w

Agustin Egurrola i Klaudia Antos nie dogadują się? Wideo

Oboje są utalentowani, mają na koncie wiele zawodowych sukcesów i są jurorami w „You Can Dance – Nowa Generacja”. Choć łączy ich tak wiele, oglądając program trudno nie zauważyć, że w przypadku Klaudii Antos i Agustina Egurroli trudno mówić o wielkiej przyjaźni. 

Kiedyś uczennica i nauczyciel. Dziś Agustin Egurrola i Klaudia Antos wspólnie jurorują w „You Can Dance – Nowa Generacja”. Już od pierwszego odcinka rodzinnego programu TVP1 między Agustinem i Klaudią dochodzi do słownych potyczek. Czy powodem tarć między jurorami są ich wady, do których przyznali się w naszym wideo?  

Jestem zbyt uparta. Nie da się mnie przegadać, nawet jeśli wiem, że ktoś po drugiej stronie ma rację. Musi być tak, jak ja chcę – wyznała Klaudia Antos.

Okazuje się, że taką samą cechę charakteru posiada także Agustin Egurrola. 

Jestem uparty za bardzo. Nie mam dystansu do pewnych sytuacji – zdradził Agustin Egurrola. 

W naszym wideo do swoich wad przyznali się także Michał Misha Kostrzewski oraz prowadząca „You Can Dance – Nowa Generacja” Ida Nowakowska. 

Czy w nowym odcinku tanecznego formatu wady jurorów ponownie wezmą górę? Odpowiedź już w najbliższą niedzielę o godzinie 17:15 w TVP1. 

Co myślisz?

Napisane przez Dawid Propolis

Fan Netflixa. Uwielbia wszystko co związane z nowymi technologiami. W telewizji lubi reality show oraz programy rozrywkowe.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

GIPHY App Key not set. Please check settings

    Basia Kurdej-Szatan na scenie ze swoim mężem Rafałem!

    „Ocalić od zapomnienia” – 1 listopada na antenie Polsatu (mnóstwo zdjęć)