w

Na sygnale w TVP1. Jesienne promo [video]

Na Sygnale: 500 dni na planie serialu (fot. Artrama)

Premierowe odcinki “Na sygnale” będą miały emisję w TVP1 już od 9
września w każdy czwartek o godz. 21:00 i każdy piątek o godz. 21:21.

Co wydarzy się w nowym sezonie serialu?

Przede wszystkim pojawi się nowa ratowniczka: Julka alias Britney (w tej roli Paulina Zwierz). Góra uzna, że delikatna dziewczyna do pracy w pogotowiu się nie nadaje i już na pierwszym dyżurze doprowadzi koleżankę niemal do łez. Britney szybko jednak udowodni, że ma serce wojowniczki i do tego całkiem sporą wiedzę. I – krok po kroku – zacznie zdobywać
szacunek pozostałych ratowników.

Artur z Beatą postanowią w końcu wziąć ślub, ale w tajemnicy przed rodziną i kolegami z pracy. Tymczasem Wiesława zacznie sprytnie Górą manipulować, gotowa na wszystko, by na dobre zadomowić się w życiu syna i pokierować wychowaniem wnuka.

Z kolei doktor Reiter odkryje, że Benio jest poważnie chory. Doktor Vick poprosi jednak bratową, by jako lekarka – zachowała tę informację w tajemnicy. I by ukryła jego problemy przed wszystkimi w stacji, włącznie z Wiktorem.

Konflikt na horyzoncie

W nowym sezonie nasili się poza tym konflikt Kuby z Adamem. Szczęsny poczuje, że Basia może być jego bratnią duszą i postanowi o ukochaną walczyć – zwłaszcza, gdy zrozumie, że wcale nie jest z mężem szczęśliwa.
Wszołek jednak się nie podda i zrobi wszystko, by utrudnić rywalowi życie. A wzajemna niechęć ratowników zacznie w końcu wpływać na ich pracę.

Za to w finale: zapraszamy na spotkanie z Martyną i Piotrem! W premierowych odcinkach młodzi zostaną gwiazdami Internetu i dostaną propozycję dalszej kariery, tym razem w reklamie. Co wydarzy się, gdy poczują smak sławy?

Ciekawych zapraszamy do TVP1! Czwartek 21:00, piątek 21:25

Co myślisz?

Napisane przez Dawid Propolis

Fan Netflixa. Uwielbia wszystko co związane z nowymi technologiami. W telewizji lubi reality show oraz programy rozrywkowe.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

GIPHY App Key not set. Please check settings

    Przyjaciółki: Ostra wymiana zdań między Zuzą a jej nowym szefem!

    Jakimi dziećmi byli Egurrola, Antos i Kostrzewski? Wideo.