w

Startuje “Projekt Lady”!

Projekt Lady w TVN7

Już dziś 8 października na antenie TVN7 pierwszy odcinek nowego sezonu!

Niezmienne trio

W premierowym odcinku widzowie TVN7 poznają najbardziej niepokorne uczestniczki w historii programu „Projekt Lady”! Najnowsza edycja reality show zaskoczy nową siedzibą szkoły dla dam. Jednak jedno pozostanie niezmienne – skład mentorski oraz prowadząca! Tatiana Mindewicz-Puacz, Irena Kamińska-Radomska wraz z Małgorzatą Rozenek-Majdan metodycznie, z żelazną konsekwencją, ale też dużą dozą empatii, będą starały się przeobrazić uczestniczki w prawdziwe damy!

Kto zostanie damą

Do Pałacu w Ojrzanowie wyruszy bus „Projektu Lady”, który podczas podróży po Polsce, zabierze na pokład dwanaście kandydatek na damy. Zanim przekroczą one próg szkoły „Projektu Lady” i przedstawią się mentorkom, najpierw zapoznają się ze sobą nawzajem. A jak to podczas wycieczek integracyjnych bywa, w busie dużo się będzie działo!  Imprezowe towarzystwo, w szampańskich nastrojach, po kilku godzinach jazdy, zawita w pałacu. Ich entree będzie wyjątkowo spektakularne. Wpadkom i upadkom nie będzie końca.

Nauka manier

Tuż po pierwszym spotkaniu z mentorkami, po długiej podróży, czeka ich przyjęcie. A na nim wielu znamienitych gości. Jednym słowem szykuje się raut w wykwintnym towarzystwie. A czasu na przygotowania do niego jak na lekarstwo. Popłoch, szybka toaleta, błyskawiczne poprawki makijażu muszą wystarczyć. Czy rzucone od razu na głęboką wodę dziewczyny nauczą się szybko pływać w oceanie savoir-vivre’u? Czy uda im się uniknąć gaf i nietaktów?

Wykwintna kolacja

Ale to nie koniec niespodzianek tego dnia. Po założeniu przez uczestniczki mundurków, przyjdzie czas na wspólny obiad z mentorką Ireną, której nigdy nie umyka nawet najmniejszy szczegół. Zasady savoir vivre’u przy stole mogą być dla dziewcząt bardzo uciążliwe. Czy zdołają przełknąć chociaż kęs?

Garść przemyśleń

Po obiedzie czas na poznanie dziewcząt bliżej. Mentorka Tatiana zabierze je na długą i pełną wzruszeń oraz emocji rozmowę.  Dowie się co skłoniło je by wstąpić w szeregi elitarnej szkoły oraz jakie są ich oczekiwania. Sprawdzi co je boli, co je dręczy i z czym sobie nie radzą. Czy dziewczyny wyłożą wszystkie karty na stół i otworzą się przed Tatianą?

A na finał – chwila, na którą uczestniczki czekają najbardziej. Ceremonia wręczenia pereł oraz pierwsze spotkanie z prowadzącą program – Małgorzatą Rozenek-Majdan.

Co myślisz?

Napisane przez Daniel Pietrzykowski

współpracownik tvdzis.pl
Interesuje się fotografią, filmami oraz telewizją.
Jestem fanem House of Cards, Strangers Things, ER, Boston Legal i Modern Family.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

GIPHY App Key not set. Please check settings

    Pierwsza miłość: Ślub Marzeny i Franciszka! (wideo i zdjęcia)

    Roztańczony Robert Janowski jako Raffaella Carrá