„Królowe życia. To właśnie przyjaźń” odcinki extra

Królowe Życia fot. TVN

Przyjaźń Dagmary i Jacka ma wiele kolorów i jest niekończącym się pasmem przygód. To właśnie tej znajomości poświęcone będą dwa specjalne odcinki „Królowych życia”. Zabawne historie, zaskakujące zwroty akcji i szalone zbiegi okoliczności nadają tej relacji kolorytu. Emisja w najbliższą środę i czwartek o godz. 22:00 w TTV.

Chociaż Dagmara i Jacek podchodzą do życia z dystansem, mają za sobą też wiele kryzysów. Widzowie będą mogli przypomnieć sobie jak Dagmara dochodziła do siebie po wypadku i jak Jacek dbał, żeby niczego jej wtedy nie zabrakło. Cofniemy się też klika lat wstecz, kiedy to Conan wstępował w dorosłe życie. Wtedy również zawsze obok był Jacek, który nie tylko służył dobrą radą, ale też potrafił rozładować napięcie.

W dwóch specjalnych odcinkach nie zabraknie najzabawniejszych historii, która przytrafiły się tej dwójce przyjaciół. Gra w kalambury, wspólne wycieczki za miasto, a nawet zwykła kawa to tylko niektóre z momentów, które sprawiły, że ich przyjaźń jest niezniszczalna i zbudowana na solidnych fundamentach.

Premierowe odcinki „Królowe życia. To właśnie przyjaźń” w środę i czwartek o godz. 22:00 na antenie TTV i na www.player.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Poprzedni artykuł

"Totalne remonty Szelągowskiej": w rodzinie siła

Następny artykuł

Dom z papieru. Nowe zdjęcia z 5. sezonu!

powiązane posty