TVN Style: „Remonty gwiazd Hollywood”

Drew i Jonathan Scott stoją w pokoju
Drew i Jonathan Scott

Brad Pitt, Mellisa McCarthy, Viola Davis, Rebel Wilson oraz Michael Bublé w nowym programie przygotują wyjątkową niespodziankę dla swoich bliskich. W metamorfozach wnętrz pomogą im niezawodni bracia Scott.

Drew i Jonathan Scott na pomoc

„Remonty gwiazd Hollywood” to nowy program, w którym największe sławy mogą okazać swoją wdzięczność wyjątkowym osobom, które miały ogromny wpływ na ich życie. Zaskoczą ich… niezwykłymi metamorfozami domów! Jedno jest pewne – nie zabraknie ogromnych emocji i łez wzruszenia. W każdym odcinku gwiazdy zaproszą widzów do swojego prywatnego świata.

Ciekawe projekty

Drew i Jonathan Scott pomogą im w niespodziance i wspólnie z nimi stworzą wyjątkowy projekt dla mentorów, przyjaciół i rodziny gwiazd. Przekształcą wolnostojący garaż w funkcjonalny obiekt dla gości, zwykłe podwórko w prawdziwe marzenie każdego artysty oraz zajmą się remontem mieszkania w stylu lat 70-tych, które przemienią w nowoczesną oraz przytulną przestrzeń, która będzie idealna na rodzinne spotkania.

Plejada gwiazd

Tę inspirującą serię pełną znanych i lubianych gwiazd będzie można oglądać już od wtorku 21 lipca o godz. 22:15 w TVN Style! W odcinkach wystąpią: aktor, producent i dwukrotny zdobywca Oscara – Brad Pitt; wielokrotnie nominowana do Oscara i zdobywczyni nagrody Emmy, producentka, projektantka mody i fanka pchlich targów – Melissa McCarthy; zdobywczyni Oscara, nagród Emmy i Tony – Viola Davis; aktorka, pisarka, producentka i projektantka mody – Rebel Wilson. Piosenkarz, autor tekstów i producent – Michael Bublé, czterokrotny zdobywca nagrody Grammy.

„To niesamowite poznać kogoś, kto odnosi ogromne sukcesy i przy tym zawsze pamięta o ludziach, którzy pomogli mu dostać się na sam szczyt”. „Wzięcie udziału w tym programie to dla nas prawdziwy strzał w dziesiątkę. Właśnie to kochamy robić – odmieniać życie ludzi, poprzez zmianę ich domu”

DREW SCOTT

Widzowie będą mogli znaleźć dodatkowe zdjęcia z metamorfoz i materiały z gwiazdami z programu „Remonty gwiazd Hollywood” na stronie tvnstyle.pl oraz na kanałach społecznościowych stacji TVN Style.

PREMIERA W TVN STYLE: 21 LIPCA, WTOREK, GODZ. 22:15

Poprzedni artykuł

„Zakochani po uszy” - nowi bohaterowie

Następny artykuł

Na sygnale: 500 dni na planie!

powiązane posty
Czytaj więcej

Wielkanoc z Food Network

Święta Wielkiej Nocy już wkrótce! Kanał Food Network na ten wyjątkowy czas przygotował programy pełne inspirujących pomysłów, nie…