“Totalne remonty Szelągowskiej”: ratowniczka medyczna

Dorota Szelągowska (fot. TVN)

Kasia jest osobą, która zawsze chętnie pomoże, wesprze i wysłucha. Jako nauczycielka świetlicowa oraz ratownik medyczny ma nieustanny kontakt z ludźmi. Zdarza się, że pędząc karetką, ratuje im życie. Potrafi świetnie dogadać się z dziećmi, ale też przekonać do siebie dorosłych. Jest ogromnym wsparciem dla swoich bliskich, którzy zawsze mogą na nią liczyć. Jak zaskoczy ją Dorota Szelągowska ze swoją ekipą remontową? Przekonamy się w poniedziałek 17 maja o godz. 21:30 w TVN!

Kasia

Bohaterką piątego odcinka jest Kasia (29l.). Na co dzień pracuje w szkole jako nauczycielka świetlicowa, a od trzech lat jest również ratownikiem medycznym i jeździ karetką. Niedawno zaczęła studiować pielęgniarstwo, aby móc w jeszcze pełniejszym wymiarze pomagać innym. Nasza bohaterka to wulkan optymizmu i dobrej energii. Mimo, że bardzo dużo pracuje i ma niewiele czasu dla siebie, zawsze znajduje go dla bliskich.

Pomoc

Kasię, do programu, zgłosił jej przyjaciel Tomek, który też jest ratownikiem medycznym. Ma u niej ogromny dług wdzięczności. Jakiś czas temu przeszedł załamanie nerwowe, będące konsekwencją traumatycznych wydarzeń w pracy. Tylko Kasia wiedziała jak mu pomóc. Nieustannie była do jego dyspozycji, wspierała go, rozmawiała z nim. Zdaniem Tomka, bez Kasi, nigdy nie stanąłby na nogi.

W odcinku poznamy również Oliwię, siostrzenicę naszej bohaterki. Dziewczyny mają ze sobą świetny kontakt. Gdy Oliwia wyjechała na wymianę studencką do Meksyku i chciała zostać tam dłużej, Kasia, mimo sprzeciwu rodziny, podarowała jej całą roczną premię, tylko po to, żeby młoda dziewczyna mogła spełnić swoje marzenie.

Niespodzianka

Dorota zaskakuje Kasię w drodze do pracy. Do wyremontowania jest wnętrze niewielkiej kawalerki. Pełno w nim starych mebli i innych zepsutych, rozpadających się elementów wyposażenia. Jak zwykle, przy małych metrażach, maksymalne wykorzystanie przestrzeni będzie dla Doroty i jej ekipy nie lada wyzwaniem. Czy jednak w niewielkim mieszkaniu uda się zorganizować: stanowisko do pracy, wygodne łóżko do spania, miejsce do odpoczynku i spotkań z przyjaciółmi, przestrzeń do przechowywania oraz nową kuchnię i łazienkę? Przekonamy się już wkrótce w TVN i na www.player.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Poprzedni artykuł

M jak miłość 1590: Nowy rozdział... nowe życie!

Następny artykuł

Przyjaciółki: Finał 17. sezonu. Co się wydarzy?

powiązane posty