w

Receptura: Zosia poznaje rodzinną tajemnicę

Zofia Wichłacz fot. TVN

Czy poznając przeszłość, możemy zmienić przyszłość? Premiera wyczekiwanego serialu “Receptura” już w niedzielę 5 września o 21.30 tylko w TVN oraz w Playerze.

Studencki projekt daje Zosi i Tomkowi szansę na bliższe poznanie. Reakcja dziewczyny jest bardzo zaskakująca… Wkrótce Zosia odkrywa, że spodziewa się dziecka Andrzeja, chłopaka, którego zostawiła w rodzinnym mieście. Pech chce, że właśnie teraz, kiedy miała się z nim rozstać. Dziewczyna jedzie do domu, żeby przekazać „radosną” nowinę rodzicom i Andrzejowi. Największe wsparcie tradycyjnie otrzymuje od ukochanej babci Kazimiery, która zdradza jej rodzinny sekret. Okazuje się, że na strychu Żakowskich od lat ukryty jest dziennik jej prababki Marii Kielicz…

Agnieszka Więdłocha (fot. TVN)


W 1936 r. Maria Kielicz mieszka z 5-letnią córeczką Kazią w małym mieszkanku na warszawskiej Pradze. Pewnego dnia los się do niej uśmiecha – zostaje zaproszona na rozmowę w sprawie posady asystentki Jana Wedla. Kiedy Maria znika za drzwiami gabinetu właściciela fabryki czekolady, niesforna Kazia rozpoczyna fascynującą wycieczkę po budynku. Przez przypadek trafia do gabinetu inżyniera Michała Jankowskiego. Jeden dzień odmienia życie Marii i Kazi na zawsze.

Pierwszy odcinek “Receptury” już w niedzielę 5 września o 21.30 w TVN. Drugi – w systemie prapremier – trafi do Playera.

Co myślisz?

Napisane przez Dawid Propolis

Fan Netflixa. Uwielbia wszystko co związane z nowymi technologiami. W telewizji lubi reality show oraz programy rozrywkowe.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

GIPHY App Key not set. Please check settings

    “MasterChef”: Powrót najlepszych!

    Pierwsza miłość: Dorota i Artur jeszcze… bliżej (wideo)