Karol Gnat TVP INFO (fot. TVP)
Karol Gnat TVP INFO (fot. TVP)
Główna » TVP INFO na nowym miejscu w INEA
TVP INFO Technika Telewizja

TVP INFO na nowym miejscu w INEA

Abonenci sieci INEA, jednego z największych operatorów telekomunikacyjnych w Polsce od dziś mogą oglądać kanał informacyjny TVP INFO na nowej lepszej pozycji w elektronicznym przewodniku po programach (EPG).

TVP INFO trafiło na szóste miejsce w grupie kanałów ogólnych oraz dodatkowo na pierwsze miejsce w grupie kanałów informacyjnych.

– To kolejna ważna zmiana na rzecz wzmocnienia obecności misji publicznej w sieciach kablowych i platformach satelitarnych, tym razem dla mieszkańców z regionu Wielkopolski obsługiwanych przez operatora INEA. To dla widzów TVP INFO bez wątpienia ułatwienie i budowanie bliskiej relacji z ich ulubionym  kanałem informacyjnym – mówi Członek Zarządu TVP Maciej Stanecki.

TVP INFO jest anteną, zapewniającą widzom stały dostęp do informacji z Polski i całego świata; śledzi bieżące wydarzenia polityczne, społeczne, ekonomiczne i kulturalne, doniesienia agencyjne i newsy z portali internetowych 24 godziny na dobę.  W swojej ofercie ma także informacje sportowe i prognozy pogody.

Komentarze i analizy tematów dnia widzowie TVP INFO znajdują w codziennych programach publicystycznych. Do dyskusji w studiu zapraszani są: politycy, eksperci, sportowcy, twórcy kultury, uczestnicy aktualnych wydarzeń.

Antena reaguje elastycznie na to, co się dzieje. W sytuacjach nadzwyczajnych, przerywa nadawanie standardowych programów i relacjonuje na żywo przebieg zdarzeń. Na bieżąco zbiera też opinie ekspertów, komentatorów i świadków wydarzeń.

Powiązane artykuły

Wszystkie mecze Ligi Mistrzów i Ligi Europy w UPC

Robert Wróbel

TVP INFO HD od jutra z supernowoczesnego studia VIDEO

Robert Wróbel