„Zakochani po uszy” – nowi bohaterowie

Zakochani po uszy sezon 4 fot TVN7

Już we wrześniu na antenę TVN7 powróci uwielbiany przez widzów serial „Zakochani po uszy”.

Nowi bohaterowie

W czwartym sezonie pojawiają się nowe postaci, które wprowadzą sporo zamieszania w życiu głównych bohaterów, a więc emocji na pewno nie zabraknie. Do obsady serialu dołączyli kolejni aktorzy młodego pokolenia – Weronika Dzierżyńska, Jędrzej Hycnar i Michał Kurek.

Co będzie dalej?

Czwarty sezon „Zakochanych po uszy” to kontynuacja miłosnych perypetii i życiowych zawirowań znanych z poprzednich serii bohaterów. W życiu Asi i Piotra szykuje się wiele zmian. Wszystko wskazuje na to, że do ich życia w końcu zawita szczęście i harmonia. Czy uda im się uniknąć problemów? A może nad ich związkiem znowu zawisną czarne chmury?

Zmiany w życiu Sylwii

Wiele wydarzy się również w życiu Sylwii, która jak zwykle zaskoczy wszystkich swoimi decyzjami. Można powiedzieć, że na własne życzenie wywróci swoje życie do góry nogami i będzie bardzo zaskoczona jak bardzo ją to zmieni.

Widzowie zobaczą również jak potoczą się losy Sonii, Tymona i Bartka, dla których poprzedni sezon zakończył się tragicznie. Sonia będzie musiała stanąć przed trudnym wyborem, który zaważy na losach wielu osób. Jak się zachowa i jakie to będzie miało konsekwencje dla jej najbliższych?

Nowe twarze – nowe historie!

W serialu pojawią się nowe postaci, które wpłyną na losy dotychczasowych bohaterów. W życiu Bartka niespodziewanie pojawi się urocza i żywiołowa Hanka (Weronika Dzierżyńska), która jak nikt inny potrafi ściągnąć na siebie kłopoty, ale potrafi być także oddaną przyjaciółką. Poznamy również dwóch braci – Michała (Jędrzej Hycnar) i Antka (Michał Kurek), którzy zostali ciężko doświadczeni przez los. Michał jest znajomym Asi i rodziny Popielów. Jego kiepska sytuacja materialna zmusza go do podejmowania bardzo nietypowych prac.

Kiedy pojawi się czwarty sezon serialu “Zakochani po uszy”?

Czwarty sezon serialu “Zakochani po uszy” pojawi się jesienią 2020 w telewizji TVN7 oraz na platformie Player.pl

Gdzie można oglądać serial “Zakochani po uszy”?

Serial można oglądać w telewizji TVN7 oraz na platformie player: https://player.pl/playerplus/seriale-online/zakochani-po-uszy-odcinki,16367

Poprzedni artykuł
Kogel Mogel 4 fot. Karina Szymczuk/MTL Maxfilm

Kogel Mogel 4 - ruszyły zdjęcia. Kiedy premiera filmu?

Następny artykuł
Drew i Jonathan Scott stoją w pokoju

TVN Style: „Remonty gwiazd Hollywood”

powiązane posty
Czytaj więcej

Sylwester w TVN7

Sylwester w TVN7 będzie wspaniałą okazją do wspólnego świętowania i szampańskiej zabawy! Ten wieczór widzowie będą mogli spędzić…