor, Julia Cymbaluk, Bartosz Kwiecień, Paulina Foremny i Gaja Suchocka poznali już smak wygranej. Na nowego zwycięzcę czeka tytuł najlepiej gotującego dziecka w Polsce oraz nagroda pieniężna! Bez zmian w jury „MasterChef Junior” pojawią się Anna Starmach, Mateusz Gessler i Michel Moran.

Co myślisz?

Napisane przez Dawid Propolis

Fan Netflixa. Uwielbia wszystko co związane z nowymi technologiami. W telewizji lubi reality show oraz programy rozrywkowe.

Justyna Steczkowska wraca do „The Voice of Poland”

The Four. Bitwa o sławę: Jury i Prowadząca zaśpiewają w Wielkim Finale na żywo!