w

Bracia Jonkisz pożegnali się z „Dance Dance Dance”, Ida Nowakowska próbowała powstrzymać łzy! VIDEO

Kryzys uczestników „Dance Dance Dance”: Walczymy o godność!

Bracia Rafał i Krzysiek Jonkisz odpadli z tanecznego show TVP2. – Nie spodziewałam się, że będzie mi aż tak przykro – mówiła powstrzymując łzy Ida Nowakowska. 

Końcowe zmagania

Za nami ostatnie taneczne zmagania uczestników drugiej edycji „Dance Dance Dance”. W dzisiejszym odcinku mogliśmy oglądać solowe występy Ani Karczmarczyk, Rafała Mroczka, Mateusza Janusza i Rafała Jonkisza. Decyzją jury z programem pożegnali się bracia Jonkisz. Z drugim zagrożonym duetem – Rafałem Mroczkiem i Przemysławem Cypryańskim, Rafał i Krzysiek przegrali o zaledwie pół punktu. 

Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego, że dostaliśmy możliwość wzięcia udziału w takiej przygodzie, że tyle trwała i tak dużo się nauczyliśmy. To będą wspomnienia na całe życie – powiedział tuż po ogłoszeniu wyników Rafał Jonkisz. 

Bracia Jonkisz podbili serca widzów (fot. W. Kompała TVP)

Wielkie zaskoczenie

Co ciekawe, werdykt będący sumą punktów jury, zaskoczył ich samych, co już teraz możecie zobaczyć w naszym wideo. Anna Mucha, Robert Kupisz i Ida Nowakowska pożegnali braci owacjami na stojąco oraz niezwykle ciepłymi słowami. 

Uwielbiam, uwielbiam, uwielbiam. Jesteście tak wspaniali – wyznała Ida Nowakowska przytulając braci Jonkisz.

Byliście dla nas wielką inspiracją. Mówię to z ręką na sercu – dodał Robert Kupisz. 

Strasznie mi przykro… – mówiła zaskoczona Anna Mucha.

Ogromne wzruszenie

Podczas podsumowania wszystkich występów Rafała i Krzyśka Ida Nowakowska starała się powstrzymać łzy. 

Nie spodziewałam się, że będzie mi aż tak przykro. Nie zdawał sobie z tego sprawy… – mówiła poruszona Ida Nowakowska. 

Bracia pokazywali, że taniec może być dla każdego, że można zrobić rzeczy, które wydają się niemożliwe w danym momencie. Każdy może zrobić to, co chce w życiu, jeżeli włoży w to pracę – dodała. 

Ida Nowakowska placze

Szczytny cel

Rafał i Krzysiek Jonkisz odchodząc z programu przekazali 10 tysięcy złotych dla Podkarpackiego Hospicjum dla Dzieci z ich rodzinnego miasta Rzeszowa. 

Przypomnijmy, że w przyszłą sobotę odbędzie się wielki finał drugiej edycji „Dance Dance Dance”. Podczas odcinka na żywo przypomniane zostaną wybrane występy finalistów – Anny Karczmarczyk i Mateusza Łapki, Rafała Mroczka i Przemysława Cypryańskiego oraz Pameli Stefanowicz i Mateusza Janusza. Zwycięzców programu wybiorą widzowie biorący udział w głosowaniu SMS.  Który duet wygra program a tym samym przekaże 100 tysięcy złotych na wybrany cel charytatywny?

Co myślisz?

Napisane przez Dawid Propolis

Fan Netflixa. Uwielbia wszystko co związane z nowymi technologiami. W telewizji lubi reality show oraz programy rozrywkowe.

Aktorka Anna Mucha w stroju scenicznym na scenie show Dance Dance Dance.

Dance Dance Dance: Gorąca dyskusja między Anną Karczmarczyk i Anną Muchą

#wszystkobędziedobrze Live chaty na Instagramie i Facebooku Polsatu