Dance Dance Dance: Roksana Węgiel opowiada o rodzinie. Wideo.

Roksana Węgiel z mamą

Mama poświęciła swoje życie, żebym mogła robić to, co robię – zdradza Roksana Węgiel, która już w najbliższym odcinku „Dance Dance Dance” będzie walczyła o miejsce w wielkim finale.

W rodzinie siła

Roksana Węgiel i jej przyjaciółka Oliwia Górniak są najmłodszymi uczestniczkami trzeciej edycji tanecznego show TVP2. W półfinałowym odcinku, który widzowie zobaczą już w najbliższą sobotę, młodziutka wokalistka postanowiła uchylić rąbka tajemnicy i opowiedzieć o swoich rodzicach. W naszym materiale wideo możecie nie tylko usłyszeć, co o mamie i tacie mówi Roksana Węgiel, ale także zobaczyć najmłodszego brata piosenkarki, Tymoteusza i ich mamę.

Tak naprawdę mama poświęciła swoje życie, żebym mogła robić to, co robię. Tata również o mnie zawsze dbał. Takie wsparcie jest najlepsze i na maksa to doceniam – wyznała Roksana Węgiel.

Najlepsze przyjaciółki


Młodziutka wokalistka zdradziła także, że to właśnie mama jest powiernikiem jej tajemnic i najważniejszą ostoją w życiu.

Mama jest moją przyjaciółką, z która zawsze mogę porozmawiać na każdy temat – mówi uczestniczka trzeciej edycji „Dance Dance Dance”.
Okazuje się, że ogromna popularność Roksany spadła na całą rodzinę jak grom z jasnego nieba.

Nie spodziewaliśmy się, że kariera Roksanki rozwinie się w tak błyskawicznym tempie. Roksanka jest bardzo ambitną dziewczyną, ale jest też bardzo wrażliwa – mówi w naszym materiale mama wokalistki.

Walka o finał!


Przypomnijmy, że w sobotę na multimedialnej scenie „Dance Dance Dance” wystąpią trzy duety – Roksana Węgiel i Oliwia Górniak, Anna Matysiak i Stanisław Karpiel-Bułecka oraz Ola Nowak i Damian Kordas. Do wielkiego finału przejdą tylko dwie pary. Z programem pożegna się duet z najmniejszą liczbą punktów.

Półfinał trzeciej edycji tanecznego show już w najbliższą sobotę o 20:00 w TVP2 i na www.vod.tvp.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Poprzedni artykuł

Lesław Żurek jako Thomas Anders rozgrzewa scenę w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

Następny artykuł

Przyjaciółki: Anka wyrzuca Pawła z domu! FRAGMENT

powiązane posty
Czytaj więcej

M jak miłość 1592: Na krawędzi

Dawid (Iwo Wiciński) lubi ryzyko i buntuje się przeciwko wszystkim zasadom, jakie próbują wpoić mu rodzice. A Basia…