Dance Dance Dance 2 od 29 lutego w TVP2!

Już po raz drugi sześć duetów stanie do tanecznej walk „Dance Dance Dance”. Poznajcie wszystkich uczestników!

Już po raz drugi sześć duetów stanie do tanecznej walki na multimedialnej scenie „Dance Dance Dance”. Poznajcie wszystkich uczestników najnowocześniejszego show telewizyjnego w Polsce. 

Nowa edycja show!

Po spektakularnym zwycięstwie Wiktorii Gąsiewskiej i Adama Zdrójkowskiego w pierwszej edycji programu, przyszedł czas na drugą odsłonę „Dance Dance Dance”. Sześć duetów ponownie będzie próbowało wiernie odwzorować choreografie znane milionom ludzi. Tym razem taneczne umiejętności zaprezentują: wokalistka Katarzyna Stankiewicz z siostrą Anną Stankiewicz, jedna z najpopularniejszych par w sieci – Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz znani jako Fit Lovers, aktorzy Anna Karczmarczyk i Mateusz Łapka, prowadzący „Pytanie na Śniadanie” Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora, aktorski duet Rafał Mroczek i Przemysław Cypryański oraz bracia akrobaci – Rafał i Krzysztof Jonkisz. W każdym odcinku duety zaprezentują wspólny układ oraz choreografię solową. Wszystko na scenie wykorzystującej najnowsze osiągnięcia technologiczne. Dzięki rozszerzonej rzeczywistości łączącej świat realny z wirtualnym ponownie przeniesiemy się w scenerię znaną z najsłynniejszych światowych klipów. 

Ostre treningi

Od przeszło tygodnia duety trenują po kilka godzin dziennie pod okiem najlepszych choreografów w Polsce, aby w każdym odcinku, w jak najdrobniejszym szczególe, odwzorować niezapomniane choreografie z klipów takich gwiazd, jak m.in.: Spice Girls, Justin Bieber, Michael Jackson, Madonna, Justin Timberlake czy *NSYNC. Kamery towarzyszą bohaterom od pierwszego treningu, dzięki czemu widzowie krok po kroku będą mogli śledzić postępy gwiazd drugiej edycji „Dance Dance Dance”. Zwycięski duet, wybrany decyzją widzów, przekaże 100 000 zł na cele charytatywne. Uczestnicy, którzy nie dotrwają do wielkiego finału także wesprą finansowo wskazaną przez siebie instytucję. 

Kiedy oglądać “Dance Dance Dance”?

Premiera drugiej edycji zapierającego dech w piersiach widowiska tanecznego, którego pierwsza edycja przyciągnęła przed ekrany niemal dwa miliony widzów już od 29 lutego o godzinie 20:00 w TVP2. 

Katarzyna i Anna Stankiewicz 

Siostry niezłomne. Z jednej strony niezwykle wrażliwe, z drugiej bardzo silne. Kasia jest typem introwertyczki, Ania jej totalny przeciwieństwem. Mimo różnicy charakterów przez życie od zawsze niosła je muzyka. Są odważne, mają dystans do siebie i rozumieją się bez słów. Łączy je przyjaźń i uwielbienie do dobrego jedzenia. W programie chciałyby zatańczyć choreografię z wielokrotnie nagradzanego musicalu „Chicago”. 

Rafał i Krzysztof Jonkisz 

Najmłodszy duet drugiej edycji programu. Bracia, dla których akrobatyka jest sposobem na życie. Obaj skończyli Liceum Sportowe w Rzeszowie. Rafał jest starszy od Krzysztofa o dwa lata i to on zaszczepił w młodszym bracie miłość do sportu. Systematyczność, sportowego ducha i ciężką pracę mają we krwi. W rodzinnym mieście znani z tego, że podczas szkolnych dyskotek głównie podpierali ściany. W programie zamierzają udowodnić, że potrafią być królami parkietu. Od ponad roku razem mieszkają w Warszawie. 

Anna Karczmarczyk i Mateusz Łapka

Poznali się na egzaminach do Akademii Teatralnej. Studiowali na jednym roku i razem mieszkali. Na co dzień oddani przyjaciele i – jak sami mówią – rodzeństwo z wyboru. Wielokrotnie mieli okazję tańczyć ze sobą. Z nutą nostalgii i uśmiechem wspominają wspólny taniec na weselu Mateusza, który był połączeniem wielu technik z naciskiem na bieganie wokół siebie. Uwielbiają wspólnie jeździć na rolkach i oglądać bajki. Mają łatwość w nauce kroków ale lubią odmienne style taneczne. Marzą o układach z klipów Bruno Marsa, Beyoncé i Justina Biebera. 

Fit Lovers – Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz 

Zawodowi trenerzy – ukończyli Akademię Wychowania Fizycznego w Gdańsku. Ona ze specjalizacją fitness, on gimnastyka. Poznali się na studiach. Mateusz skrycie podkochiwał się w Pameli, ale ona traktowała go początkowo wyłącznie jako przyjaciela. Dziś wspólnie prowadzą firmę i są jedną z najpopularniejszych par w sieci, gdzie na co dzień motywują swoich widzów do zdrowego stylu życia. Obserwuje ich łącznie około 6 milionów osób! Papużki nierozłączki – robią razem niemal wszystko. Ich mocną stroną są kondycja i sportowy charakter. Nie boją się ciężkiej pracy i trudu. Nie poddają się, gdy coś im nie wychodzi. 

Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora 

Poznali się w 2018 roku w redakcji porannego programu TVP2. Połączyła ich tematyka show-biznesowa oraz… motoryzacja, o której mogą rozmawiać godzinami. Ona mówi do niego „Olo”, on do niej „Gocha”. Mają podobne charaktery. Zawsze skupiają się na detalach, które dla innych są niezauważalne. Wciąż się siebie uczą i wierzą, że udział w programie pozwoli im poznać się jeszcze lepiej. Pierwsze treningi uświadomiły im, że obojgu trudno zapamiętać choreografię. Otwarci, gadatliwi, nie mają względem siebie żadnych tajemnic. 

Rafał Mroczek i Przemysław Cypryański 

Aktorski duet. Poznali się 14 lat temu na planie serialu „M jak Miłość”. Szybko okazało się, że oprócz pracy łączy ich również wspólna pasja – piłka nożna. Od lat zawodnicy Reprezentacji Artystów Polskich. Pracowici, zawzięci, ambitni, przykładają wagę do szczegółów. Dogadują się bez słów i mogą na siebie liczyć w każdej sytuacji. Taneczne umiejętności najchętniej zaprezentowaliby w choreografiach z oldschoolowych klipów, m.in: zespołów Kris Kross i Run-D.M.C.

powiązane posty