“Totalne remonty Szelągowskiej”: nauczycielka z misją

Elżbieta kocha dzieci, ma do nich wspaniałe podejście i dużo cierpliwości. To nauczycielka z powołania, która oddaje się swojej pracy w 100%. Bohaterka TRS nie tylko działa na rzecz uczniów w szkole, ale też poza nią, jako wolontariuszka lub organizatorka różnego rodzaju akcji charytatywnych. Zakochana w sporcie, stara się zarazić nim dzieci oraz rozwijać ich talenty.  W jaki sposób zaskoczy ją ekipa programu “Totalne remonty Szelągowskiej”?

Niezwykła nauczycielka

W drugim odcinku „Totalnych remontów Szelągowskiej” widzowie poznają niezwykłą kobietę o wielkim sercu. Elżbieta ma 53 lata i jest nauczycielką WF-u. Już od 22 lat pracuje w dwóch szkołach oraz zajmuje się działalnością społeczną w swojej gminie. W ramach wolontariatu pomaga w zagranicznych wymianach uczniów oraz zdobywaniu sportowych stypendiów. To właśnie ona sprowadziła korfball do Polski i założyła pierwszą w kraju federację tej dyscypliny. Co więcej, co roku w Konstancinie organizuje turniej sportowy. To nie wszystko!. Przygotowuje również akcje charytatywne, zbiórki odzieży, pomoc najbardziej potrzebującym rodzinom.

Dorota szykuje niespodziankę

Mieszka z trójką dzieci w dwupokojowym mieszkaniu z niewielką kuchnia, które zawsze jest otwarte dla innych. Do programu zgłosiła ją córka Tamara, rodzeństwo i kuzyni. Ela pochodzi z małej wsi i dorastała w otoczeniu sześciu sióstr! Kiedy przeprowadziła się pod Warszawę jej mieszkanie stało się przystanią dla całej jej wielkiej rodziny. Jak będzie wyglądał „Totalny remont Szelągowskiej”? Jak prowadząca zaskoczy bohaterkę?

“Totalne Remonty Szelągowskiej” PONIEDZIAŁEK, 26 KWIETNIA, GODZ. 21:30 i na player.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Poprzedni artykuł

"MasterChef Junior": Kulinarny quiz

Następny artykuł

Wiosna w Premiery CANAL+

powiązane posty
Czytaj więcej

Wielkanoc z Food Network

Święta Wielkiej Nocy już wkrótce! Kanał Food Network na ten wyjątkowy czas przygotował programy pełne inspirujących pomysłów, nie…