w

Barwy Szczęścia: Kłamstwa i pokusy

Barwy szczęścia odc. 2103-2107 (fot. Artrama)

Już dziś kolejny odcinek serialu “Barwy Szczęścia”. Co czeka nas w tym tygodniu?

Klara szpiegiem!?!

Hubert (Marek Molak) w premierowych odcinkach odkryje w końcu, dlaczego jego żonę (Olga Jankowska) zatrzymano w USA – i będzie w szoku.
– Nie wierzę… po prostu nie wierzę! Klara została oskarżona o szpiegostwo!
A gdy zobaczy rachunek, który po kilku dniach wystawi mu adwokat z Ameryki – mecenas Sarnecki – naprawdę się załamie.
– Skąd ja niby miałbym wziąć tyle kasy?! On na dzień dobry chce dziesięć patyków! I jeszcze uprzedził, że to tylko na start, bo każda godzina jego pracy kosztuje!

Starania Bożeny

Tymczasem Bożena (Marieta Żukowska) spróbuje namówić Izę (Agnieszka Warchulska), by spotkała się z onkologiem, którego poleciła jej Kasia (Katarzyna Glinka) – doktorem Maciejem Mrozem.
– Musisz skontaktować się z nim jeszcze dzisiaj, jutro nie będzie go w kraju…
– Jasne. Na pewno zadzwonię.
– To wybitny lekarz, Iza, pomógł dziecku mojej przyjaciółki, tobie też na pewno pomoże!
Malarka – zdesperowana – zamiast specjalisty odwiedzi jednak słynnego „uzdrowiciela” z Syberii: Abaja (w tej roli Kajetan Wolniewicz). Bo tylko on obieca jej cud…
– Duży guz. Bardzo duży…
– Wyleczy mnie pan?
– Spokojnie, moje dziecko… Na wszystko jest lekarstwo. Trzeba tylko pozbyć się złych myśli. Złe myśli są jak złe duchy. Zabiorę je z twojej głowy… Będziesz zdrowa, moje dziecko. Już wkrótce będziesz zdrowa…
„Szaman” zabroni chorej przyjmowania leków, praktycznie skazując tym Izę na śmierć. Malarka będzie mu jednak ślepo posłuszna – i wciąż pełna nadziei.
– Mojej kuracji nie możesz zakłócać żadną chemią… Twoje ciało musi być czyste, rozumiesz? To nie żarty, moje dziecko. Jeśli pójdziesz do nich, ja będę bezradny. Umrzesz.
– Nie pójdę, będę się leczyć u pana!
Jak wpłynie na artystkę „cudowna” kuracja Abaja? I co wydarzy się, gdy o chorobie Izy dowie się Łukasz?

https://tvdzis.pl/2019/02/26/dynastia-nicolette-sheridan-odchodzi-z-serialu/

Ślub Sebastiana i Dominiki

Z kolei Sebastian (Kacper Krupski) w nowych odcinkach zacznie przygotowania do ślubu z Dominiką (Karolina Chapko) – nieświadomy, że jego narzeczona znów prowadzi podwójne życie i łączy sprzątanie ze striptizem. Dziewczyna rozszerzy zakres „usług”, by spłacić dług, który zaciągnęła u gangstera Mirasa. A jednym z jej pierwszych klientów zostanie Klemens (Sebastian Perdek).
 Tymczasem Kowalski również będzie miał niebezpieczną tajemnicę… Biznesmen zatai przed ukochaną, że nie może mieć dzieci, ale tuż przed ślubem Dominika pozna jednak prawdę. Czy ich związek przetrwa kolejny kryzys?

Zazdrosna Aldona!

A w finale: dwie miłosne „burze”! Pierwsza wybuchnie u Grzelaków – gdy Borys (Jakub Wieczorek) zyska nową wielbicielkę. Nauczycielka Dorota (w tej roli Karina Seweryn) specjalnie dla niego zacznie regularnie odwiedzać „Zdrówko”… A Grzelakowa (Elżbieta Romanowska) od razu poczuje ukłucie zazdrości. Zwłaszcza gdy zobaczy, jak rywalka daje jej mężowi całusa!
– Borys?!
– Aldonko, poznaj naszą nową, stałą klientkę…

Miłość sprzed lat?

Jako drugi w miłosne tarapaty wpadnie za to… Stefan (Krzysztof Kiersznowski)! W kolejnym tygodniu Górka weźmie udział w świątecznym kiermaszu i na imprezie spotka znowu Wiesię (Maria Winiarska).
– Stefan, ale niespodzianka! Nic się nie zmieniłeś!
Przyjaciółka od razu zacznie seniora „czarować” – i nie przestanie aż do chwili, gdy Basia (Sławomira Łozińska) doniesie o wszystkim Walerii (Ewa Ziętek).
– Lepiej pilnuj swoich… „pisanek”!
– Pisanek w sensie… męża?
 A Górka postanowi w końcu zaloty rywalki ukrócić!
– Idź do domu, kochanie… Ja już sobie tu poradzę! A pani czego sobie życzy? Oczywiście, poza moim mężem?

[new_royalslider id=”33″]

Co myślisz?

Napisane przez Magdalena Pełek

Cześć jestem Magda. Od zawsze całą swoją wolną chwilę przeznaczam na moje ulubione seriale. Kocham "Przyjaciół". Nie pogardzę też dobrymi telewizyjnymi programami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

GIPHY App Key not set. Please check settings

    Wiktoria Gabor reprezentantką Polski na Junior Eurowizji 2019

    Antek Smykiewicz w serialu „Miłość na zakręcie”