Power Couple – Katarzyna Pakosińska i Irakli Basilashvili wygrali program!

Katarzyna Pakosińska i Irakli Basilashvili wygrali pierwszą, polską edycję programu Power Couple!

Za nami finał programu “Power Couple”. Widzowie przez kilka tygodni obserwowali zmagania znanych par. Udział w rywalizacji wzięli: Ewa Kasprzyk i Michał Kozerski, Magda Nędza i Hubert Gromadzki, Agata Wątróbska i Janusz Chabior, Paulina Łaba-Torres i Tomasz Torres, Aleksandra i Piotr Gruszkowie, Agata i Piotr Rubikowie oraz Katarzyna Pakosińska i Irakli Basilashvili.

Ostra rywalizacja

Na ostatniej prostej, pomimo ogromnej motywacji odpadli Agata i Piotr Rubikowie. W finale rywalizowały trzy pary: Paulina Łaba-Torres i Tomasz Torres, Aleksandra i Piotr Gruszkowie oraz Katarzyna Pakosińska i Irakli Basilashvili.

Znamy zwycięzców

Finałowa konkurencja „Cztery pory roku”, która wyłoniła zwycięzców okazała się najtrudniejszym zadaniem. Sprawdziła wytrzymałość uczestników, na zmieniające się warunki – od skwaru, przez silny wiatr po deszcz i mróz. Przez cały czas trwania konkurencji uczestnicy trzymali wspólny ciężar, który w trakcie zadania zwiększał się. Sportowy duch walki i adrenalina motywowały pary do zaciętej walki o tytuł Power Couple. Najdłużej wytrwali i tym samym zwyciężyli program Katarzyna Pakosińska i Irakli Basilashvili.

Poprzednie odcinki programu możesz zobaczyć na www.player.pl

1 komentarz
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Poprzedni artykuł

Mam Talent - Jan Kliment nowym jurorem!

Następny artykuł

Friends: The Reunion w HBO GO!

powiązane posty