w

Receptura: Przeszłość powraca do Marii Kielicz

Receptura (fot. TVN_

Tomek czuwa przy Zosi w szpitalu. Lidia – prywatny detektyw – rusza śladem młodej Żakowskiej. Zośka i Tomek ściągają na siebie kolejne niebezpieczeństwo. Michał robi pierwszy krok. Do Warszawy przyjeżdża Johann Krauze. Premierowy odcinek “Receptury” już dziś w TVN.

Zosia budzi się w szpitalu. Cały czas jest przy niej Tomek. Wkrótce pojawia się także Andrzej… W dniu wypisania do domu Zosia zauważa mężczyznę, który przykuwa jej uwagę. Biegnie za nim i wpada na tajemniczą kobietę – prywatnego detektywa Lidię, którą bardzo interesuje dziennik Marii Kielicz. Lidia rusza tropem poszlak w sprawie wypadku dziewczyny. Po wyjściu ze szpitala Zosia dowiaduje się, że Tomek podjął decyzję dotyczącą ich obojga. Jakby tego było mało, chłopak zaczyna bawić się w detektywa. Jak się to dla niego skończy?

W 1936 r. delegacja niemiecka odwiedza Jana Wedla, żeby porozmawiać o patencie na nową słodycz. Niestety, biznesmeni nie dochodzą do porozumienia. Zauroczony Marią Michał robi pierwszy krok. Kiedy ich znajomość zacieśnia się, kobieta dostaje telefon z przeszłości. Dawne uczucia odżywają, a sekrety wypływają na powierzchnię.  

Drugi odcinek “Receptury” już w niedzielę 12 września o 21.30 w TVN. Trzeci – w ofercie prapremier – trafi do Playera.

Co myślisz?

Napisane przez Robert Wróbel

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

GIPHY App Key not set. Please check settings

    Wpadki doprawione intrygami – codzienność w serialu “Kuchnia”

    Powraca Kabaret na żywo. Młodzi i Moralni!