w

Trzecia seria „Down the road” już w player. Za tydzień w TTV!

Down the road 3 fot. TTV/ANDRZEJ DRAGAN

Bohaterowie „Down the road” już dwa razy podbili serca widzów. Tym razem trasa premierowej serii prowadzi przez znane, ale i te mniej popularne szlaki orientalnej Turcji. Cykl na antenie stacji pojawi się już w niedzielę, 3 października o godz. 22:00. Odcinki dostępne są już w Player.pl.

Nowa podróż

W tym programie naprawdę wszystko zaskakuje: szczere opinie i reakcje uczestników, a także sposób, w jaki patrzą na rzeczywistość. W trakcie trwającej niespełna trzy tygodnie wyprawy bohaterowie skonfrontują się z odmienną kulturą i zwyczajami, ale przede wszystkim wzajemnie się poznają. Tym razem grupa uczestników jest najbardziej zróżnicowana. Znajduje się w niej para będąca ze sobą przed programem, czyli Agnieszka i Tomek; najstarszy, Paweł ma 44 lata, a najmłodsza, Paulina – 22 lata. Zespół w trasie uzupełni też trójka odważnych osób: Daria, Przemek i Bartek. Towarzyszyć im będzie, niezmiennie, Przemek Kossakowski.

Wyzwanie

Moim zdaniem trzeci sezon jest niezbędnym dopełnieniem poprzednich. To oczywiście jest dalej pozytywna opowieść o świecie, w którym jest miejsce dla każdego. Ale tym razem bardziej niż wcześniej zobaczymy, że osoby z niepełnosprawnościami potrzebują wsparcia. Bez pomocy ze strony systemu ale też innych ludzi, funkcjonowanie w społeczeństwie jest bardzo trudne, i dotyczy to każdego człowieka a osoby z niepełnosprawnościami dotyczy szczególnie. To jest ważne przesłanie, które często nam umyka.

komentuje Przemek Kossakowski.

Seria zadebiutuje na antenie TTV w niedzielę, 3 października o godz. 22:00. Odcinki dostępne również będą w serwisie Player.pl.

Co myślisz?

Napisane przez Daniel Pietrzykowski

współpracownik tvdzis.pl
Interesuje się fotografią, filmami oraz telewizją.
Jestem fanem House of Cards, Strangers Things, ER, Boston Legal i Modern Family.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

GIPHY App Key not set. Please check settings

    „Szansa na sukces. Eurowizja Junior 2021” – wielki finał

    M jak miłość 1601: W cieniu choroby