w

Edyta Herbuś płacze w “You Can Dance”!

Już w niedzielę poznamy 16 najlepiej tańczących dzieci w Polsce. Z ogromnymi emocjami na planie nowego rodzinnego programu TVP nie była w stanie walczyć Edyta Herbuś, która odwiedziła uczestników na treningach. W pewnym momencie na jej twarzy pojawił się potok łez, co już teraz możecie zobaczyć w naszym wideo.

Walka rozpoczeta

W etapie Akademia 55 uczestników wyłonionych podczas castingów będzie szlifowało taneczny warsztat pod okiem najlepszych choreografów w Polsce. Do odcinków studyjnych zakwalifikuje się zaledwie szesnaścioro tancerzy w wieku 8-13 lat. W nowym odcinku „You Can Dance – Nowa Generacja” na młodych uczestników czeka więc wiele emocjonujących momentów oraz spotkania z idolami – Roksaną Węgiel, Cleo, Adrianną Skon, Gromeem oraz Edytą Herbuś. I to właśnie ostatnia ze wspomnianych gwiazd nie będzie w stanie powstrzymać łez wzruszenia po spotkaniu z uczestnikami Akademii

Wzruszenie Edyty

Patrząc na te dzieciaki, przypominam sobie siebie w ich wieku. Przypominam to, czego potrzebowałam, z czym się mierzyłam, co było dla mnie największym wyzwaniem – mówiła Edyta Herbuś tuż przed pierwszym spotkaniem z uczestnikami „You Can Dance – Nowa Generacja”. Jestem tu po to, żeby was otulić. Zaczęłam tańczyć kiedy miałam 9 lat więc byłam w takim wieku, jak większość z was. I właśnie po to odbywa się to spotkanie – żebym mogła podzielić się też swoimi doświadczeniami – powiedziała radośnie tancerka w trakcie Akademii. 

Wyjątkowe dzieci

Spotkanie z dziećmi z minuty na minutę było coraz bardziej emocjonujące. W pewnym momencie Edyta Herbuś nie wytrzymała i się rozpłakała. Potrzebuję chwilkę… – zakomunikował łamiących się głosem.Przyjmując zaproszenie do tego programu mocno skoncentrowałam się na tym, co ja mogę dać tym dzieciom, czym mogę się podzielić i czego potrzebują. W ogóle nie spodziewałam się, że od nich dostanę tak dużo… – wyznała zapłakana tancerka, co już teraz możecie zobaczyć w naszym wideo. 

Nowa pora emisji

Niezwykle emocjonujące spotkanie Edyty z uczestnikami widzowie będą mogli zobaczyć już w niedzielę o godzinie 17:15 w TVP1. Warto dodać, że to właśnie na zakończenie Akademii poznamy 16 uczestników, którzy przejdą do kolejnego etapu – odcinków studyjnych. Najlepszych z najlepszych wyłoni jury – Klaudia Antos, Agustin Egurrola i Michał Misha Kostrzewski. Przypomnijmy, że na prośbę widzów TVP przeniosło emisję nowego rodzinnego show. Od tego tygodnia program można oglądać w każdą niedzielę o godzinie 17:15 w TVP1. 

Co myślisz?

Napisane przez Dawid Propolis

Fan Netflixa. Uwielbia wszystko co związane z nowymi technologiami. W telewizji lubi reality show oraz programy rozrywkowe.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

GIPHY App Key not set. Please check settings

    The Voice of Poland: Romskie dziewczyny wywróżyły karierę Markowi Piekarczykowi

    Kabaret na żywo. Młodzi i Moralni!