w

Anna Mucha kontra Ida Nowakowska! Potężne spięcie między jurorkami “DANCE DANCE DANCE”

Dance dance dance II Edycja drugaAnna Mucha Ida Nowakowska Robert Kupisz (fot. Natasza Młudzik / TVP)

Anna Mucha i Ida Nowakowska jurorki “Dance,Dance,Dance” bardzo często mają odmienne zdanie na temat występów gwiazd.  

Anna Mucha wielokrotnie powtarzała, że w przeciwieństwie do Idy Nowakowskiej i Roberta Kupisza, nie zna się na tańcu. W występach uczestników szuka prawdy, zaangażowania i liczy, że duety wciągną ją w historie prezentowane na scenie. Pozostała dwójka jurorów, przez lata związana z tańcem zawodowym, zwraca uwagę na zachowanie charakteru występu oraz wytyka błędy techniczne. Oczekiwania względem uczestników tanecznego show TVP2 są więc niezwykle wyśrubowane. 

W drugim odcinku „Dance Dance Dance”, który zobaczymy w najbliższą sobotę o 20:00 w TVP2, na scenie ponownie zaprezentuje się sześć duetów. Oprócz wspólnych choreografii jedna osoba z każdej pary zatańczy także solówkę. Opinie na temat odwzorowania choreografii ze znanych na całym świecie klipów niejednokrotnie będą bardzo skrajne, co już teraz możecie zobaczyć w naszym wideo.

Przedobrzyłeś i z tego zrobiło się lekkie disco polo – oceni jeden z występów Ida Nowakowska. 

Nie, nie, nie! Znowu nie zgodzę się z Idą. Absolutnie, disco polo to dla mnie odległy temat – skwituje w sekundę Anna Mucha. 

Ida, następnym razem zamieniamy się miejscami. Widziałam tutaj zupełnie coś innego – skomentuje kolejną opinię Idy Anna Mucha. 

Powiedz, co widziałaś… – powie Nowakowska.  

Efekty wielogodzinnych treningów uczestników drugiej edycji „Dance Dance Dance” oraz opinie jury zobaczymy już dziś o godzinie 20:00 w TVP2. 

Co myślisz?

Napisane przez Magdalena Pełek

Cześć jestem Magda. Od zawsze całą swoją wolną chwilę przeznaczam na moje ulubione seriale. Kocham "Przyjaciół". Nie pogardzę też dobrymi telewizyjnymi programami.

“Dzień Dobry TVN”: Nowi prowadzący już w czwartek!

The Four. Bitwa o sławę: Ruszają największe bitwy tej wiosny!