w

Receptura: Johann odkrywa sekret Marii Kielicz

Receptura odcinek 3 (fot. TVN)

Dramatyczne okoliczności zbliżają Zosię i Tomka do siebie. Wkrótce jednak wychodzi na jaw tajemnica chłopaka. Tadeusz przyjeżdża do Warszawy. Michał usuwa się w cień. Z kolei Maria podejmuje odważną decyzję.

Zosia i Tomek spotykają Lidię w dramatycznych okolicznościach. Te jeszcze bardziej zbliżają dziewczynę i chłopaka do siebie. A wtedy na jaw wychodzi tajemnica Tomka… Niespodziewanie w Warszawie zjawia się ojciec Zosi, dla którego pobyt w stolicy zaczyna się bardzo pechowo. Podobnie jak dla Anety i Andrzeja, którzy decydują się stanąć twarzą w twarz z rzeczywistością…


W 1936 r. Maria zaprasza Johanna z powrotem do swojego życia. On przekonuje się, że przeczucie go nie myliło. Czy Michał podda się bez walki? Maria zdobywa się na odwagę i pokazuje się szefowi z drugiej strony. Niepodziewanie, w obliczu burzliwych wydarzeń, dobra passa Marii Kielicz szybko się kończy.


Trzeci odcinek “Receptury” już w niedzielę 19 września o 21.30 w TVN. Czwarty – w ofercie prapremier – trafi do Playera.

Co myślisz?

Napisane przez Magdalena Pełek

Cześć jestem Magda. Od zawsze całą swoją wolną chwilę przeznaczam na moje ulubione seriale. Kocham "Przyjaciół". Nie pogardzę też dobrymi telewizyjnymi programami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

GIPHY App Key not set. Please check settings

    Netflix: Hiacynt – polski thriller wkrótce w Netflix

    Kuchnia: Genialna ekipa w restauracji „Claude Monet”