Dance Dance Dance: Gorąca dyskusja między Anną Karczmarczyk i Anną Muchą

Aktorka Anna Mucha w stroju scenicznym na scenie show Dance Dance Dance.
Anna Mucha fot. Natasza Młudzik / TVP

Nie bierzemy mnie na litość! – zakomunikowała jurorka tanecznego show “Dance Dance Dance” po wypowiedzi Ani Karczmarczyk. 

Czas na solówki!

Dziś wieczorem w „Dance Dance Dance” zobaczymy solowe występy Rafała Mroczka, Mateusza Janusza, Rafała Jonkisza i Ani Karczmarczyk. Aktorka zaprezentuje choreografię z klipu Lady Gagi „Applause”. Wszystko wskazuje na to, że Ani Karczmarczyk nie w smak były opinie jurorów, ponieważ postanowiła się do nich odnieść. 

Iskry na scenie…

Podkreślę, że tancerką nie jestem i to wszystko jest dla mnie nowe. Z przyjemnością pokazałbym wszystkim siniaki… – wyznała na scenie Ania Karczmarczyk. 

Nie tłumacz się. Nie opowiadaj mi o takich rzeczach. Nie bierzemy mnie na litość – skomentowała Anna Mucha, co już teraz możecie zobaczyć w naszym wideo. 

Nie proszę o litość. Wiem, że potrzeba czasu, żeby zrobić więcej – skwitowała uczestniczka „Dance Dance Dance”. 

To na pewno. Anka, my ci to wszystko mówimy dlatego, że chcemy wycisnąć z ciebie więcej – odpowiedziała Anna Mucha.

Anna Karczmarczyk (fot. N. Młudzik TVP)

Kto trafi do finału?

Dodajmy, że w dzisiejszym odcinku jedna para pożegna się z programem przekazując tym samym 10 tysięcy złotych na wybrany cel charytatywny. Pozostałe trzy duety wezmą udział w wielkim finale 25.04.2020 r. Ze względu na pandemię koronawirusa Telewizja Polska podjęła decyzję o skróceniu emitowanej obecnie edycji „Dance Dance Dance”. Wielki finał będzie realizowany w studiu „Pytania na Śniadanie”. Zwycięzców tanecznego show wybiorą widzowie biorący udział w głosowaniu SMS. 

Poprzedni artykuł

„Psy 3. W imię zasad” prosto z kin do IPLA

Następny artykuł

Bracia Jonkisz pożegnali się z „Dance Dance Dance", Ida Nowakowska próbowała powstrzymać łzy! VIDEO

powiązane posty