Dance Dance Dance: Kontuzja Anny Matysiak!

Anna Matysiak Sebastian Karpiel-Bulecka “Dance Dance Dance”

Tuż przed nagraniem pierwszego odcinka trzeciej edycji tanecznego show, który widzowie zobaczą już dziś o 20:30 w TVP2, Anna Matysiak nabawiła się poważnej kontuzji. Konieczna była interwencja specjalistów.  

Wielogodzinne treningi pod okiem najlepszych choreografów w Polsce to codzienność uczestników tanecznego show TVP2. Tak wymagające przygotowania do nagrań odcinków często obarczone są bólami mięśni, stawów czy kontuzjami. Zaledwie kilkadziesiąt godzin przed nagraniem pierwszego odcinka „Dance Dance Dance” aktorka Anna Matysiak musiała pojechać na specjalistyczne badania, ponieważ na jej nodze pojawiła się niepokojących rozmiarów opuchlizna.

Moje kolano to jeden wielki siniak – pokazywała w trakcie prób Anna Matysiak. 

Produkcja programu od razu skierowała aktorkę do centrum rehabilitacji sportowej, gdzie został poddana szeregowi badań. Okazało się, że pod sińcem zaczął się tworzyć stan zapalny, który udało się natychmiast zatrzymać szeregiem specjalistycznych zabiegów, co już teraz możecie zobaczyć w naszym wideo. 

Mimo kontuzji Anna Matysiak zatańczyła następnego dnia razem z Sebastianem Karpielem-Bułecką, co widzowie zobaczą już dziś w premierowym odcinku trzeciej edycji „Dance Dance Dance” o godzinie 20:30 w TVP2. 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Previous Article

Na sygnale - Pod znakiem Amora

Next Article

The Voice Kids: Trenerzy zdradzili, jak zarabiali w młodości i na co wydali pierwsze oszczędzone pieniądze.

Related Posts