Ida Nowakowska jurorką w amerykańskim programie!

Ida Nowakowska (fot. Anna Fijałkowska)
Ida Nowakowska (fot. Anna Fijałkowska)

Ida Nowakowska, która od pewnego czasu jest związana z telewizyjną Dwójką, będzie jurorką w nowym programie rozrywkowym w USA.

 

Sama Ida, jak na razie, nie może wypowiadać się oficjalnie na temat nowego projektu zawodowego.

 

Mam całkowity zakaz mówienia o programie. Jeśli tylko otrzymam pozwolenie od amerykańskich producentów, na pewno będę mogła zdradzić więcej szczegółów – mówi tajemniczo Ida Nowakowska. 

 

Jak udało się nam dowiedzieć, w programie zobaczymy także gwiazdy światowego formatu, które będą oceniać uczestników mogących pochwalić się różnymi talentami. Zwycięzca programu wygra aż milion dolarów! 

 

Zanim przyjdzie nam oglądać polską gwiazdę w amerykańskiej telewizji, będziemy mogli zobaczyć Idę w niedzielnym odcinku „Bake Off – Ale Ciacho!”, który współprowadzi z Marceliną Zawadzką. Już 31 grudnia Nowakowski pojawi się także na scenie „Sylwestra Marzeń” w TVP2, gdzie będzie towarzyszyła m.in. Tomaszowi Kammelowi i Barbarze Kurdej-Szatan. 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Previous Article
Maryla Rodowicz (fot. Tomek Kaminski)

Sylwestrowa Moc Przebojów: Maryla Rodowicz o kostiumie!

Next Article
Sylwester Boney M Polsat

Sylwestrowa Moc Przebojów: Prowadzący dali się porwać do tańca hitom Boney M.

Related Posts
M jak miłość odc. 1435-1436 (fot. MTL MaxFilm)
Czytaj więcej

Miłość i… walka o życie!

Kolejne romanse, małżeństwa, rozstania... a do tego ciężka choroba i przeszczep serca. Historia Magdy (Anna Mucha) jest burzliwa... W najbliższych odcinkach „M jak Miłość” znów czekają ją kłopoty. Czy Chodakowska znajdzie na nowo siłę, by walczyć o życie?