Główna » TVP INFO HD od jutra z supernowoczesnego studia VIDEO
TVP INFO Teleplotki Polecamy Telewizja

TVP INFO HD od jutra z supernowoczesnego studia VIDEO

Telewizja Polska w celu uczczenia 100 lecia niepodległości Polski uruchamia nowe studio dla kanału informacyjnego TVP INFO HD. Supernowoczesne w pełni zautomatyzowane z największą ścianą LED w Europie będzie wizytówką newsów i publicystki TVP.

Nowe studio zostanie oddane i zaprezentowane widzom już jutro o godzinie 5:30. Czego możemy się spodziewać? Na emitowanych od weekendu spotach promocyjnych TVP INFO podkreśla, że będzie dysponowało ogromną ścianą LED (22 metry, 18 mln pixeli [!]  pracującą w standardzie 4x4K. Pozwoli to nie tylko na stworzenie nowoczesnej scenografii w oparciu o wysokiej jakości wizualizacje, ale również możliwość prezentowania informacji w niespotykany wcześniej w TVP INFO sposób.

Telewizja Polska podkreśla, że wraz ze startem nowej odsłony TVP INFO HD zmieni się również sposób realizacji dźwięku. Od wtorku ma być wyraźniejszy i zdecydowanie wyższej jakości.

TVP INFO prawdopodobnie otrzyma również jutro odświeżoną oprawę graficzną.  Warto również przypomnieć, że od wakacji trwają intensywne prace nad nową odsłoną wizualną “Wiadomości”. Start nowego studia przewidziano do końca br.

Powiązane artykuły

Zmiany w TVP Sport

Dawid Propolis

Zakończyły się zdjęcia do serialu Jedynki „Stulecie Winnych”

Dawid Propolis

Wielki finał Krajowych Eliminacji Eurowizja 2018 w TVP1

Robert Wróbel